Jump to content
Dogomania

Sosnowiec, Będzin, Czeladź i okolice


ZaKrĘcOnA

Recommended Posts

[quote name='Anecioreczek']ale za tydzień raczej..bo ja sie obawiam.
że. Prince bedzie dziewczynek pilnował.
Bo Atos to tam kastrat.ale zeby sie chłopaki nie podziabały,no chyba ze moje pana wezme w Kaganiec ^^ niewiem co na to Marchewkowa ^^

basia-tak stawiki :D[/quote]
to gdzie idziecie z Princem??moze my z Lucy i Kudłata też dołączymy.hmmm?? a jak nie to my sie możemy same umówić i Was poobgadywać:P o ile nasze panienki się nie zeżrą bo ostatnio ostro było - przecież patyk rządzi światem:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basiapron']to gdzie idziecie z Princem??moze my z Lucy i Kudłata też dołączymy.hmmm?? a jak nie to my sie możemy same umówić i Was poobgadywać:P o ile nasze panienki się nie zeżrą bo ostatnio ostro było - przecież patyk rządzi światem:)[/quote]

Hm... mozemy sie spotkac,wezme na wszelki kaganiec i linke ^^ wiec bedzie luzik :)
to o ktorej? myśle ze na moście przed stadionem bedzie ok :)

9-10?

Tylko uwaga na smakołyki tym razem bo znowu Tosiek pokaże kudłatej że z rana mył zęby :lol:

Link to comment
Share on other sites

jakby co to ja sie umówiłam jutro (niedziela) z kolegą i Taszą i idziemy znowu w strone stawików,wiec jak ktoś chętny to zapraszamy.Będziemy przy stadionie tak jakoś 11:20 wiec prosze nas łapać.Moja jest duża kudłata i ruda a jego to coś typu husky wiec łatwo nas poznac jesli ktoś nie miał jeszcze tej okazji:)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, trochę mnie tu nie było, wchodzę i co widzę... Kudłata. Teraz to już za późno, żebym zdążyła na to spotkanie o 11:20 (obie z Lucyną dopiero z wyrka wylazłyśmy:lol:), ale na najbliższy calutki tydzień piszcie jak ktoś będzie miał czas i ochotę na spacer, bo będę miała dużo czasu i fajnie jakby młoda miała z kim wówczas poszalec. Póki co pozdrawiam wszystkich i życzę miłego buszowania w śniegu waszym podopiecznym.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tarane']No dobra. O ile dobrze pamiętam jesteś z Kilińskiego to może tym razem umówiłybyśmy się pod Szkołą 8?[/quote]
tzn chodzi Ci o zespół szkół kolejowych?? w sensie że tam jest liceum nr 8 im Norwida.To jak o 20 tam??ktoś jeszcze chętny na wieczorny spacer??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dawno mnie tu nie było, ale widzę, że wątek przeżywa drugą młodość. Jeśli będzie ktoś zainteresowany na spacerek po stawikach jestem jak najbardziej na tak. My z Shilą chodzimy tam prawie codziennie. Jesteśmy z Pogoni, okolic Gospodarczej. Buziaki

Link to comment
Share on other sites

my jesteśmy w takim razie chętne:)
ale najwcześniej za parę dni gdy Irish wyzdrowieje. Jeszcze tam nie byłyśmy, mieszkamy od niedawna na granicy katowic i sosnowca mamy więc blisko.
dużo ludzi tam chodzi? są miejsca, gdzie może pies się wybiegać?:)

Link to comment
Share on other sites

niestety dużo ludzi szczególnie w taką pogodę,nasza weekendowa panienka nie lubi niektórych wiec jest problem z jej wybieganiem,jak masz psa o podobnym charakterze to moze byc kłopot.Ale jeśli toleruje spacerowiczów i psy to w porządku:) ja moze w sobote będe mogła jak panna przyjedzie

Link to comment
Share on other sites

Irish ogólnie na spacerowiczów bez psów nie zwraca uwagi, tych psami czasami wita a do psów nastawiona jest przyjaźnie. najlepiej wybrać się i sprawdzić jak to tam będzie:) dotychczas głównie na muchowcu spacerowałyśmy ale przy napiętym planie ten park będziemy musiały wybierać częściej bo bliżej

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...