Jump to content
Dogomania

Sosnowiec, Będzin, Czeladź i okolice


ZaKrĘcOnA

Recommended Posts

Właśnie wróciłam z babsztylem ze spacerku, trzeba było śmignąc trochę na dłużej, bo w tygodniu nie ma czasu, albo pada, a moja dziewczyna jak widzi, że mokro to zapiera się wszystkimi czterema łapami i ani myśli przekroczyc progu wyjściowych drzwi. To samo jak bardzo zimno na dworze. Jej ogon działa niczym termometr, jak zimno "cierpiętnie" zwisa w dół, jak ciepło sztorecem do góry niczym w szeregach husarii:lol:. Ale na spacerku z jakimiś burkiem coś tam podrygiwała- do gustu jej jednak na dłużej nie przypadł, jakiś poważny był, nadrobiła goniąc jakiegoś malucha:evil_lol:. Dobra to do zobaczenia jutro pod Dudą, tylko godzinę jeszcze na 100% ustalimy w godzinach porannych, bo jak widac warunki mamy zmienne i trzeba się będzie jakoś do nich dostosowac.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie wróciłam z babsztylem ze spacerku, trzeba było śmignąc trochę na dłużej, bo w tygodniu nie ma czasu, albo pada, a moja dziewczyna jak widzi, że mokro to zapiera się wszystkimi czterema łapami i ani myśli przekroczyc progu wyjściowych drzwi. To samo jak bardzo zimno na dworze. Jej ogon działa niczym termometr, jak zimno "cierpiętnie" zwisa w dół, jak ciepło sztorecem do góry niczym w szeregach husarii:lol:. Ale na spacerku z jakimiś burkiem coś tam podrygiwała- do gustu jej jednak na dłużej nie przypadł, jakiś poważny był, nadrobiła goniąc jakiegoś malucha:evil_lol:. Dobra to do zobaczenia jutro pod Dudą, tylko godzinę jeszcze na 100% ustalimy w godzinach porannych, bo jak widac warunki mamy zmienne i trzeba się będzie jakoś do nich dostosowac.;)

Link to comment
Share on other sites

w sumie już żyje,z tego co wiem to Kudłata jedzie jutro ale wraca jakoś 14 stycznia bo siostra na pare dni na Tajwan musi lecieć.Wiec mozemy się umówić albo na jutro albo na następny przyjazd Kudłatej,co by mi bardziej pasowało gdyż boje sie teraz łazić długo po dworze żebym nie miała nawrotu choroby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tarane']Mogłybyśmy się z Lucy pisac na sobotni poranek, tylko gdzie?:icon_roc:[/quote]
ale za tydzień raczej..bo ja sie obawiam.
że. Prince bedzie dziewczynek pilnował.
Bo Atos to tam kastrat.ale zeby sie chłopaki nie podziabały,no chyba ze moje pana wezme w Kaganiec ^^ niewiem co na to Marchewkowa ^^

basia-tak stawiki :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...