Jump to content
Dogomania

Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir


Baski_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kinia']Hejo!
Wstawiłam u nas zdjęcia haszczary;)

Miłego dnia![/QUOTE]
Widziałam! Piękna jest, na prawdę! Baski był podobny za młodu :)

[quote name='GaBi12']Hej :)
Kiedy będą zdjęcia.? :)

PS. U nas zdjęcia! :multi:[/QUOTE]
Będą juz nieługo, na razie stworzyłam sobie bannerek, przy okazji robienia dyplomów dla znajomych...ruszyłam lenia i zrobiłam bo przeciez umiem...chociaz to nie szczyt moich wyobrażeń ale nie chciało mi sie kombinowac :P
[quote name='groszek83']Moje mają podobnie z załatwianiem sie;) na podwórku mi nie robią co doceniłam teraz jak mam takiego któremu to różnicy nie robi:evil_lol:[/QUOTE]
Mój przed wczoraj postawił mi na przedpokoju wielka niespodziankową cuchnącą figurkę z brązu...fuj zzieleniałam, no ale cóż przeczyściło chłopaka jak Pani w pracy była...
[quote name='Obama'][url]http://lh3.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/TETAB_zf9nI/AAAAAAAAH6s/7A_57BI8_JE/DSC_0632.JPG[/url]
Świetne foto.Piękne stworzenia.A Kropka to niezły zadzior :)[/QUOTE]
Bardzo zadziorna małpeczka z niej jest :)
[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]super fotka ! [/FONT][/B][URL]http://lh5.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/TES_6S6zJbI/AAAAAAAAH6A/qBKtn2PnnhM/DSC_0557.JPG[/URL][B][FONT=Comic Sans MS] piękny jest skubaniec :razz:[/FONT][/B]
[/CENTER][/QUOTE]
Dziekujemy dziekujemy, taki całkiem udany z niego egzemplarz :D

[quote name='Vlk']faktycznie, małe ale zadziorne :D a fotka [URL="http://lh3.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/TETAB_zf9nI/AAAAAAAAH6s/7A_57BI8_JE/DSC_0632.JPG"]http://lh3.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/TE...E/DSC_0632.JPG[/URL] naprawdę super :)[/QUOTE]
Mnie tez się podoba, żałowałam trochę kadru, ale ja za tymi cyrkowymi małpkami nie nadążam ;)

Link to comment
Share on other sites

My się witamy z wieczora! :D

Ja dzisiaj byłam w Pszczynie na rowerach z chłopakami, około 56 km mam w nogach, dali mi chłopaki nieźle popalić, na Pszczynę cisnęłam równo, z Pszczyny kawałek jeszcze też, ale jakoś nie miałam już tyle energii :P
W efekcie czuje dużą satysfakcję, ale zmęczona jestem na maxa. Głowa ze zmęczenia boli mnie potwornie i chyba dobiłam swoje zatoki chociaż czape z daszkiem miałam...
Średnio jechaliśmy 21 km/h a najszybciej... to pewnie odcinek z górki 37km/h
Ahh ledwo żyje idę spać.
Bo jeszcze przed chwilą byłam z psiakami i znajomymi na plaży po aportować Baskiemu do wody i poganiać Kropę trochę...
Wymięknięta jestem dzisiaj na maxa :D

Dobrej nocy ciotki i wujkowie
ahoj! ;)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Muszę od Ciebie wyciągnąć sporo informacji i porad odnośnie rowerowania :lol: z psem. Bo my też tak chcemy !! A od wrześnie jak się wsio uda będą zaprzęgi !! Ale o tym pogadamy jak się spotkamy. Przekazałam Jurkom Masshirowym zapytanie odnośnie spaceru :loveu:[/FONT][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

hej BaskowoKropkowa!
banerek niby na śpiocha robiony,ale za to mega pozytywny!aż micha mi się cieszy za każdym razem jak go widzę!:)
ehh,ja to się nie mogę doczekać kiedy będę mogła zacząć z moją młodą rowerki,jak ja dawno tego nie robiłam!...Kowek na emeryturze,a Nata...ona to bardzo chce ciągnąć,ale troszkę za lekka jednak jest;)

Link to comment
Share on other sites

dlatego ja w okresie letnim robie przerwe od treningów, chodzimy na długie spacery i dużo pływamy...pies niech zatęskni za pracą.. mój jakoś tez nie szczególnie sam przy rowerze lubi biegać i targać... lepiej nam się trenujena treningach bo go atmosfera nakręca ;) a może byście do nas z shirką przyjechały na 3 dni :D ?? mam wolne od 21 do 25 :P

