Jump to content
Dogomania

Helena - 3 letnia suczka rasy Landseer czeka w przytulisku!


Recommended Posts

Znalazłam taki wpis Karolci

''[B][COLOR=#008000]Kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR][/B]

[B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie[/B]
Po kontakcie ze schroniskiem my będziemy kontaktowali się bezpośrednio z przytuliskami.
[B]063 243 80 38 [/B]

W sprawie adopcji można również pisać na mój emial: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL]
lub piać tutaj na dogomanii."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na wszelki wypadek jest rezerwacja u jamora -ale za duzego psa jak ona i z dogo -to 15 zl/doba-konieczne będa nie tylko allegro ,rozne ogloszenia -ale i cegielki -cegielki i stale deklaracje oczywiscie .

Inaczej nie uzbieramy na sunię ,chyba ,że bardzo prędko znajdzie DS .
Do Karolci pisalam ok.polnocy i do tej pory -cisza,może wyjechala na wakacje czy na kilka dni .

Jesli pies ma tatuaż czy czipa -czemu nie szukano wlaściciela ?? chyba nie odmówił zabrania psa ?? Nie można chyba bez zgody wlasciciela -wysterylizować psa rasowego ?
rozumiem,że beka bedzie dzwonić sama juz i wypyta o sunię ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Znalazłam taki wpis Karolci

''[B][COLOR=#008000]Kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR][/B]

[B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie[/B]
Po kontakcie ze schroniskiem my będziemy kontaktowali się bezpośrednio z przytuliskami.
[B]063 243 80 38 [/B]

W sprawie adopcji można również pisać na mój emial: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL]
lub piać tutaj na dogomanii."[/quote]

Przekopałam cały wątek i jakoś nie znalazłam takiego wpisu Karolci, czy może ja ślepa jestem?

Link to comment
Share on other sites

Nie Zuzia nie jesteś ślepa. Ta informacja pochodzi z innego wątku poswięconego tym przytuliskom

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wie-o-nas-garstka-ludzi-jak-mamy-znalesc-nowe-domy-psiaki-z-przytulisk-141823[/URL]

a tu jest helena
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wie-o-nas-garstka-ludzi-jak-mamy-znalesc-nowe-domy-psiaki-z-przytulisk-141823/#post12606186[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Nie Zuzia nie jesteś ślepa. Ta informacja pochodzi z innego wątku poswięconego tym przytuliskom

[url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/wie-o-nas-garstka-ludzi-jak-mamy-znalesc-nowe-domy-psiaki-z-przytulisk-141823]Wie o nas garstka ludzi - Jak mamy znaleść nowe domy? Psiaki z Przytulisk. - Dogomania Forum[/url]

a tu jest helena
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wie-o-nas-garstka-ludzi-jak-mamy-znalesc-nowe-domy-psiaki-z-przytulisk-141823/#post12606186[/URL][/quote]
No proszę, wszystko było na dogo, a ja się tam produkuje telefonicznie w tym Koninie. Jak na razie nie otrzymałam sms'a z numerem do tego przytuliska. Czekam dalej.

Link to comment
Share on other sites

Do Kazimierza nie ma tel.,chyba ,że ma ktos nr kom.do pracownika zakł.oczyszczania ,zajmującego sie psami. Sunia jest tam ponad m-c już.
Trzeba psa jak najprędzej stamtąd wyciągać ,bo tam żadne psy nie są szczepione ani leczone .Wet nie dba wcale o te psy -ani tam ani w Kłodawie . Jest tam w okolicach dużo bezdomnych psów ,ale nie są wyłapywane ,bo nie ma gdzie ich trzymać .Najgorzej mają w Kazimierzowie i Kłodawie . Bo w Golinie /oddalonej ok.50 km/ jest nieco lepiej -psy nie są tak zamknięte i są bardziej po ludzku traktowane ,wet tam jest juz inny też .

Link to comment
Share on other sites

Zapytanie do Fruzi -ponowne : co z tymi chętnymi do adopcji Heli -pisalaś ,ze dom sprawdzony i dobry ??? Zeby tylko pies nie trafil do budy i na łańcuch .:shake:

Jesli to niepewny jednak dom -trzeba zbierać prędko kase na dt ... no i na sterylke też chyba ,bo nie wiem ,czy inaczej sunie przyjmie dt jakis .
Gdzie i do jakiego domu ta sunia milaby trafić ...?? Prosimy o informację.

