Jump to content
Dogomania

KAMYK, pies niebanalny. Od trzech lat w pensjonacie u Sylwiaso - zbieramy na utrzymanie i szukamy domu idealnego... niebanalnego ;-)


Recommended Posts

dziewczyny chca wyjechac z warszawy po djka do czestochowy w czwartek wieczorem..wiec pewnie by zabieraly kamyka jakos w nocy..bo beda wtedy moze przez wawe jechac?trzeba to jakos zgrac..czy wrazie co moze go ktos te kilka godzin w czw przetrzymac?no i trzeba zalatwic pilnie wyadoptowanie..

Link to comment
Share on other sites

a podobno w pon kamyk mial byc zabrany ze schronu? to jak z tym jest.

tak sie spytam o to konto, ktos tu mowi, zeby podac konto, a pieniadze z pierwszej strony na czyje konto poszly, ze juz sa odnotowane jako uzbierane.
troche tu u was chaotycznie, a chcialoby sie dolaczyc ... ;)

Link to comment
Share on other sites

o i juz pomoc jest :) super.
tylko czemu w pon. cala akcja nie miala miejsca, tylko dopiero bedzie? cos poszlo nie tak? czy kamyczek zostal na chwile zapomniany?
no i napiszcie na watku do jakiego idzie hotelu, bo nic tu u was nie wiadomo...

Link to comment
Share on other sites

Hotelik to u morii chyba.

I ogłoszonek psiaka by się więcej przydało :roll:.

Tylko coś pustki na wątku, może tak trzeba ze starego wątku Kamyczka Cioteczki tu ściągnąć ?

I Olenki założycielki wątku coś nie ma.

Link to comment
Share on other sites

dobry pomysl, zeby sciagnac ciotki z poprzedniego watku, tamten zalozyla mu luka1, mozna jej pw napisac :)
a co do ogloszen to lady swallow robi pakiet 10 ogloszen za 5zl (kasa idzie na zabiedzona sunie) warto skorzystac (oferta jej na bazarku jest).

elmiro konto juz mam. moje posty maja sluzyc temu, zeby ktos kto tu jest na watku glownodowodzacym zrobil porzadek, tak, zeby wszystko bylo przejrzyste i jasne dla ludzi swiezo odwiedzajacych watek :)

Link to comment
Share on other sites

kamys jedzie do morii do elblaga

nie pojechal w pon poniewaz zwyczajnie transport nie wypalil bo psiatata ktora bedzie wiezc naszych chlopakow moze dopiero w czw co do tej lodzi..to obawiam sie ,ze moze byc problem..kurcze bo one beda jechac..czestochowa,wawa,elblag...moze u reni daloby sie go przetrzymac ta chwile albo kogos innego z sochaczewa?wtedy najwyzej ja podjade i go wyadoptuje..tyle,ze przetrzymac nie za bardzo mam gdzie..

Link to comment
Share on other sites

irysku, to jeden z najprzejrzystszych wątków na dogo, nie czepiaj się, proszę. :eviltong:

Macie dla mnie jakiś pomysł? W jakich godzinach schronisko jest otwarte? Gdyby dziewczyny jechały w dzień, mogłabym go podrzucić na trasę, ale do nocy w rowie czekać nie będziemy. O której wyjeżdżają z Częstochowy?

Link to comment
Share on other sites

Ojejku, to super, super. Nie mogę za bardzo pomóc ale ktoś się na pewno zaraz odezwie.:megagrin:

Acha, wobec braku przeciwów;) przeznaczam dotychczasowe 20 zł od Sufragan dla Maksa na Kamienia. Możemy to chyba potraktować jako jej jednorazową wpłatę. Kamyku, niech Ci to wszystko drogę do domu skróci:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...