Jump to content
Dogomania

Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)


Charly

Recommended Posts

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ajula']Maugo jak się macie?[/quote]
Żyjemy, jakoś. Ja fatalnie znosze te wściekłe upały. Na spacery wychodzimy wcześnie rano i wieczorem. Starsza Pani cieszy się dobrym zdrowiem, już jej nic nie dolega. Kociaki urosły i rozrabiają po kociemu, wszędzie ich pełno. Lubią się zakraść na Babusiową poduchę i przykleić się jej do pleców i tak spać. A ona chyba to lubi bo im nie zwraca uwagi na niestosowność zachowania.
serdecznie pozdrawiamy Cioteczki i ich czeredki i życzymy samych uśmiechów

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Ulka18']Maugo, co u Was slychac? Jak zwierzaki? Napisz prosze :modla:[/quote]
Ulka dzięki za troskę :-). Ja miałam kilka dni wyjętych z życiorysu z powodu moich sobistych kłopotów zdrowotnych. Zwierzaki, jak zwierzaki trochę rozrabiają, szczególnie małe kociaki. Są już po szczepieniach i odrobaczeniu i idą do nowych domków. Małej Mróweczce zrobił sie ropień na zębie i staramy się rozbić go antybiotykami, dostaje Synergal 2x dziennie po 1/3 tabletki, jeśli się nie uda trzeba będzie go usunąć. Za tydzień kontrola u weta. Komcia dzielna dziewczynka, chodzi na spacery i dzielnie sobie radzi. Chodzi sobie po mieszkaniu, ale tez dużo śpi, ma sspry apetyt i wcina miseczke jedzonka jak odkurzacz. Zuza i Kira tak się zaprzyjażniły, że podjęłam decyzję o ich nie rodzielaniu. Dziewczynki razem śpią na jednej kanapie, a na dworzu wspaniale się bawią, jest to psi żywioł i rozśmieszają wszystkich swoim entuzjazmem i wszyscy je lubią bo są bardzo przyjacielskie. czasem się na nie wkurzam jak mi wpadną w moje kwiaty .....:diabloti:
Buziaki

Link to comment
Share on other sites

Ulka, poprawię sie i będę częściej pisać :lol:.
Ale też przyznam szczerze, że bywa iż czasu mi brakuje. Obrobić moje stadko to trochę czasu pochłania, sama wiesz jak to jest kiedy się jest dopsionym i dokocionym. Dzisiaj Kira i Zuza zrobiły mi w sypialni taki kipisz, że nie wiem od czego zacząć, i są bardzo z siebie kontente, ja niestety nie, mój nastrój wyraża ta emotka :angryy: o pogryzionych rzeczach już nie wspomnę. Są jak dzieci, kiedy jest cicho to znaczy, że broją a ja myślałam iż śpią i sobie spokojnie pracowałam w pokoju obok.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miało miejsce wielkie wydarzenie KOMA ZASZCZEKAŁA.
Moje trzy gady kieszonkowe darły japy ile wlezie Komie nad głową i mała się zdenerwowała i postanowiła im powiedzieć co myśli o takim zachowaniu. Z tego wynika, że jednak coś słyszy, niewiele ale na jakieś dźwięki reaguje, a ja nareszcie usłyszałam jej głos.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maugo']Dzisiaj miało miejsce wielkie wydarzenie KOMA ZASZCZEKAŁA.
Moje trzy gady kieszonkowe darły japy ile wlezie Komie nad głową i mała się zdenerwowała i postanowiła im powiedzieć co myśli o takim zachowaniu. Z tego wynika, że jednak coś słyszy, niewiele ale na jakieś dźwięki reaguje, a ja nareszcie usłyszałam jej głos.[/quote]

:multi::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...