Jump to content
Dogomania

PŁOCK - 5 czerwca 2005


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wystawa zapowiadała się nieźle a wyszło totalne dno :( . Było ciasno, panowała dezinformacja i była cała masa opóźnień.
I gdy już mieliśmy serdecznie dość tej imprezy dowiedziałam się czegoś nowego o mojej suce na BIS Szczeniąt. Otóż stoimy sobie grzecznie a tu miejsowy wodzirej mówi " Proszę Państwa a tu mamy ciekawostę wystawy- kelpie" no i lezie prosto do mnie. Mnie po prostu zamurowało a gość widząc moją minę patrzy pytająco. Mówię baranowi po cichu, że to nie kelpie a on na to częściowo do mikrofonu "to co to jest?" więc odpowiedziałam australian cattle dog. Niestety nawet biedaczysko nie potrafiło dobrze powtórzyć i panęło na cały regulator coś w stylu "przepraszam oczywiście to nie kelpie tylko austalian kittyn dog" :lol: :lol: :lol: Sędzina, która oceniała szczeniaki w BIS też chyba widziała takiego psa po raz pierwszy, miała strach w oczach i ewidentnie bała się go dotknąć, ale że pokusa była wielka to dosięgnęła go rączką, którą to z prędością światła zabrała :lol: :lol: :lol:
Dla takich kwiatków warto się było męczyć, ale wystawa ogólnie była do d... i jest ostatnia wystawa w Płocku, na której byliśmy. Nigdy więcej...

Na [url]www.cattledog.pl[/url] w topicu wystawy będą zdjęcia, które robiliśmy w Płocku. Może ktoś odnajdzie na nich swojego psa a nawet siebie :wink:

Link to comment
Share on other sites

no to lidush ja stałam za Tobą :D
latałam z aparatem non stop i zrobiłam nawet Twojemu pieskowi zdjęcie(i powiem w tajemnicy,że ja wiedziałam co to za piesek,a ta pomyłka na ringu była przekomiczna :lol: )
[img]http://img76.echo.cx/img76/9876/zmncattle5kh.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Magdaleno1 dzięki za wstawienie fotki mojej Aussie. Zdjęcie pokazuje naszą małą pociechę w całej rozciągłości :lol:
Na naszej stronie jest w tej chwili tylko część (41) ze 180 zdjęć zrobionych w Płocku. Kolejne zdjęcia pojawiać się będą w najbliżych dniach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena1']oczywicie nie mogło zabraknąć i tego pieseczka
[img]http://img76.echo.cx/img76/47/zmncollie7sb.jpg[/img]
[img]http://img76.echo.cx/img76/6224/zmncollie23md.jpg[/img][/quote]

Zziebniety, zmeczony i wkurzony pieseczek i jego pani 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justi0022']Ciasnota przy ringach okrutna :x nie było jak się ruszyć :x[/quote]

Organizacja do bani! Moja karta oceny cała zmokła bo panie zbierały je przy samym wejściu na ring, nie było ringu przygotowawczego... na BISie Juniorów nie było gdzie stanąć...

Link to comment
Share on other sites

Noelani, widzieliśmy Was i podziwialiśmy :) :) :) :)

A "kelpie" i inne pomyłki- to było żenujące... jak wchodziłam z Dru (deerhound) na ring to pan też nie wiedział co to za jedno futro :wink: (podobno pytał co to za rasa). Ktoś kto trzyma w garści mikrofon i komentuje powinien wiedzieć co komentuje.

Link to comment
Share on other sites

super fotki :D
my do Płocka nie dojechalysmy z moja dozyca niem,powód-cieczka ach.
Ale moze ktos ma wyniki klasy mlodziezy u dogów czarnych i arlekinków?
bede bardzo wdzieczna.
no chyba ze moze wyniki beda zamieszczone na stronce Płockowej?

Link to comment
Share on other sites

Witam, zadowoleni Janosik CWC+NPwR, ale nigdy więcej. O takiej ciasnocie to ja w najgorszych snach nie marzyłam, nie było gdzie pójść na spacer, a co do sędziny oceniającej SH to robiła tyle błędów, że znajoma która jest śedziną to z podziwu nie wychodziła i w końcy miała dosyć poprawiać jej byki-mi nie wpisała odręcznie CWC i będe się teraz bujać-a o paleniu na ringu fajek przez asystentki to już nie wspomnę. Po co zmieniali lokalizacje wystawy na stadionie Petrochemi, też małym było o niebo lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Janosik']o paleniu na ringu fajek przez asystentki to już nie wspomnę[/quote]

eee, co się oburzasz - ja ostatnio byłam na wystawie, na której sędzina paliła fajki, zrobiła sobie dodatkowo przerwę na kawkę, papieroska i relaksik a my sterczeliśmy jak te fujary i czekaliśmy aż panie skończą :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...