Jump to content
Dogomania

Amstaf Rudolf - uciekł przed śmiercią i ma nowy dom!


modliszka84

Recommended Posts

nawet nikt nie dzwonił o niego... :shake:

ostatnio jak byłam z nim na spacerze to zobaczył wiewiórkę :-o a ja w duchu tylko zastanawiałam się czy smycz wytrzyma czy zaraz będę ją miała w 2 częściach :roll:
udało się go jakoś odciągnąć, mieliśmy iść dalej, ale niestety zobaczyłam kotka...całe szczęście że zobaczyłam go ZANIM Rudy go zauważył :p no i niestety spacer nie był zbyt długi...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='modliszka84']nawet nikt nie dzwonił o niego... :shake:

ostatnio jak byłam z nim na spacerze to zobaczył wiewiórkę :-o a ja w duchu tylko zastanawiałam się czy smycz wytrzyma czy zaraz będę ją miała w 2 częściach :roll:
udało się go jakoś odciągnąć, mieliśmy iść dalej, ale niestety zobaczyłam kotka...całe szczęście że zobaczyłam go ZANIM Rudy go zauważył :p no i niestety spacer nie był zbyt długi...[/quote]
czyli przez ciocie kolacja Rudemu uciekła:shake::evil_lol:
nie ma to jak spacer z rozrywkami - w koncu taki bez przygód to nudny jest:razz:

Dziś jak byłam wszystkie bullki przynajmniej wzięły chłodny prysznic bo gorąco było...

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś zadzwoni :) Rudolf jest przepiękny , nie wiem jak może jeszcze być w schronie, taki pies to cud miód :loveu:

Aha, nie wiem czy on jest po kastracji, więc nic nie pisałam o tym w ogłoszeniach , więc jak coś to mówcie , że będzie kastrowany, chyba , że już jest :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sytuacja trochę się zmieniła... dzwoniła do mnie pani (poprzednia właścicielka Rudolfa) i chciałaby go zabrać z powrotem. mówi że żałuje tego ,że go oddała, że jej mąż (po udarze) jest już w dobrym stanie, że całe dnie siedzi przy kompie i patrzy na jego zdjęcia, że jest smutny i tylko o rudym mysli.

wydaje mi się, że ta decyzja jest podytkowana głównie słabym stanem psychicznym męża. z drugiej strony mówi że on jutro normalnie chodzi (tylko nie mówi) i że bez problemu z rudym będzie wychodził na spacery, ona też.. że wnuczek też obiecał pomóc. że rudy jest wyjątkowym psem, że im go brakuje itd itp
nie wiem co o tym myslec, chyba zaryzykuję...

prosiłabym jednak kogoś o pomoc, żeby im zawieźć rudego. trasa to schronisko pabianice-łódź centrum. Niestety ja po pracy nie zdąże, a mam bardzo ważne niedokonczone sprawy osobiste, z powodu których nie mam czasu w weekendy i w ogóle w tygodniu też...

Link to comment
Share on other sites

Rudy miał tam dobrze... tzn na pewno nie jadał royala ale mysle ze to do szczescia psu nie jest potrzebne ;)
Do schroniska wrócił zadbany i w dobrej formie. Na pewno miał do dyspozycji kanapy i fotele ;) miał ciepełko, jedzenie i spacery...

Boję sie tylko tego, co będzie jak znów stan pana sie pogorszy...
Ale teraz pogarsza sie akurat stan Rudego, posiwiał... no i znowu zima idzie...


Czy ktoś mógłby mi pomóc w dowiezieniu go do Łodzi?

Link to comment
Share on other sites

już jest transport umówiony z oską na pt jadę z nią, no chyba że ty chcesz??to my ustąpimy :)

przepraszam za offa, ale zapraszam na bazarek z którego dochód przeznaczymy na DT dla pabianickich psiaków
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13335386&posted=1#post13335386[/url]

Link to comment
Share on other sites

Rudy grzeje już tyłek w swoim domu. Poznał ich, strasznie się ucieszył, po czym władował się na kanapę:) Pani strasznie dziękowała, Pan się popłakał. Myślę, że będzie dobrze. Fotorelacja jutro;) Tylko mieszkanko mają malutkie, z 15m2... Ale dostali juz wieksze, czekaja tylko az im je złączą:)

Link to comment
Share on other sites

rudy to poprostu The beściak :) w aucie siedział wzorowo pomimo ciężkich warunków :eviltong::evil_lol::evil_lol: po tym jak zgwałcił mi nogę to już mnie nic nie zdziwi :evil_lol::eviltong:
władował się od razu na kanapę i nic go nie obchodziło :diabloti: cudowny pies z niego...z resztą nigdy w to nie wątpiłam :p fotki fajne sa więc czekamy z niecierpliwością :multi::multi::p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...