Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

[quote name='sleepingbyday']właśnie, tak sobie pomyslałam, ze nie a sensu pode mnie robić bazarek przecież. a co, jka nic mi nie podejdzie. kucharskie odpadają na bank, mnie interesuje literatura piekna.
ale opcja kup teraz też jest ok.
niemniej jednak - nie przejmuj się mną, bo to nie jest najważniejsze.
a reozlczac bazarek lepiej samodzielnie.[/QUOTE]

to dzisiaj na bank bedzie spis wszystkich ksiązek i niekucharskie bedą ze zdjęciami i cenami
porobię tez logiczne ceny kup teraz, wiec jak bedzie coś co MUSISZ MIEC, to bedziesz miała :)
i bazarak zrobię do pon jak planowalam na poczatku :)

i juz o bazarku nie pisze bo to watek chłopaków a nie mój bazarkowy :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']A będzie na bazarku Wacek? :cool3:[/QUOTE]
wpadnie popatrzec i popilonowac razem z Edkiem i Stefanem :loveu:
[SIZE="1"]wczoraj wrzuciłam ich zdjęcia na watek Libry Dorothy
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f78/libra-u-mnie-na-dt-gronkowiec-w-uszach-egzema-na-skorze-usmiech-na-pysku-libra-za-tm-106462/index305.html"]http://www.dogomania.pl/forum/f78/libra-u-mnie-na-dt-gronkowiec-w-uszach-egzema-na-skorze-usmiech-na-pysku-libra-za-tm-106462/index305.html[/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

bazarek będzie tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/sie-robi-143112/"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/sie-robi-143112/[/URL]
na razie jedyne co jest konkretnie to spis książek, mniej lub bardziej systematycznie uzupełnie resztę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']super! spis mi wystarczy, popatrzę, czy jest coś dla mnie i najwyżej dyspozycje zostawię :p[/QUOTE]

dlatego zaczełam od spisu ;)
jest ich tyle ze bez spisu byłoby mi samej cieżko je ogarnąć :)

cześc ksiązek jest ode mnie, i ich opisy są na moich poprzednich bazarkach (gdzies wczesniej wklejalam do niego linkę)


tworze post pierwszy, jesli ktoś ma jakies uwagi to piszcie, będę zmieniac
staram się zeby było zwięzle i trescicie i jednoczenie staram sie nic nie pominąc

Link to comment
Share on other sites

bazarek juz ruszył (w połowie)
wiec zapraszam do licytacji i windowania go w górę :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/40-tytulow-mega-ksiegarnia-na-boguszyckie-kaukazy-do-10-08-do-22-00-a-143112/#post12705893"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/40-tytulow-mega-ksiegarnia-na-boguszyckie-kaukazy-do-10-08-do-22-00-a-143112/#post12705893[/URL]

ruszył i jaki ruch się na nim zaczał :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jak tam chłopaki? Biafra, napiszesz kilka zdań?

[B]KARMA[/B] - chciałam raz jeszcze zapytać czy nikt z osób deklarujących wpłaty, które np jeszcze nie wpłaciły, nie może przelać ich Irence zamiast na konto Fundacji. Irena wyłożyła za karme dla Brutusa od KWL, która była i jest bardzo potrzebna. To jest 70 zł..
Jesli nikt nie może, to ja w przyszłym tygodniu to zrobie - a konto moich dwusmiesięcznych deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Chłopaki o.k
Zwłaszcza Brutus :razz:
Trzeba mu zacząć szukać domku :loveu:

Bardzo potrzebuje człowieka na własność.
Najlepiej , żeby go nosił na rękach :evil_lol:

Człowiek ten, powinien mieć bunkier na żywność własną. Najlepiej jeszcze pod prądem.
Wszelkie inne przedmioty dotkniete ręką , w której uprzednio było jedzenie także zostaną porwane.

Kradnie jak leci. Można na niego patrzeć a ułamek sekundy wystarczy, żeby ukradł np. nektarynkę, suchą bułkę, niemowlęcą kaszkę fabrycznie zamknietą :roll:

Apetyt mu wrócił i to z nawiązką :D
Węch ma niesamowity.
Noga już prawie dobrze, tylko lekko kuleje. Dogonić go ciężko.
A, że wie, że od razu będę go gonić , ile da radę połyka w biegu.

Z miski dalej wysypuje na ziemię.
Później chce zamordować Bacę, że mu się patrzy na to wysypisko.
Wszyscy go już wkurzają.
Z Fredem ma permanentną wojnę.

Strasznie potrzebuje człowieka na własność. I domu bez psów :shake:
W Boguszycach pewnie poddał się , bo ilość była nie do ogarnięcia.
Przy mniejszej ilości jest cięzko.
Stara się za wszelką cenę być najważniejszy.

Niestety na jego niekorzyść działa bliżej nieokreślony wiek i dożywotnia dieta wątrobowa . Ale może ktoś go pokocha.

Dzisiaj galeria Brutusa. Jutro pozostali muszkieterowie.

