Jump to content
Dogomania

Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir


Baski_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='przeszlus'][url]http://a.imageshack.us/img832/7334/dsc0152s.jpg[/url]
Piękny
[url]http://a.imageshack.us/img831/9639/dsc0230z.jpg[/url]
Świetny :p Szkoda że ciachniety.Były jakieś powody kastracji?
[url]http://a.imageshack.us/img816/2001/dsc0102f.jpg[/url]
No co się patrzysz :)[/QUOTE]
Tak powody były, wskazania zdrowotne, bo miał przerost prostaty i cysty. Szkoda mi było bo przecież jeździliśmy na wystawy, ale sądze że teraz wiedziemy lepsze życie :D

[quote name='Caachou_']Jakie cudeńko :diabloti: :loveu:
Ja nie mam zielonego pojęcie o kitkach, ale shiba chyba podobna z charakteru?[/QUOTE]
Mnie się wydaje że Shiby to jednak trochę inny mają charakterek.. nie wiem. Może się Pan znawczyni Angelika wypowie :D

Link to comment
Share on other sites

W hodowli z której on pochodzi były te mioty niestety...Na stronie husqvarny jest chyba tylko jeden wpisany...ale to już dłuższa historia. Bo tak jak pisałam, dopuki Baski był reproduktorem ja go miałam na warunkach hodowlanych. Teraz z tą hodowla i tą kobietą nie mam nic wspólnego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caachou_']Baski jest z Husqvarny? Nie doczytałam tego widocznie gdzieś w czeluściach galerii ;) Z tego co mi było do tej pory wiadomo, to renomowana hodowla, ale jak widać miałam błędne informacje aż do tej pory.[/QUOTE]

Renomowana...wiesz, łądnie to to wszystko wygląda tylko na wystawach...od środka jest już zupełnie inaczej. Ale ja ię nei będę rozpisywać na ten temat już. Kilka razy się wypowiadałam. Ewentualnie moge na PW.
Tam się tyle psich i końskich tragedi podziało że na palcach obu rąk by mi do wyliczenia nie wystarczy, w tym mój pies i kilka innych które miałam na odchowaniu. Bo wyrok był prosty bierzesz na odchowanie albo usypiamy...
Juz i tak znowu za dużo napisałam...
Wpisz sobie "zdarzenie w mysłowicach" W googlach i powinno Ci wyjśc o sprawie jaka miała miejsce na ośrodku Purus ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Renomowana...wiesz, łądnie to to wszystko wygląda tylko na wystawach...od środka jest już zupełnie inaczej. Ale ja ię nei będę rozpisywać na ten temat już. Kilka razy się wypowiadałam. Ewentualnie moge na PW.
Tam się tyle psich i końskich tragedi podziało że na palcach obu rąk by mi do wyliczenia nie wystarczy, w tym mój pies i kilka innych które miałam na odchowaniu. Bo wyrok był prosty bierzesz na odchowanie albo usypiamy...
Juz i tak znowu za dużo napisałam...
Wpisz sobie "zdarzenie w mysłowicach" W googlach i powinno Ci wyjśc o sprawie jaka miała miejsce na ośrodku Purus ;)[/QUOTE]

Masakra... Co za brutal :roll: Byłam na volt@ i tam dowiedziałam się, że niejaki zrezygnowany Paweł M. wyrwał koniowi język.

Link to comment
Share on other sites

Paweł M. tylko chciałam zauważyć że z polecenia Pani Jolanty... a potem te jej głupie tłumaczenia...ja ją znam, dobrze już wiem jaka ona jest jaka ma mentalność. Stajenny nie jest bez winy, ale Jolce zdecydowanie ktoś w końcu powinien powiedzieć NIE a to odbyło się pod jej nadzorem i z jej polecenia, a po całym wydarzeniu zebrała się i pojechała jak gdyby nigdy nic
Szkoda zwierzaków.

Sorry ale jak o tym myśle to mnie krew zalewa, w ogole o tym co sie tam ze zwierzakami dzieje, a nikt cholera nic nie chce lub nie może zrobić A tyle razy prosiliśmy o interwencje...:(

Link to comment
Share on other sites

To jak akiciak agresywny to podejzewam że Alexa będzie chciał zjeść ;/ bo mój pies coś ma w sobie że psy na niego lecą z zębami :(
Hodowla jak każda inna....dla mnie każda hodowla nawet renomowana, albo tym bardziej renomowana która ma więcej jak 10 psów jest przegięciem....doceniam hodowle domowe gdzie mają dwie, trzy suczki i chowają dzieciaczki z miłości a nie dla kasy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caachou_']Do diabła z takimi ludźmi :angryy:[/QUOTE]
Racja.

[quote name='sunshine']Na temat tej hodowli to ja juz tez mam swoje zdanie, z reszta podobne do poprzedników.

A co z tym zaproszeniem którego nie odczytałam?:D[/QUOTE]
No jak to co wczesniej pisałam, od 21 do 25 mam wolne wiec jak bys miała ochote to zapraszam z shirką na kilka dni ;)
[quote name='Evelynkaa']To jak akiciak agresywny to podejzewam że Alexa będzie chciał zjeść ;/ bo mój pies coś ma w sobie że psy na niego lecą z zębami :(
Hodowla jak każda inna....dla mnie każda hodowla nawet renomowana, albo tym bardziej renomowana która ma więcej jak 10 psów jest przegięciem....doceniam hodowle domowe gdzie mają dwie, trzy suczki i chowają dzieciaczki z miłości a nie dla kasy...[/QUOTE]
Evelinko spoko nie będzie źle ;D
[quote name='przeszlus']Tak tak ale to wszystko przez ZK !!!!
Jak najlepszą hodowlą może być ED,jak tam psy nawet kontaktu z człowiek nie mają,jedynie na wystawach.I te Teksy nasze psy biegają na wielkim ogrodzie.Mój tez ma duży ogród i jakoś mu nie wystarcza,a jest jeden.[/QUOTE]
Nie tylko ZK odpowiada za to jak jest ale tez ludzie...bo kierują sie swoimi zachchciankami i emocjami przy wyborze psa, nie patrza na warunki w jakich żyją psy a na to ze pieseczki są słodkie i kochaniutkie ;)

Link to comment
Share on other sites

łe no ten miesiąc mi odpada:( we wrześniu mam 400 zł do wpłacenia na pierwsze czesne a obecnie jestem bezrobotna:P

No i 20-22 jestem pod namiotem z TŻtem... lipa:( Ale jak zaczne pracować i dostane legitymacje studencką (moja uległa destrukcji:P) to będzie lżej:D

Link to comment
Share on other sites

Na Digarcie tworzysz swoją galerię zdjęć. Ludzie Ci je oceniają i komentują. Udzielają informacji i rad jak poprawić technikę i takie tam, z tym że zdjęcia muszą sobą już coś prezentować jakościowo i technicznie być dobre, ciekawe ;)
Nie żebym się tam uważała za profesjonaliste...
Od lutego zaczynam szkołe foto wiec kiedyś może bede :P
Korpus z aparatu musze zmienić...no a we wrześniu swoje umiejetnosci dotychczasowe mam możliwośc sprawdzić robiąc znajomym plener ślubny :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...