Jump to content
Dogomania

Haszczaki - Sezon Wystawowy


Gosia & c.o.

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehe Roon a powiedzialam ze nie pojade??? narazie nie planuje ( az wstyd bo nigdy nie bylam :oops: ) ale jak znaje tranposrt to pojade jasne..i jezeli bede juz maiala spokoj z maturami
ale robie przerwe Ostrava (potem jedynie Opole na miejscu) i potem sie zobaczy moze cos z poczatkiem czerwca;]Bo jeszcze nie wiem jak z moim wyjazdem na Węgry.

Link to comment
Share on other sites

[quote]a możesz mnie ( laikowi bądź co bądź ) podszepnąć conieco na temat Pana Hansa Mullera?[/quote]
Niestety nie wiem o nim zbyt wiele oprócz tego, że jest przewodniczącym FCI i ma uprawnienia do sędziowania wszystkich ras :(
Jaki jest jego typ husky nie mam pojęcia :-?
Ale nie trudno sie domyślić, że bedzie zwracał uwagę na przygotowanie psa do pokazu, na to jak 'komponuje się" z psem wystawca i jego strój, jak sobie radzą, pies i człowiek, z figurami w ringu itp.

Link to comment
Share on other sites

Urzędowe świadectwo zdrowia dotyczy psów spoza województwa śląskiego i nieposiadających paszportu. Dla tych z paszportem wystarczy wpis we właściwym miejscu dokumentu :)
Czy to będzie skrupulatnie sprawdzane? Nie wiem :roll:
To nie moja działka 8)

Link to comment
Share on other sites

Skonczy sie tak, ze pojade do veta, strace czas i pieniadze a dokladnie nikt sie nie zainteresuje jakims tam swistkiem poza szczepieniem na wscieklizne, i kolejny raz bede wsciekly ze jest bzdurny wpisik ktorego nikt nie pilnuje a ja dalem sie naciagnac.
Az sie prosi o jeden standart - paszporty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SH']Urzędowe świadectwo zdrowia dotyczy psów spoza województwa śląskiego i nieposiadających paszportu. Dla tych z paszportem wystarczy wpis we właściwym miejscu dokumentu :)[/quote]

No, właśnie..... :roll:
Paszport wystarczy, żeby dostać się do Spodka?
Niby wystarczy do UE, więc może do Katowic też, ale.... :roll:
Nasz weterynarz sam nie był pewien (chociaż nie bierze opłaty, ani za wizyty, ani za zaświadczenia) i zasugerował, żeby jednak załatwić tę całą papierologię.
Ale mi się nie chce tam do niego dreptać, jeśli to nie jest nezbędne.... :oops: Nie jest, prawda....? :-?

Link to comment
Share on other sites

Z tym powalczeniem w Katowicach to nie bardzo, moj lysieje od 3 tyg. wyglada tragicznie taki brzydki kopciuszek, ale zalezy mi na katowicach bardzo z powodow towarzyskich :-) wiec i tak jade, i bardzo zaluje ze Kazia nie bedzie.
Na pewno tez wybiore sie do Opola mam nadzieje ,ze tam juz Kazia spotkam !!! Mocno trzymam za to kciuki !!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj już sie czuje i wygląda lepiej. Za tydzień robimy prześwielenie...
Trzymaj kciuki, trzymaj...
Jak wszystko będzie dobrze to nawet do Opola pojada, choć w planie miałam brac Shapa...
Moze mi odbije i wezme 2 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...