Jump to content
Dogomania

Sosnowiec, Będzin, Czeladź i okolice


ZaKrĘcOnA

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asiunia, jak ci się nudzi to przyjedz jutro do Będzina, są zawody IPO na stadionie Sarmacja. :)
Bernulka, ja mieszkam na Ksawerze. :) Jak będziesz szła wzdłuż torów kolejowych od Dąbrowy to dojdziesz do mnie do domu. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

Ksawera, ksawera... niech ja pomyśle. Teraz często bede w Bedzinie, ale raczej w okolicach górek małobądzkich (tam przeprowadziła się moja ciocia). I bede jeździć na rowerze. 8)

paździoszki :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja jeszcze nie wiem co do weekendu bo być może będę musiala pojechać do Warszawy w któryś dzień, ale to tylko jeden :-)) być może już dziś lub jutro będę wiedziała który to dzień i czy wogóle... a tak to jestem jak najbardzie chętna bo chcę Lunichę socjalizować ( w wieku 3 lat :lol: ) i być może zabiorę ją na zlot dogomaniaków jak będzie umiała się zachować :hmmmm: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

a gdzie taki park jest?? :o :o :o bo ja nie mam zielonego pojęcia :hmmmm: wybierzcie jakiś dzień ja spróbuje się dostosować,mam cały weekend wolny,do pracy dopiero idę 9 maja :evilbat: Jądro mam nadzieję,że będzie tolerancyjny... :lol: ja tesh :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!!

Park tysiaclecia jest na pograniczu Sosnowca i Czeladzi(wiesz moze gdzie jest sosnowiecki Geant?) :wink:[/quote]
wow :o :o :o ale to chyba Piaski-Czeladź.. :evilbat: zupełnie nie od mojej strony :wink: tak sobie myślę,a jak nie mam fury to czym ja tam dotrę??? :hmmmm: jakim autobusem najlepiej?? :-?

Link to comment
Share on other sites

Hej!!

Jak by to wytlumaczyc...Ehh charakterystyczne "elementy"to autostrada Katowice-Warszawa,Geant Mc'Donalds(chyba jedyny w sosnowcu :lol:)dlaje to egzotarium...
:roll: Poszukam jeszcze jakiegos planu chociaz nie przypuszczam co by byl...OOOO na terenie tego parku znajduje sie zbiorniki wodne tzw."Stawiki" :wink:

Aniu-autobusem to chyba z przesiadkami :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!!Aniu-autobusem to chyba z przesiadkami :-?[/quote]
najweselsza wiadomość jaką dzisiaj dostałam :wink: :evilbat: :evilbat: [b]Asiunia[/b] ubawiłam się :lol: as nie jedzie ktoś autkiem??bo z tego co widzę to strasznie daleko ode mnie :oops: 8)

Link to comment
Share on other sites

ja będę jechała autkiem bo z Lunettą to by mnie z autobusu wyrzucili :lol: więc jak się zgramy terminowo to Cię mogę zabrać - mówię już teraz że poniedziałek odpada bo jadę do Wawki i do Starachowic - może macie coś niepotrzebnego Waszym piechom a co mogłoby się przydać w schr. w Starachowicach??? mogłabym zabrać :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[b]Malawaszka[/b] dojadę gdzieś gdzie mnie zbierzesz z drogi :lol: jeśli byś mnie wzięla to super :lol: Jąderko jest tolerancyjny,zwłaszcza do tak pięknych suczek :lol: :lol: ,miałam 2 koce ostatnio i dałam znajomym do chaty-bo zbierali wszystko co mozliwe :o :o szkoda,że wcześniej niewiedziałam bo bym ci dorzuciła ,termin kobietki dawajcie jakis termin :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...