[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Brutus1.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Brutus2.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Brutus3.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Brutus4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wszystko co o nim piszesz swiadczy, ze potrzebuje milosci.
W Boguszycach z Baca sie znali i tolerowali na jednym wybiegu.
Tutaj chyba poczul, ze Duzy moze byc jego i chce go na wylacznosc.
A ze kradnie? Coz, tez mam psa, ktory kradnie, a nie byl nigdy glodny i sponiewierany.
Zreszta przyznam, jak jutro napiszesz, ze w nocy sie wykrada i poluje na okoliczne kury, lub wlamuje sie do wiejskich GSow, to pewnie powiem: jak on slicznie z piorami w paszczy wyglada i jakie ma smutne spojrzenie na tym liscie gonczym..
Stracilam obiektywizm zupelnie.
To wspanialy pies, potrzebuje poczucia bezpieczenstwa, ludzia na wylacznosc i cieplej kanapy.
Mlody nie jest, i to moze sprawe utrudnic, ale kto wie..
Jak Ci sie uda go wyadoptowac, to bede sie do Ciebie zwracac "Biafro Aniele Ty moj " :-) za kazdym razem..

Przy okazji donosze, ze sunia kaukaza spod Sokolowa ma sie swietnie, zdominowala juz boksera, jest posluszna, wymagajaca i wedle slow wlascicieli bardzo bardzo madra.
W poniedzialek do tej rodziny pojedzie wielki, rudy,wychodzacy kocur z miau.
Czyli plan wykonany.

Link to comment
Share on other sites

Brutusek po prostu broni tego co czuje, że ma, a wcześniej nie mial. Wydaje mi sie, ze to jest absolutnie typowa reakcja. Na łące niedaleko mnie żyl sobie kundelek, ktoś zrobił mu bude, kilka pańc nosiło jedzenie. Pies bawił sie ze wszsystkimi psami w okolicy, przyjazny, słodki. W końcu noga mu się powinęła - dosłownie - i złamała. I wtedy akcja była na calego, bo jasne, że ze złamaną nogą na łące nie da rady. Sąsiadka zabrała go do weta, zapakowała w gips i wsadziła na tymczas do kolejnej sąsiadki. Noga sie paprała tak długo, że pies w końcu został u tej sąsiadki na stałe. I od tej pory sieje zgrozę na łące - rzuca się na wszystkie psy, charkocze, warczy :cool3: Diabeł wcielony. A on po prostu w końca ma ludzia, michę i kanapę i jest gotów za to zabić. I brutus pewnie tak samo.
Dom bez innych psów - to się da załatwić. Trochę czasu, ogłoszenia i będzie dobrze.
Tak sie cieszę, ze zdrowie się poprawiło. Wspaniale. Biafra :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Ciekawe jak tam chłopaki? Biafra, napiszesz kilka zdań?

[B]KARMA[/B] - chciałam raz jeszcze zapytać czy nikt z osób deklarujących wpłaty, które np jeszcze nie wpłaciły, nie może przelać ich Irence zamiast na konto Fundacji. Irena wyłożyła za karme dla Brutusa od KWL, która była i jest bardzo potrzebna. To jest 70 zł..
Jesli nikt nie może, to ja w przyszłym tygodniu to zrobie - a konto moich dwusmiesięcznych deklaracji.[/quote]

Ja na dniach mam robić przelew - 20zł dla Bacy i 10zł dla Brutusa. Mogę wysłać Irence. Całe 30zł czy tylko brutusową dyszkę? I poproszę o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Ja na dniach mam robić przelew - 20zł dla Bacy i 10zł dla Brutusa. Mogę wysłać Irence. Całe 30zł czy tylko brutusową dyszkę? I poproszę o nr konta.[/quote]


Chyba tylko Brutusową dyszkę, musi być porządek, a skoro karma była tylko dla Brutka, to nie mieszajmy, Wyślę ci konto na PW, bardzo dziekuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']Ja podobnie: 30 zl. dla 3 chlopakow. czy moge na jedno konto? Ktore?[/quote]


jak to taka wspólna deklaracja to myślę, że można ja potraktować jako całość i przelać za karmę Brutusa. Zwlaszxza jeśli wpłacający czyli Samoglow, nie ma nic przeciwko :-)
Zaraz wyslę konto, dziękuję bardzo, pozostanie mi do uregulowania z Irenką 30 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Ja deklarowałam 100 zł - mogę już przelać - tylko zadecydujcie gdzie, deklarowałam na Bacę, ale może być i na dwa pozostałe. Czekam na odpowiedź i ew. konto. Aga :)[/quote]


Kochana, mysle, ze jak w tytule wpiszesz "kaukazy", to dasz Biafrze większą swobodę, żeby wykorzystała to na to co w danej chwili dla chlopakow potrzebne - karme, odrobaczanie etc.
Dziekuje, wysylam konto!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Dlaczego nie ma w tym temacie m.in.moich wpisów dot.dzisiejszego artykułu z Polityki dot.B.W. i Ostatniej Szansy?Zostały przeniesionej do innego tematu?
Jakby kto pytał to ja mam artykuł.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Dlaczego nie ma w tym temacie m.in.moich wpisów dot.dzisiejszego artykułu z Polityki dot.B.W. i Ostatniej Szansy?Zostały przeniesionej do innego tematu?
Jakby kto pytał to ja mam artykuł.
Elżbieta[/quote]

Nie tylko Twoich wpisow nie ma. Nie wiedzialam, ze na Dogo dziala cenzura i to jak sprawnie, posty zniknely tuz po tym jak sie pojawily.:angryy:
Masz artykul w wersji elektronicznej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Kto pokocha Brutuska :loveu:

Czy ktoś ma chwilkę, żeby powystawiać mu ogłoszenia.
Biedak tak strasznie garnie się do człowieka.
Cały czas przyklejony :shake:

Chociaż na starość domek bez psów :modla:[/quote]

Ja go kocham od pierwszego wejrzenia, niestety nie moge mu zapewnic domu bez psow. Ale kciuki trzymam; jak dotad "moje" psy z dogo znajduja dobre domy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...