Jump to content
Dogomania

Sosnowiec, Będzin, Czeladź i okolice


ZaKrĘcOnA

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Daria_13']A dużo jest tam psiaków?[/QUOTE]
W sumie to czasem widuje jednego retrivera i tyle wiecej koni jest bo tam stadnina jest :) ale mowie Ci jest przyjemnie. Ja nie narzekam mimo ze moj jest troszke czasem nadpobudliwy to uwielbiamy to miejsce i mozna jeszcze isc dalej polami az pod siemianowice jak znasz czeladz to pewnie wiesz ktoredy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='asiunia']Szukam spokojnego psiaka(płeć,wiek,wielkość bez znaczenia)do spacerku socjalizacyjnego z moim 13 tyg ONkiem który uważa że pieski są straszne i bee;)ktoś chętny?[/QUOTE]

Witam serdecznie, ja również szukam spokojnego szczeniaczka, lub delikatnego dorosłego do zabawy z moją 4 miesięczną suczką Doga Niemieckiego.
Dahme jest bardzo delikatna, spokojna i bardzo ostrożna w stosunku do obcych psów. Jak już się przekona ... to w zabawie jest delikatna. oto przykład jak się bwi :) (w drugiej części filmu mały labrador strasznie ją dręczy)
[url=http://www.youtube.com/watch?v=TrzL8wtaqQs]YouTube - dahme4[/url]

w grę wchodzi tylko Sosnowiec

pozdrawiam
marta

Link to comment
Share on other sites

my jesteśmy pomiędzy Dańdówką a Ludwikiem jeśli kojarzysz... ?
niestety nie jestem tam na stałe (bo mieszkam w uk) Dahme do mnie przyjedzie dopiero za 6 miesięcy (takie procedury:-() ale będę od 17tego września w Polsce aż do 25go. Bardzo bym chciała w tym czasie zorganizować sapacerek z jakimś spokojnym psiakiem :razz:
Jedynie 20 wrz mi nie psauje bo jedziemy na wystawę klubową (naszą pierwszą :roll:)

aha noi myślę że jakby co to moglibyśmy ewentualnie podjechać samochodem w twoją okolicę
ale to już nie ode mnie zależy - bo ja samochodu nie mam - ewentualnie gdyby ktoś mną rzucił do ciebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dahme']my jesteśmy pomiędzy Dańdówką a Ludwikiem jeśli kojarzysz... ?
niestety nie jestem tam na stałe (bo mieszkam w uk) Dahme do mnie przyjedzie dopiero za 6 miesięcy (takie procedury:-() ale będę od 17tego września w Polsce aż do 25go. Bardzo bym chciała w tym czasie zorganizować sapacerek z jakimś spokojnym psiakiem :razz:
Jedynie 20 wrz mi nie psauje bo jedziemy na wystawę klubową (naszą pierwszą :roll:)

aha noi myślę że jakby co to moglibyśmy ewentualnie podjechać samochodem w twoją okolicę
ale to już nie ode mnie zależy - bo ja samochodu nie mam - ewentualnie gdyby ktoś mną rzucił do ciebie[/quote]
Chętnie sie z Wami wybierzemy na spacer:pmiejsce nie stanowi problemu,możemy się spotkac w moich czy Twoich okolicach:pdaj znać jak będziecie już na spokojnie w Polsce;)

Link to comment
Share on other sites

Weszłam na ten wątek i przeczytałam posty o poszukiwaniach spokojnego psa do socjalizacji. No to mam takiego. Dogoterapeutke zreszta - na emeryturze :) Moze spacerować z jakimkolwiek psem- wielkość nie gra roli. To bardzo opanowana psina, która słuzy wszystkim znanym mi hodowcom do socjalizacji szczeniąt :evil_lol: Lunka malawaszki tez korzystała z niej ;) Zmorka jest wyjątkowa, choć już może nie najmłodsza. Przez swoje spokojne reakcje uczy psa że inne są ok. Uczy też troszkę porządku jak pies jest wielki i jej za bardzo dokucza. Uczy na tyle delikatnie ze nic się nie dzieje. Z tym, że jej cierpliwość jest niesłychana i jednak często pozwala jednak za za dużo innemu psu....

Tylko ja mam problemy z dojazdem. Nie posiadam prawa jazdy :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Chętnie sie z Wami wybierzemy na spacer:pmiejsce nie stanowi problemu,możemy się spotkac w moich czy Twoich okolicach:pdaj znać jak będziecie już na spokojnie w Polsce;)[/QUOTE]

na pewno dam znać
tylko że w Polsce nie mam netu
proszę puść mi teraz sygnała na komórkę to zapiszę sobie twój numer jeśli można

to mój numer: +44 079 233 81 591
w Polsce będę miała polski numer to dam ci znać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='katza']Witam szukam chętnych do spacerków z moim 4 miesięcznym Onkiem piesek jest spokojny troszkę strachliwy nie jest agresywny wręcz przeciwnie w glowie mu tylko zabawa. Mieszkamy w Dąbrowie Górniczej przy pogori IV. Jest tu duzo miejsca do spacerowania[/quote]
Ja mieszkam w Sarnowie ;) To jakies 3 km od Pogorii IV :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...