Jump to content
Dogomania

Przestraszony, jeszcze trochę nieufny - znalazł swój dom :)


Seaside

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w sprawie jeża zadzwoniłam bym do najbliższego ZOO, tam są specjaliści od dzikich zwierzątek, na pewno w okolicy znajdują się jakieś jednostki zajmujące się takimi stworzonkami, do których w ZOO mają namiary, jeże są pod ochroną i chyba nie można ich tak sobie poprostu trzymać w domu.

Link to comment
Share on other sites

na stronie schroniska psiak jest już w zakładce w nowym domu.....

Mógłby ktoś zadzwonić? ja już telefonicznie ostatnio w schronisku chyba apodpadłam więc się wstrzymam :razz:
Albo poczekamy na którąś z dziewczyna z Jeleniej :)

Link to comment
Share on other sites

A więc piesek jest w nowym domku bo rozmawiałam wczoraj z Tomkiem. Wydaje mi się że zabrała go ta kobieta która wychodziła z nim na spacer :multi:
Dowiem się wszystkiego jak wrócę i od razu napiszę Wam gdzie jest i kto go zabrał :cool3: A wracam w ten czwartek więc już niebawem;)
Do usłyszenia!:cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byłam dzisiaj w schronie i psiaka nie ma :lol:.Wiem tylko, że pojechał już jakiś czas temu i za swojego nowego towarzysza ma jamnika :evil_lol:.
Nasza s[B]tarsza mix jamniczka[/B] dalej siedzi, tylko ponoć w innym boksie.
Pojawił się za to piękny [B]syberian[/B] :-(. Postaram się potem wrzucić fotkę, ale nie wiem jak to będzie wyglądać, bo miałam ze sobą tylko telefon i właśnie nim pstryknęłam mu zdjęcie. :roll: Rozmawiałam z jednym z pracowników i powiedział, że pies został oddany przez właściciela kilka dni temu:mad::mad::mad: bez podania przyczyny:angryy:, ma 4 lata i jest psem milusińskim, nie jest agresywny i lubi lizać człowieka :lol:. Nie ma tatuażu. Patrzył na mnie tymi swoimi ślicznymi ślepkami jakby chciał zapytać o co chodzi z tym schroniskiem, co on tam robi...:-( Zdezorientowany, ale spokojny. Nawet nie zaszczekał ani razu :roll: Przechadzał się tylko i zaglądał przez te kraty:-(

Później postaram się wrzucić zdjęcia z komórki i założyć mu wątek na jego grupie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...