Jump to content
Dogomania

GALERIA SZNAUCERÓW (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Marta-m

Recommended Posts

  • Replies 9.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maila dostałam ,a le nie miałam juz siły wczoraj nic robic.

nO to w takim razie zrobimy jako ogólne fotki, chyba ze ktos rozpozna :)

A nie wiesz czy w mini pis w psach w szczneiakach wystawiałs ei Blythewood kenny czy był tylko Boryske Ady Ziółkowskiej ...

Link to comment
Share on other sites

Nie bo przenieśliśmy się dosyć daleko do cienia . Przyszłam na P&S suczki młodzieży ale nie otwiera się to jedno zdjęcie , a suczka jest śliczna . Postaram się poprawić i następnym razem zanotuję.

Może wybierzemy się do Rzeszowa w sierpniu to będę notowała .

No i co z suńką ? Zostawiasz?

Link to comment
Share on other sites

Aha no to najpewniej Ada bedzie wiedziała :)

Co do suczek to jedna jedzie do Kielc :) Bedzie blisko Ciebie wiec bardzo Ce od razu prosz eo namiary do twojej fryjzerki bo wiem ze ciezko u Was z kims dobrym.

A co do drugiej to jeszcz enic nie wiadomo nie ma zadnych decyzji.

Generalnie jedna decyzja jest napewno - Ta mała musi sie wystawiac ! :)

Link to comment
Share on other sites

Agatko gratuluję śliczniutkich dziewczynek:)) Sa naprawdę słodkie i kochane! Która jedzie do Kielc, a która musi być wystawiana? A czy często zdarza sie, że w miocie rodza się tylko dwa szczeniaczki? Bo to naprawdę malutko:) chociaż Denisek też był w nielicznym, bo tylko trzyosobowym miocie:)) Pozdrów maluszki:)

Link to comment
Share on other sites

Beell prawdopododbnie pojedzie do Kielc a co zrobimy z Berry to sie jeszcze okaże.

Ostatnio coraz czesciej rodza sie takie nieliczne mioty, szczególnie tutaj na południu Polski. Czasem zalezy to od dnia w którym kryjesz. A czasem od nastroju suczki ;) W sumie nie da sie na to pytanie odpowiedziec....

Jedne suki rodza wiecej inne mniej...

Link to comment
Share on other sites

dzieki za odpowiedź:) To fajnie, że jednas sunia ma już właścicieli:)...A czy Beell jej przyszli właściciele mają zamiar wystawiać czy nie? A chciałam się zapytać bo gdzieś slyszałam, że Aredhela z miotu "A" byłą wystawiana w warszawie. To była jej pierwsza wystawa? Jak jej poszło?

Link to comment
Share on other sites

Olivko, jestem na fotce numer 7, taka niewysoka dziewczyna w bezowych spodniach i szarej koszulce (tylem stoje) obok mnie stoi kumpela, taka dosc wysoka :wink: . Hehe, to widze, ze prawie kazdy na wystawie jest niezle zakrecony, szczegolnie na poczatku :wink: . A wiesz Olivko, ze Jakub ma dopiero 21 lat :wink: .

Agatko, pewnie, ze robilam fotki, ale dopiero sobie przypomnialam, zeby robic jak sie zaczely olbrzymy, troche zalatana bylam, to tu trzeba bylo biec to tu, zeby zdazyc wszystkim pokibicowac :wink: . Wysle Ci jak najszybciej, chyba ze chcesz fotki basenji mojej kumpeli :wink: , napstrykalam troche im na bisach bo wzieli caly BIS (ale to piekna suczka wiec jej sie nalezalo :D ).

A maluchy jak juz Ci mowilam sa piekne, ale by sie chcialo miec takiego malca w domku :wink: .

Acha, przy niektorych fotkach moge pomoc rozszyfrowac kto tam jest, a Ada byla sama z Bystrym Boryskiem, tyle, ze potem przegrala porownanie z suczka.

Link to comment
Share on other sites

Hey! A ja chciałam sie was zapytać, bo "nie siedze w wystawach" więc się nie orientuję:( powiedzcie mi o co chosdzi z tymi porównaniami i finałami? myślałam, że każdy psiak jest po prostu raz wystawiany na wystawie dostaje ocene i koniec.........prosze.....pomóżcie biednej Madzi;)

Link to comment
Share on other sites

Madziorko!

Na wystawie zgłasza się psa do odpowiadającej jego wiekowi klasy ,osobno psy i osobno suki.

Załóżmy ,że twój pies wygrywa swoją klasę w związku z tym jest potem porównywany z psami zwycięzcami innych klas i może otrzymać tytuł oczywiście jeżeli będzie najlepszy NP w rasie czyli najlepszy pies w rasie , suka jest porównywana z najlepszymi sukami z poszczególnych klas .

Potem zwyciezcy z tego porównania czyli NPw rR i NSW R są porównywani ze sobąi walczą o tytuł ZR czyli zwycięzcy rasy . No i ten który zwycięży czeka na finał który odbywa się po zakożczeniu sędziowania na ringach i walczy o BOG i BOS czyli najlepszy w grupie i najlepszy na wystawie .

To tak oględnie .

KP?

Marta&Reksio!

Ale fajowy szczególnie w tym sweterku .

Link to comment
Share on other sites

Hey ja tez bym chciała taki sweterek tylko wiecie co a jakby byly z oinnego materiały? bo w sumie to wełna jest gruba i w zimie w sam raz ale łapki odsłoniete i i tak kuleczki ze sniegu sie robia ana lato za ciepło:( wiec jakby było z materiału z logiem dogomanii takei cieniutkie to byłoby swietne!! ale to i tak jest super!!

Link to comment
Share on other sites

wiec jakby było z materiału z logiem dogomanii takei cieniutkie to byłoby swietne!! ale to i tak jest super!!

madziorka - wspaniały projekt :P

NINIEJSZYM MIANUJĘ CIĘ NA WYKONAWCĘ WW PROJEKTU :lol: KOSZULEK DOGOMAŃSKICH DLA SZNAUCERKÓW :wink:

EDIT:

No Marta w poście pod spodem ma świętą rację, Justa nas powystrzela za te pogaduchy na galerii :roll: i będzie miała kupę sprzątania. Ale tak to jest - kota nie ma to myszy harcują :lol:

Link to comment
Share on other sites

no to faktycznie galryjka, wiec ja wstawiam dzisiejsze foty dena w nowych szeleczkach na nowej smyczy - testuje nowy wkręt (na plaze):)

_295224_n.jpg

_295227_n.jpg

_295228_n.jpg

_295229_n.jpg

_295225_n.jpg - moje ulubione:)

_295226_n.jpg

_295230_n.jpg

i jak wam sie podoba mój denisio? juz 8 miesiecy chłopak ma:) a mnie sie ciagle wydaje malutkim szczeniaczkiem;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...