Jump to content
Dogomania

KAMYK, pies niebanalny. Od trzech lat w pensjonacie u Sylwiaso - zbieramy na utrzymanie i szukamy domu idealnego... niebanalnego ;-)


Recommended Posts

Dostałam SMS od Oleny. Od poniedziałkowej burzy nie ma Internetu w domu. Postara się zalogować w pracy. Do poniedziałku uzupełniała wpłaty na bieżąco.

Kurczę, co robić? Przecież Kamyk nie może nie jechać! Szkoda, że sochaczewianki znikły z wątku. Powinny pomóc!

Zdaje się, że to wszystko przez te burze. clo też nie może się zalogować!

Tel do mnie 506 170 230.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']

Zdaje się, że to wszystko przez te burze.

[/quote]


Mam nadzieję, że nerwowa atmosfera też tylko przez burze:diabloti:

Sprawę finansów na pierwszej stronie wyjaśnię sobie z Oleną poza wątkiem, szkoda miejsca i czasu. Pytanko - czy ktoś już rozsyłał zaproszenia na nowy watek do gości tego starego? Na starym nie ma linku do nowego. Może w tensposób przypomnimy się dziewczynom z Sochaczewa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Fatalnie wyszło z tą sobotą. Jestem zajęta między 12 a 14. Jak pracuje schronisko w soboty i niedziele?[/quote]
jeśli nic się nie zmieniło to tak jak w tygodniu czyli od 7ej do 19ej (chociaż wydaje mi się, że jakiś czas temu Ziutka pisała że teraz jest czynne od 8ej, ale głowy nie dam)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiamm']jeśli nic się nie zmieniło to tak jak w tygodniu czyli od 7ej do 19ej (chociaż wydaje mi się, że jakiś czas temu Ziutka pisała że teraz jest czynne od 8ej, ale głowy nie dam)[/quote]
Chyba od 7.00 ale też nie wiem, dawno już tam nie byłam więc nie chce wprowadzać nikogo w błąd....Oni tam teraz wolna amerykanka, zamykają wcześniej itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Madcat, ty nie przepraszaj, ty coś wymyśl, bo zwariuję, jeśli Kamyk nie pojedzie.[/quote]

Jedyne, co i przychodzi do głowy to na gwałtu-rety szukac pomocy u Luki1 i innych sochaczewianek. Czy ktoś juz pytał,prosił?

Ziutka, kogo tam jeszcze pytać??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Chyba od 7.00 ale też nie wiem, dawno już tam nie byłam więc nie chce wprowadzać nikogo w błąd....Oni tam teraz wolna amerykanka, zamykają wcześniej itd.[/quote]

Kto może wiedzieć? Możesz mi podać na PW nr tel do luka1 aldo Renata1?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Może w schronisku by ktoś z pracowników mógł przyjśc nieco wcześniej - bo jak amerykanka to w dwie strony może działac;) Zamykają wcześniej, to może i wcześniej otworzą;)[/quote]
.Ja mogę Kamyka przetrzymać,tylko kto go wyadoptuje?
W razie co mój tel.793-505-810
Idę teraz z psami na siku,będę później

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Jestem po rozmowie z Luką. Na razie wszystko wygląda lepiej i prościej niż się wydawało. Teraz muszę skontaktować się z dziewczynami, które będą wieźć psy do hoteliku. A to nie takie proste. Uff![/quote]

Tu jest mail do Psiaty - ktora ma Ich wieźć

[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][I][email protected][/I][/COLOR][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

uff...jestem przepraszam was ogormnie ale zupelnie przez te dni nie moglam sie logowac:(((musi sie wszystko udac...koniecznie..na transport zrobimy ogolna zrzutke..ja dzis do mori zadzwonie...nie mam czasu przebrnac przez watki teraz ani kamyka ani dja ale kiedy maja jechac ?jutro?uda sie kamyka wyadoptowac?ja przez wekkend od 10-22 pracuje:/ ale moge pomoc w godzinach od nie wiem 6 rano do 8-9?jutro czy w niedz tylko prosze jak cos to dzwoncie do mnie 509 173 446 bo na dogo nei mam teraz jak byc przez weekend i dzis za bardzo..

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, niestety od poniedziałku przez burze nie działa mi neostrada
, a w pracy są takie blokady w internecie, że się nie zaloguje, zresztą nie bardzo moge siedzieć tam na dogo.

Uzupełniałam wpłaty, zaraz poprawię tytuł i pierwszy post.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj powinno być wiadomo ile mniej więcej wyjdzie za beznynę

Psiata tak napisała na wątku DJa

[I]Damy rade :smile: generalnie dziolchy :smile:
Ewo spoko zglosze sie ;-) to ja mam pomysl.. ja zaloze od mamy a wy calosc przelejcie Ewie na konto i ona mi przekaze ;-) wieczorem powiem ile.. roznice ew. korekcyjne bedziem jak nadwyzka zwracac ;-) na psiaki :loveu: jak za malo to trudno ;-) bedzie moj wklad :>

Bedzie prosciej moze :smile:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie nie chce sie z nikim klocic, ale chcialabym uczestniczyc w akcji wyciagania Kamyka ze schronu, a nie moge:-(. Teraz i tak korzystam z uprzejmosci sasiadki piszac to. agato51 jesli jeszcze masz kase na koncie tel., to nie krepuj sie i do mnie dzwon jak cos bedzie wiadomo z Kamykiem:cool3:.

Link to comment
Share on other sites

chodzilo mi o to, ze niby jakies akcje sa planowane, a na watku cisza. mial byc pon cisza, mial byc czw cisza, ale teraz juz sie wszystko powyjasnialo. wpadla fizia napisala co i jak, dodatkowo luka i agata pomagaja.
bedzie dobrze, wierze w to, ze kamyczek bedzie niedlugo przekopywal czyjs ogrodek w DT ;)

Link to comment
Share on other sites

irysek, tak to wszystko wspaniale zorganizowałaś, że reszta sama się robiła.
Ze dwie godzinki mnie teraz nie będzie. Wnusia mnie odwiedza! :multi:
W międzyczasie wykonam parę telefonów i mam nadzieję, że wszystko jakoś dogramy. irysek na pewno chętnie nam pomoże. ;)

Link to comment
Share on other sites

Psiata prosi o numer do osoby, z która ma się kontaktowac w sprawie Kamyka

tu jest PW do Niej

[url=http://www.dogomania.pl/forum/members/75015.html]Dogomania Forum - Zobacz Profil: Psiata[/url]

i mail

[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][I][email protected][/I][/COLOR][/EMAIL]

[I]JADA WSZYSTKIE PSY UWZGLEDNIONE NA TRASIE :smile: na poczatku powiem !!! Tylko nie chce sytuacji dogrywanej na trasie :-( napisalam ze liczba psow to nie problem.. musze miec numery tel i adresy na prv .. pisalam o tym np. 1) czestochowa adres tel osoba kontakt odbierasz sarunie 2) pod czestochowa kontak adres odbierasz dj 3) wawa ... to chyba nie jest jakos trudne... :-(

przepraszam ale jako ze ma sie to odbyc w nocy itp. chcialabym aby bylo 100% info dla mnie.. a nie szlajanie sie szukanie itp....zrozumcie mnie to 1000 km ;-) nie chcemy tracic czasu ani paliwa na darmo.. :>

Czekam na szczegoly :smile:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...