Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marcino1978']to co z tymi badaniami?????? robimy nie robimy?????? :roll:
[/quote]
Ja robie. Bede w Polsce dopiero na poczatku wrzesnia i mam nadzieje zdazyc ;) A jak nie zdarze to pojade bez i tyle 8)

Carragan - nie mam pojecia gdzie ta wystawa sie odbywa :oops:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda.Czyli trzeba do nich pisac,tylko czy mi odpowiedza ? :roll:
BTW.A znalazlas juz kogos do towarzystwa ? I czy jest jakies ograniczenie wielkosci ? (aczkolwiek Malenstwo jest uniwersalnej wielkosci,jadac na Litwe szlo sie o tym przekonac :wink: )Pytanie na wszelki wypadek,jeslibym upadla na glowe i uznala ze jade oraz,ze finanse rodzinne nie sa w az tak tragicznym stanie jak sie spodziewam :stupid: :wink:
Zreszta,nawet jesli jest ograniczenie wielkosci to mozna by ew.na dwa samochody,ale razem pojechac.....Zawsze to bezpieczniej i sympatyczniej...W koncu gubic sie w kompanii zawsze razniej :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

a my NIE robimy badan:)))
pare osob juz bylo w Rumunii i to kilka miesiecy temu i wrocili beznajmniejszego problemu:)))
a jesli takowe wystapia to tyl zwrot i sruuu na Chorwacje:))))ale watpie zeby to bylo potrzebne:)))narazie czepiali sie tylko na granicy bialoruskiej-ale patrzac na ostatnie wydarzenia to akurat , ze bialoruski sie czepiaja do Polakow to nie wydaje sie dziwne:)))

Link to comment
Share on other sites

Dobra. Dlugo sie zastanawialam i .... [b]ja tez chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]
Gdyby ktos mial ochote zabrac mnie z moim potworem... albo chociaz przylaczyc do komwoju jesli ktos mi pozyczy w domu samochodu :lol:
Ile tam jest kilkometrow z Lublina np.
A badan bym nie robila :roll: na 100% finansow nie wystarczy... :lol:
Wicie juz moze ile kosztuje oplata za wystawe?
I co dokladnie mam miec w paszporcie? (psim) bo moj vet mi wpisze wszystko co trzeba (o ile jest do tego upowazniony)

Link to comment
Share on other sites

Noelani,bardzo dziekuje za info :D
Aczkolwiek wykruszyl mi sie transport i klapa :cry: Buuu,teraz bede zalowac jeszcze bardziej :cry: Ja sie tak nie bawie ! :cry: :lol: :lol:

Tak wiec jesliby ktos jechal ze Slaska i mial wolne miejsce to byloby fajnie,bo samemu koszta za duze :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja moge jechac ;) ale potrzeba wtedy klatki przynajmniej na moje malenstwo ktore w samochodzie nie toleruje nikogo... chyba ze Twoje Malenstwo nagle zmieni sie w suczke to tedy inna bajka :wink:
Ja sie zastanawialam juz wczesniej, nie nad ta wystawa ale ogolnie nad czyms w romuni... a ta jet poprostu... no strasznie kuszaca =)

Link to comment
Share on other sites

110 euro :o ale sobie zazyczyli... :roll: ale trudno sie mowi ;) Jak tylko dam rade jade, jade, jade!!! W sobote zadzwonie do domu czy ktos by mi samochodu uzyczyl i jak tak to bede stawac na glowie zeby tam pojechac :)
Fajni by sie na granicy spotkac!
Wykupujecie tam nocleg jak jedziecie??? Ja to jestem przyzwyczajona juz do spania w samochodach :lol: Moze choc na tym bym zaoszczedzila. Wiecie czy tam po drodze mozna sie tankowac gazem???

Link to comment
Share on other sites

ale tu jest taki plus, ze to 2 razy CACiB aaaa co wiecej-1 o Zw.Rumunii, a 2giego dnia o Zw.Eur.Sr.i Wsch.
i jeszcze nie koniec-jak wystawiasz w 2 dni i drugiego dnia CACIba dostaniesz (nie wiem czy w pierwszy CAC musi byc czy nie) to masz CHAMPIONAT RUMUNII!!!
w innym przypadku rok i 1 dzien plus 4 cace:)))))a tu w 1 weekend:)))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...