Jump to content
Dogomania

Haszczaki - Sezon Wystawowy


Gosia & c.o.

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='"HUSKYTEAM"'] Jeszcze pytanie do Jacka- czy wystawa była organizowana w LITEXPO, czy gdzieś indziej?[quote]
Tak tak kompleks Litexpo. Szkoda tylko, że różnica między jedną halą a drugą jest taka jak między naszą kwaterą w Wilnie i Hotelem Hyatt ;-) W sobotę jakaś stara hala z podziurawioną podłogą, a w niedzielę elegancki "full-wypas".[/quote]

Aha.... Nie wiedziałam, że te hale się tak różnią :roll:
I dziwne, że na taka ważną imprezę wynajęli tę mniej estetyczną. :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote]HUSKYTEAM:)))no wlasnie pod 15 byla jakas rudera:))))ale to nic!!![/quote]

hehe no to my właśnie tam mieszkaliśmy ;-) To znaczy jeżeli móimy o tym samym, to był to budynek bodajże 4 piętrowy, obskurny i capił fajkami zanim się do niego weszło. Ale w pokojach luksus bo ciepła woda była ;-)
No nic, za rok się lepiej dogadamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja tez mlodziez suka od course, ale mnie mozna nie brac pod uwage(jako konkurencej) z takim wyplochem na nic nie licze z reszta sami zobaczycie... :roll: ale jade trzeba sunie zaklimatyzowac niech sie przyzwyczaja w koncu pierwsza wystawa, we wtorek druga
qrcze a to w tym tygodniu mi tak poleciala nagle ale to zupelnie, łysol strasznie wyglada :evil: no ale juz trudno... nie moge udarowac :-?

Link to comment
Share on other sites

ja tez mlodziez suka od course, ale mnie mozna nie brac pod uwage(jako konkurencej) z takim wyplochem na nic nie licze z reszta sami zobaczycie... :roll: ale jade trzeba sunie zaklimatyzowac niech sie przyzwyczaja w koncu pierwsza wystawa, we wtorek druga
qrcze a to w tym tygodniu mi tak poleciala nagle ale to zupelnie, łysol strasznie wyglada :evil: no ale juz trudno... nie moge udarowac :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...