Link to comment
Share on other sites

Olga, bez nerwów, ja nie moge siedziec przed kompem cały dzień:shake:
Pani Dorota mieszka w Ostrowie Wlkp., miała juz adopcyjne psy, zgadza sie na wizyte przedadopcyjną oraz jak najbardziej na sterylke bo ma pieska filę. Czekam na kontakt z nią. Jak sie odezwie to dam znać. Czy wiemy na pewno ze Helena nadal jest w schronie?

Link to comment
Share on other sites

Do tego przytuliska chyba nie ma żadnego tel.,trzeba tam dojechać raczej.
Jest tam jeden pracownik firmy ,ktorej podlega to gminne przytulisko.
Kontaktować sie trzeba chyba tylko przez schron w Koninie.
Ja nie mam nikogo na wizyty p/adopcyjne.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wie-o-nas-garstka-ludzi-jak-mamy-znalesc-nowe-domy-psiaki-z-przytulisk-141823/"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tak to ma byc DS.
Olga, każdy poświęca tyle czasu ile może. Nikt od Ciebie nie wymaga takiej pomocy. Cudownie ze sie tym zajęłaś ale pozwol każdemu działać w swoim tempie. Jeśli zaczniesz wymagac lub oskarżac to nic nie wskurasz. Próbuje namierzyć znajomych z Konina, ale podejrzewam, ze i oni nie spędzaja całych dni przed kompem, więc pozostaje tylko poczekac az sie zgłoszą.

Link to comment
Share on other sites

Olga, nie denerwuj się, bo tylko nakręcasz samą siebie, a pomocy z tego żadnej;)
Żeby cokolwiek zrobić, czy to w sprawie Heleny, czy pozostałych psiaków trzeba mieć kogoś, kto będzie w stałym kontakcie z tymi przytuliskami. A tego, jak na ta chwilę, zdaje się nie ma.
Przydaliby się ludzie z okolic Konina, żeby pilotować sprawę, a psiakom pozakładać osobne wątki.
Mimo najszczerszych chęci, bez pomocy ludzi z tamtych stron, nic nie zrobimy.

Link to comment
Share on other sites

Niestety mój domek nieaktualny, w międzyczasie pani Dorota zdecydowała sie przygarnąć inna sunię, natomiast mam z jej strony deklarację, że najprawdopodobniej byłaby w stanie znaleźć dla Heleny domek w swojej miejscowości. Ja na razie nadal szukam kogos z okolic do sprawdzenia tego schronu...

Link to comment
Share on other sites

Donacja, Olga, byc może uda się mojej znajomej podjechac do tego przytuliska ale w weekend, czy wiecie cos na temat tego, jak to załatwić, zeby nie jechała na darmo? Bo dziewczyna jest w domu przejazdem i jesli zgodzi sie nam pomóc, to musimy jej podac konkrety.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej zapytać o to w schronie w Koninie -na tel.stacj. kontakt do nich ,chyba ,że ktoś zdobędzie jakiś nr na kom.do tego prac. w Kazimierzu,/powinien miec prywatny/,może donacja zna - no i on tam pewnie nie jest calą dobę -nie wiem-pewnie pod wieczór to juz go nie ma a psy zostają same tam ..

Link to comment
Share on other sites

mnie ,mówiono w Koninie ,że tam nie ma żadnego tel. do Kazimierza- chyba,że tel.kom. prywatny tego człowieka -pracownika zakł.oczyszczania,który zajmuje się psami -ale tego bardziej sama się domyślam/ byc może on nie ma swego tel.kom./

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']mnie ,mówiono w Koninie ,że tam nie ma żadnego tel. do Kazimierza- chyba,że tel.kom. prywatny tego człowieka -pracownika zakł.oczyszczania,który zajmuje się psami -ale tego bardziej sama się domyślam/ byc może on nie ma swego tel.kom./[/quote]
Mieli to sprawdzić i ew. podać nam nr tej komórki.
Mam nadzieję, że koleżanka Fruzi zobaczy Helenę i uda się jej dowiedzieć czegoś konkretnego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...