Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

Bardzo mi się nie podoba kierunek w którym zmierza ta dyskusja.
Właśnie tego chciałam uniknąć na tym wątku, zgodnie z życzeniem Sonikowej.
Wręcz alergicznie reaguję również na takie sytuacje w jakiej była postawiona Nanhoo. Szanujmy opinię darczyńcy. Cieszę się, że w tej chwili już jest pełna jasność i kolejny raz już do tego nie wracajmy.
[COLOR=black][FONT=Verdana]Zostawiamy ten wątek dla Bacy i Freda.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']

...Moze wrocmy juz do zbierania deklaracja. Irenak na czym stoimy? ile stalych deklaracji brakuje?[/quote]

Zgadzam się , czas się liczy też dla Bacy.
Brakuje nam jeszcze 130,00 stałych deklaracji.
Zaraz piszę do moda o zmianę tytułu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Wiem,że nudzę,ale powiem tak:
w grupie I myslę,że trzeba napisać do modów o podforum dla Owczarków Kaukaskich,a w ramach tego podforum zgromadzić Kaukazy potrzebujące pomocy.Nawet jakbym chciała założyć skarpetę w tej grupie to nie ma jak bo nie ma takiego podforum.Watek zakładam na psach w potrzebie.Tam przedstawię swoje propozycje związane z pomocą.
E[/quote]
A nie trzeba w "akcjach"?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

a dlaczego?Zresztą mniejsza z tym..
Bez uzgodnienia wspólnie!konta do zbiórki nie założe wątku o skarpecie..
E/W

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']a dlaczego?Zresztą mniejsza z tym..
Bez uzgodnienia wspólnie!konta do zbiórki nie założe wątku o skarpecie..
E/W[/quote]
Trzeba prosić jaką Fundację o pomoc...:roll: chyba, że na prywatne konto i bardzo systematyczne rozliczenia wtedy.

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie na tym watku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1160/staruszek-swiat-mis-bezpieczny-w-hoteliku-w-krakowie-dziekujemy-138535/?highlight="][B][COLOR=#000000]STARUSZEK Świat - MIŚ bezpieczny w hoteliku w Krakowie - DZIĘKUJEMY!![/COLOR][/B][/URL] dziewczyny deklarowaly wplaty stale, Frotka zablokowala wplaty (:shake:) bo bylo dosyc :angryy: i teraz calosc utrzymania Miska w hotelu pokrywam ja. Moze by tak ladnie poprosic te dziewczyny ktore deklarowaly wplaty zeby zamiast na Miska bo ma sponsora dozucily do Bacy albo na Freda? Moge popisac troche PW co o tym myslicie?

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, mam wstepnie zarezerwowane miejsce w hotelu w Bogatyni, dla duzego, problemowego psa.

Miala pojsc do niego Mala Mi, ale niestety biega juz za teczowym mostem:placz:

Nie chcialabym zeby sie zmarnowalo, dlatego prosze o informacje jesli macie kandydata.

Hotel prowadzi wykwalifikowany treser psow, specjalizujacy sie w wyprowadzaniu ich z agresji, osoba znana na forum, i polecona przez dogomaniaczke.

W cenie hotelu jest opieka, wyzywienie, oraz wlasnie wyprowadzenie z agresji!

Miejsce od 05.07, czyli juz niebawem.

Koszt-450zl. Jesli uda mi sie znalezc kogos, z kim w/w Pan mial juz stycznosc-jest mozliwosc wplaty w ratach!!!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, wlasnie wyszla na jaw moja ignorancja..

Przed kaukazami zawsze czulam respekt, i klapanie zebami niezaleznie od powodow uwazam za agresje, z ktorej mozna psa wyprowadzic.

Jesli pies gryzie, i nie jestesmy w stanie ustalic dlaczego, wtedy jest problem:-(

Link to comment
Share on other sites

Baca nie jest agresywny, jest nieufny to co innego. Fred jest wręcz podręcznikowo opanowany. Dziwne ale jeśli ostatnio mamy jakieś kłopoty z wielkopsami to już raczej odwrotnie - nieufność, lękliwość, olewanie świata i brak chęci życia...

Link to comment
Share on other sites

130zl ode mnie, miesiecznie, prosze o numer konta i przypomnienia.


Mozemy juz wyciagac kolejnego psiaka??:evil_lol:



Mam tylko jedno "ale". Pieniadze moge juz przelac, ale zebym pod koneic miesiaca nie zostala bez grosza, jutro wystawie bazarek/bazarki i napisze, ze to pieniazki wlasnie na Bace i Freda. Moze tak byc?

Link to comment
Share on other sites

Podczepiam sie pod pytanie ) KWL, link do watku prosze :diabloti:

Nineczko, to swietna propozycja i jestem wiecej niz pewna, ze skorzystamy, tylko ze...

Baca i Fred na pewno pojada do jednego dt. [B]Ale ciagle brakuje nam deklaracji stalych wplat na 130 zł miesiecznie :shake:
[/B]
Mamy plan wyciagniecia reszty kaukazow z Boguszyc. Juz nie wiem, musimy je policzyc porzadnie, ale jeszcze chyba 4.
Plan rozbija sie tylko o jedno, o kase po prostu.

Druga sprawa, pies KWL. Jesli juz ma watek, to tam rozpocznie sie zbiorka na niego. I on potrzebuje kasy na juz.Jesli rozdmuchamy watek, to moze on by tam pojechal?

My na razie blagamy o te 130 zł, pozniej bedziemy szukac dla nastepnych psow.
[U]Prosimy o deklaracje, nawet te najmniejsze, rzedu 5, 10 zł miesiecznie. Takie male cegielki moga wiele :-)[/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...