Jump to content
Dogomania

Sosnowiec, Będzin, Czeladź i okolice


ZaKrĘcOnA

Recommended Posts

No to jeśli wszyskim pasuje chociażby poniedziałek czy wtorek to moglibyśmy się już umówić na jakiś konkretny dzień i byłoby z głowy :wink: Jeśli chodzi o miejsce to wydaje mi się, że McDonald's byłby chyba najbardziej charakterystyczny :roll:
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kati']Mnie poniedziałęk, wtorek i środa nie pasuje. :(
Bardziej pasowałoby mi bliżej centrum, ale to już najmniejszy problem.[/quote]

Hej!!

Kati-mozemy sie spotkac na centrum a potem dojsc/dojechac do Mc Donald'sa bo ja tez bede przechodzic przez centrum :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam!
W niedzielę jak najbardziej mi odpowiada. Godzina też mi obojętna. Jeżeli gadzikowi też pasuje niedziela, to może zaraz po szkoleniu? :roll: Godzina wydaje mi się w sam raz na spacereq :lol: No ale o tym musimy zadecydować wszyscy :wink:
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZaKrĘcOnA']Moim zdaniem najlepiej byłoby gdybyśmy spotkali się pod McDonald'sem :roll: Charakterystyczny obiekt i długo tłumaczyć (chyba :wink: ) nie trzeba. A przecież niedaleko parku :) Napiszcie z jakimi psiakami będziecie... :roll:
Pozdrawiam![/quote]
Hej!!
Wlasnie analizuje-chyba z rottka ona sie potrafi zachowac w przeciwienstwie do mojego aspolecznego teriera :roll:
Tak wiec bede z Rottweilerka Metka :D
Mnie Mc Donalds pasuje..15.45?

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że chodzi o tego Mc'Donalda koło Geanta jeśli nie to dajcie mi znać na komórkę, bo w weekendy nie mam dostępu do netu (dzisiaj przelotem wpadłam do pracy), mój numer to 604 790 283.
Ja będę z Bongiem[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=763486#763486[/url]

Link to comment
Share on other sites

Asiunia nie ma sprawy i nie ma za co przepraszać :roll: Jednak bardziej martwi mnie co się stało z Twoją rottką? :( Mam nadzieję, że wszystko już z nią wporządku... Pisałam do Gadzik i też jej coś wypadło więc pewnie spotkamy się wszyscy w innym terminie :wink:
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!!

Spotkano zorganizowane bedzie w parku "Tysiaclecia"w Sosnowcu(zaraz przy Egzotarium) :wink: Czas jest mi obojetny :D[/quote]

:P Faaaaaaaaaaaaajny macie ten park. :P
Tyle miejsca, stawy a mało ludzi. czy to tak zawsze jest? Moja akita wybiegała sie tam do woli oczywiście juz po wystawie - bo przed nie bardzo mógł się brudzić.
A zające w parku to normalka?

Link to comment
Share on other sites

Donya o tej porze roku zwykle jest tam mało ludzi, jednak latem wręcz przeciwnie: wszyscy przychodzą się poopalać i popływać. Co do zajęcy to jasne, że to normalka :wink: Ja mieszkam w bloku, a kiedy wychodzę wieczorem z psem to często je spotykam. Zresztą poza zającami można u nas spotkać jeże, a nawet nietoperze ukrywające się w szczelinach między blokami :lol: Brakuje nam tu jeszcze sarenek i dzików, ale kto wie... może niedługo i one nas zaskoczą :roll:
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...