Jump to content
Dogomania

Helena - 3 letnia suczka rasy Landseer czeka w przytulisku!


Recommended Posts

[B]Helena to około 3 letnia suczka rasy Landseer.[/B] Jest duża i bardzo piękna. Przebywa obecnie w przytulisku w Kazimierzu Biskupim niedaleko Konina. Za dużo o niej powiedzieć nie mogę ponieważ nie znam jej na tyle. Suczka dała się pogłaskać. Chwilami była troszkę niepewna, ale to pewnie dlatego, że nas nie znała. Psinka jest duża, jednak kojec nie za wielki. Szkoda mi jej jest naprawdę prześliczna, zasługuje na nowy domek. Kto pozbywa się tak pięknej, rasowej psiny, nie rozumiem. Suczka nie ma jeszcze zabiegu sterylizacyjnego. Proszę pomóżcie mi znaleść jej nowy domek.

[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9763/untitssled.png[/IMG]

[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4825/66156008.png[/IMG]

[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7070/63691490.png[/IMG]

Czy są tu jakieś cioteczki od Landsserów?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='donacja']Niewiarygodne... Taki pies w schronisku???? Jeżeli ona jest rzeczywiście rasowa... skąd ona się tam wzięła? Może właściciel jej szuka?[/quote]

Sunia przebywa w przytulisku do którego się udaliśmy niedawno. My czyli pracownicy Konińskiego Schroniska. Ludzie tam nic nie wiedzieli, nie było tego kto podobno o tych psiakach wie więcej, będziemy się jeszcze z nimi kontaktować. Nie wiem od kiedy tam jest :( ..

Jak skończe tekst to wkleje reszte psiaków z przytulisk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donacja']Postaram się skontaktować z osobą, która takie psy ma(to znajoma mojego brata). Może uda się od niej zdobyć jakiś namiar na miłośników tej rasy.[/quote]

Dzięki. Czekam na info w takim razie. Chce wkelić wszystkie psiaki, ale mówie zrobię jej już wątek, jest piękna, niech już wszyscy o niej wiedzą... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donacja']Postaram się skontaktować z osobą, która takie psy ma(to znajoma mojego brata). Może uda się od niej zdobyć jakiś namiar na miłośników tej rasy.[/quote]

O Boże!!! A może zawiadomić hodowcę - Pana Bełżyńskiego z Helu?
Na dogo też jest taki nick (BalticStorm), myślę, że to może być Pan Andrzej (tel do hodowli 58 675 13 25)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzia63']O Boże!!! A może zawiadomić hodowcę - Pana Bełżyńskiego z Helu?
Na dogo też jest taki nick (BalticStorm), myślę, że to może być Pan Andrzej (tel do hodowli 58 675 13 25)[/quote]
Koniecznie trzeba sprawdzić tatuaż-jeżeli jest to rasowy=rodowodowy landseer to go ma. Pani ją weźmie ze schroniska, w międzyczasie znajdzie się właściciel i będzie kiszka... A jak sunia nie ma tatuażu, to niech jak najszybciej idzie do nowego domku, bo się zamęczy w tym małym kojcu. A z drugiej strony, to dlaczego nikt jej nie szuka?????

Link to comment
Share on other sites

takimi zasadami żyją najczęściej tylko wolontariusze:shake:
bardzo dużo schronisk oddaje psy na prawo i lewo...byle by tylko zwolnić miejsce na nowego psa:-(

niew iem jak jest w tym przypadku, nigdy nic nie słyszałam o tym miejscu

Link to comment
Share on other sites

Witam!

W tej chwili przebywamy prawie wszyscy na obozie szkoleniowym ale postaram się coś podzwonić w tygodniu.

Wydaje mi się, że najważniejsze to teraz sprawdzić czip albo tatuaż, bo być może ktoś jej szuka. Gdyby były z tym problemy to możemy coś pomóc.

pozdrawiam
Przemek
"Psi Ratownicy"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...