Jump to content
Dogomania

Sosnowiec, Będzin, Czeladź i okolice


ZaKrĘcOnA

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej!!

Poszlo o pilke Metki :( Tamta suka jest dosc znana z tego typu"zabaw"najpierw zabiera innym zabawki o potem o nie walczy.. :-? Meta wogole zaczela uciekac jak tamta ja zaczela gryzc ale nic nie pomoglo :( Zaraz idziemy znowu do weta bo to ucho ja strasznie boli i cos nie ciekawie pachnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZaKrĘcOnA']Donya o tej porze roku zwykle jest tam mało ludzi, jednak latem wręcz przeciwnie: wszyscy przychodzą się poopalać i popływać. Co do zajęcy to jasne, że to normalka :wink: Ja mieszkam w bloku, a kiedy wychodzę wieczorem z psem to często je spotykam. Zresztą poza zającami można u nas spotkać jeże, a nawet nietoperze ukrywające się w szczelinach między blokami :lol: Brakuje nam tu jeszcze sarenek i dzików, ale kto wie... może niedługo i one nas zaskoczą :roll:
Pozdrawiam![/quote]

No to tak jak u nas - w lecie pola mokotowskie sa oblegane przez ludzi. W naszym parku też są jeże. Jak się robi ciemno to wyłażą. Zajace kiedys były ale teraz nie ma ponieważ budują osiedle. Ostatnio widziałam lisa (podobno czasami się pojawia)
Ale wasze zające nie secjalnie uciekały - widocznie przyzwyczajone do ludzi i zwierząt :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!!

Poszlo o pilke Metki :( Tamta suka jest dosc znana z tego typu"zabaw"najpierw zabiera innym zabawki o potem o nie walczy.. :-?[/quote]

Skądś to znam :-? U nas na osiedlu jest bokser, który od małego bawił się w towarzystwie "naszych" psów (*naszych, znaczy tych psów z którymi spotykamy się z Rocco do dziś :wink: ) Odkąd jego właścicielka wpadła na patent świecenia mu laserem po ziemi, inne psy nie były mu już potrzebne. Przestała z nim przychodzić, a teraz jak nasze psy spotkają się przypadkiem na ulicy, to bokser zaczyna się od razu "rzucać" :evil: Wczoraj właśnie była sytuacja, gdzie zabrał piłkę dzieciom i nawet swojej właścicielce nie pozwolił do siebie podejść... Nie rozumiem jak można tak wychować swojego psa. Teraz to on rządzi właścicielami, a nie odwrotnie. Koszmar jakiś :roll:

Metka zdrowiej szybciutko! 3mam kciuki! :wink:

Donya jeśli zwierzaki trafią na dobrych ludzi, to w końcu się do nich przyzwyczajają :lol: Nie żebym się chwaliła... hehehe :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kati będziesz miała napewno okazję bo do spotkania w końcu nie doszło. Niestety zdarzyła się bardzo przykra sytuacja... Metkę pogryzł bokser i miała przyszywane ucho :( Postanowiłyśmy, że spotkamy się w innym terminie, jak Metka dojdzie już do siebie (czego życzę jej z całego serca :kciuki: )
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Ja znowu wyszłam na niezorientowana w temacie :oops: Pisząc poprzedni post, nie zauważyłam, że jest jeszcze 4 strona do przeczytania :roll: i dopiero dzisiaj zauważyłam jaki błąd popełniłam.
Asiunia, jak się Metka czuje? Czy już z nią lepiej. Trzymam kciuki za szybki powrót Metki do zdrowia. :)

Link to comment
Share on other sites

Hej!!
Dziekujemy kochane dziewczyny!Metu czuje sie juz lepiej nawet zaczela biegac za pilka :D Przyjmuje antybiotyki i codziennie chodzimy na zmiane opatrunku-dzisiaj naszczescie juz ma sciagane szwy i o dziwo ma na tym uchu siersc :o
Wlascicielka bokserki zachowala sie jak najbardziej fair-pokryla koszty leczenia Metki :roll:
Pozdrawiamy i do zobaczenia za niedlugo! :D

Link to comment
Share on other sites

Właścicielka boksera naprawdę zachowała się wporządku, ale zachowałaby się jeszcze lepiej gdyby nie dopuściła do tego aby jej pies pogryzł Metkę :-?
To wspaniale, że Twoja psinka czuję się coraz lepiej... :wink: Razem z Rocco nie możemy się już doczekać spotkania :lol:
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Witam!
To wspaniale, że Metka doszła już do siebie :D

Dawno nie było mnie na dogomanii i pewnie często nie będę mogła tu zaglądać... niestety z braku czasu. Ale mam nadzieję, że już niebawem dojdzie do spotkania :wink:

W najbliższym czasie nie będziemy mogli się zobaczyć, ale jeśli znajdę tylko jakiś wolny dzionek to wcześniej dam znać.
Pozdroofki!

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

Hej! Dąbrowa Górnicza się melduje. Ja jak wiecie mam berneńke Here. Mieszkam od Sosnowca kilka kroków bo mieszkam w "lokatorze". Sosnowiec jednak jest dużym miastem, a ja jestem małą osóbką i niestety rodzice napewno nie pozwolą mi pojechać :cry: A czy np. byłby ktoś chętny spotkać się właśnie w Dąbrowie Górniczej? Mamy tutaj jezioro Pogoria, dość blisko. Można się nawet przespacerować. Jest tu też duży park "Zielona" gdzie ostatnio odbyło się spotkanie berneńczyków. Oooo i widze że babcie mam tu blisko :evilbat: A tak serio to co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

KAti - tak mieszkam koło merkurego :D A zielona to bardzo fajne miejsce, prawda? :D Babciu tu mieszka twoja wnusia kochana: [url]http://www.dabrowa.pl/DG_FOTO_1999/19991013_18_pldg_reden_osiedle-adamieckiego+.jpg[/url] (ten duży blok). BAbciu nie zapomniej - okularki. :evilbat: Jeśli chodzi o plan miasta to jak poszukam to wstawie. A DG to raczej -rpsote miasto 8)

paździoszki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bermulka, to ja znam twoją Herę z widzenia. 8) Moja mama miała biuro w przychodni, a z okien widziała trawnik przed twoim blokiem, na przeciwko garaży. Ja tam często jeździłam i też czasem widywałam twoją sunię. :D [size=1]to już takie zboczenie obserwować psy[/size]
Ja na razie nie umawiam się na spotkanie, bo czasu mam mało i jeszcze nie wiem dokładnie kiedy odbieram sunię od hodowcy.
a z DG jest jeszcze Pysia. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

Wow :o Kati :o już druga osoba z forum która zna Hercie z widzenia :lol: A nie widziałaś czasem z nią takiej małej dziewczynki? Jak tam to właśnie ja :oops: Nom babciu czekaj czekaj bo jak nie to ... będe płakać :lol: Kati gratulacje maleńkiej :wink:

paździoszki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...