Jump to content
Dogomania

Bytom-maj 2005


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obsada sędziowska jest już na info strony oddziału w Bytomiu.
Ja mam pytanko z innej beczki. Która wystawa jest fajniejsza - w Bytomiu czy w Radomiu. Obie są w tym samym terminie i mam dylemat. Gdzie jest więcej piesków, lepsze warunki wystawiania, lepszy dojazd i parking, cała organizacja etc.?
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomek67']Obsada sędziowska jest już na info strony oddziału w Bytomiu.
Ja mam pytanko z innej beczki. Która wystawa jest fajniejsza - w Bytomiu czy w Radomiu. Obie są w tym samym terminie i mam dylemat. Gdzie jest więcej piesków, lepsze warunki wystawiania, lepszy dojazd i parking, cała organizacja etc.?
Pozdrawiam.[/quote]
W tamtym roku byłam w Bytomiu. Technicznie nie mam nic do zarzucenia organizatorom: dobrze oznaczony dojazd, parkingi przy stadionie, duże ringi, dużo miejsca :) Jedynie pogoda nie dopisała (lało przeokropnie), ale to chyba wykraczało poza obowiązki i możliwości organizatorów :D
W Radomiu nie byłam, ale słyszałam również pozytywne opinie ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

Ja również w zeszłym roku byłam na wystawie w Bytomiu i nie mam nic do zażucenia. Fakt pogoda była okropna, ale można pochwalić że było gdzie się schować! Ja nie miałam nic do zarzucenia i w tym roku również się wybieramy na tą wystawe. Chciałabym wustąpić w konkursie Młodego prezentera. Ale mam trocjhe czasu jeszcze i nie wiadomo czy nic nie wypadnie!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...