Jump to content
Dogomania

Bytom-maj 2005


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tez sie wybieram , ale bez psiaka :-))
Mimo, ze to moj oddzial to psow nie zglaszam , bo obsada na VIII gr do bani - zadnych secjalistow.
A jak juz ozbaczylam nazwiska Opara i wieremierczyk-Wierzchowska przy VIII gr to az mnie zatkalo - nie ma po co jechac.
Tydzien wczesniej jedziemy sie wystawiac do Kielc - tam jeszze dodatkowo sa superasne puchary za rase, a w Bytomiu nic - wstyd!!!

Link to comment
Share on other sites

Mila Pani w Bytomiu powiedziala zebym szybko wyslal faxem zgloszenie i bedzie OK :-) mam szczescie :-)
i tak teraz mam problem bo mysle nad duzo "ostrzejsza" wystawa i juz tez po terminie ale mam szanse :-) tylko sie boje konkurencji ehhhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']moje dziecko WYBRANEK z Czańca (PON) będzie, czy ktoś wie kto sędziuje PONy ? jest kilku sędziów na gr I[/quote]

Dzidtka jaka rase z grupy I sedziuje jaki sędzia to chyba wielka niewiadoma... :) Też jestem bardzo ciekawa która sędzina nas bedzie oceniać:) Zgłosiłam swojego sheltie.Dość dobrze Bytom wspominam no i blisko więc odpuścić sobie nie moge :) Tymbardziej że jestem wystawcoholik:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK']to już tylko 2 tygodnie....[/quote]

No wkońcu :)
byłam na wystawie tylko w KAtowicach w tym roku (matura=brak czasu) to odliczam juz godziny i minuty do wystawy:) juz bym chciala sobie po ringu pobiegac:)Najlepiej jeszcze zeby z pozytywnym efektem;)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, to mozna tak sobie po prostu zadzwonic i zapytac o stawke? Bo ja kudlata, durnowata (no dobra, moze nie taka kudlata :evilbat: ) nie wiedzialam, ze mozna tak po prostu zapytac :oops: Za bardzo chyba przywyklam do pan z dziekanatu na uczelni, ktorych lepiej o nic nie pytac 0X

Link to comment
Share on other sites

eeee to nie tak :-)
nie bylem zdecydowany - teraz juz wiem ze jade - to Klubowka psow zaprzegowych na wegrzech i co najfajniejsze sedziuje nie kto inny jak First Vice President of the Siberian Husky Club of America - VERN HARVEY

Link to comment
Share on other sites

oooo to rzeczywiście fajnie :D
a kiedy to jest?

Ja teraz w weekend nieststy nie przyjadę na Wegry :( a wiem, że wy będziecie więc mocno trzymam kciuki :D i zaraz relację do mnie 8)

Ja zostanę w Jeleniej Górze, dobrze, że się ubezpieczyłam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...