Link to comment
Share on other sites

A dzisiaj zrobiliśmy sobie nieoficjalne prywatne otwarcie sezonu 2010/2011. 7 rano wstałam ubrałam się odsikałam Kropkę i poszłam z psem do lasu. Oczywiście obowązkowo był zemną Baski, rower, sleedy, amortyzowana lina, kask rękawiczki i licznik :D
Największa nasza prędkośc 35km/h, średnia 24km/h, trasa krótka rozbiegowa 3,5 km jak na pierwszy trening po prawie 3 miesięcznej abstynencji zaprzęgowej :)
Nie wiem czy prędkość dobra czy nie bo nigdy z licznikiem nie jeździłam, ale mam nowy rower i licznik sobie kupiłam to teraz będziemy śmigać i będę wszystko wiedziała :D
A rower mój o taki jest:
[IMG]http://www.wfsport.pl/_var/gfx/6de84686f8f2f2d5caf1d2a2d69c5733.jpg[/IMG]
Merida Matts 40 D 2010 ;)
Wczoraj sobie kupiłam, odkładałam na niego jakiś czas, czekał na mnie w rowerowym już miesiąc specjalnie sprowadzony rama 20'' bo już na magazynie prawie ich nie było. Iii się ciesze jak goopek :D

Ah i zapomniałam dodać, że jak wróciłam z Basiorkiem, to poszłam na rower z Kropą...Jacieee jak ona darła tą swoją małą piskliwą japkeee..o kurcze... ale chyba jej się podobało :D Zrobiłyśmy 1 km :P Ale biega całkiem szybko jak na takie niskie podwozie :D

Link to comment
Share on other sites

Ja cieee, ale Ci zazdroszczę! :D Ja na porządny rower od roku poluję, ale ciągle kasy brak... Mam jakieś rupiecie w piwnicy, ale szkoda wyciągać to żelastwo. :D
Jeszcze bardziej, jak rower, kręcą mnie rolki z psem... Mmmm....

Chciałabym zobaczyć śmigającą Kropę! :D To musi być odjazd... :razz:

Link to comment
Share on other sites

No tak Magda bo teraz to cza się za kółkiem powozić :P A rolek to ja znów nie mam a nawet nie mam gdzie jeździć ... bo po tym naszym śmiesznym parku to można by się było zabić taki równy asfalt :P Ja znów poluję na koszyk na rower dla Alexa...ale chyba kupię zwykły wiklinowy bo taki najwytrwalszy mi się wydaje bo te psie to tak max do 5-7 kilo są. Magda a ty co porabiasz?? wolne masz?? Może się przyłączysz do wspólnego spacerku kiedyś? żałuj że Cię ostatnio nie było byś widziała ratującą psa Pańcię po pas w wodzie....:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']No tak Magda bo teraz to cza się za kółkiem powozić :P A rolek to ja znów nie mam a nawet nie mam gdzie jeździć ... bo po tym naszym śmiesznym parku to można by się było zabić taki równy asfalt :P Ja znów poluję na koszyk na rower dla Alexa...ale chyba kupię zwykły wiklinowy bo taki najwytrwalszy mi się wydaje bo te psie to tak max do 5-7 kilo są. Magda a ty co porabiasz?? wolne masz?? Może się przyłączysz do wspólnego spacerku kiedyś? żałuj że Cię ostatnio nie było byś widziała ratującą psa Pańcię po pas w wodzie....:D[/QUOTE]

Evelynka, szczerze to jazda autem mi już zbrzydła... :evil_lol: Kiedy muszę to jadę, ale nie cierpię jeździć tam, gdzie spokojnie kiedyś sobie na nogach chodziłam, ale mama mnie wykorzystuje i muszę jeździć, bo 'będzie szybciej i wygodniej'... ;(

Rolki mam sprzed chyba 10 lat i nadal dobre, bo rozmiar stopy mój to 34 non-stop hahaha Tylko takie bardzo kiczowate, nie wygodne, nie kauczukowe, bleee.... muszę nabyć sobie jakieś nowe... :p

Z wożeniem psa w koszyku rowerowym mam bardzo niemiłe wspomnienie, kiedy to Chico wyskoczył mi z niego i zawisnął na obroży. Do dziś mam tę scenę przed oczyma i to był porażający koszmar! Bujał się na tej wiszącej smyczy, z nerwów nie mogłam go złapać, co automatycznie wydłużyło czas koszmaru...

Wiem, wiem, błąd zrobiłam, bo powinnam była mieć specjalne szelki, specjalny koszyk, itp, itd... Wtedy jeszcze w głowie siano było, bo to z 5 lat temu. :shake:

Co ja porabiam? Wolne mam, z tym że tu gdzieś skakam na zakupy, tu gdzieś z kumpelą, kuzynką i tak sobie wakacjonuję... :evil_lol:

A tego, że nie widziałam Pańci w akcji ratownika to cholernie żałuję... :placz: Musisz to powtórzyć na jakimś wspólnym spacerku... :evil_lol:
Swoją drogą, gdzie to po pas przy brzegu było? :-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...