Jump to content
Dogomania

Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.


rytka

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jeszcze taka mala uwaga;);)
rytka jakbys mogla..wstaw zdjecia Gufiego w wiekszej ilosci na pierwszy post calej historii Gufiego...
na przyklad te z aukcji cegielkowej....
mysle,ze im wiecej zdjec na pierwszym poscie tym wieksze zainteresowanie..co o tym myslicie??;);)
bo tak jakos lyso z tym jednym:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']Majqa ma rację, nie mam pretensji, bo rzeczywiście wiele psów jest w o wiele gorszym stanie i położeniu, niż Gufi[/quote]
Jasne. Mnie tylko chodziło o to, że im większe nieszczęście tym większą ściąga ilość ludzi chętnych do pomocy, ciekawskich, tzw. doradców etc. Wiesz o co mi chodzi. Zdrowy w schronisku - odwiedzin na wątku mało, pies katowany, z urwaną nogą, przejechany - wątek oblegany. Ma to i przełożenie na wpływ pieniążków na ratowanie delikwenta. Czy to zarzut wobec wspomnianych ludzi? Nie, jedynie stwierdzenie prawidłowości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Jasne. Mnie tylko chodziło o to, że im większe nieszczęście tym większą ściąga ilość ludzi chętnych do pomocy, ciekawskich, tzw. doradców etc. Wiesz o co mi chodzi. Zdrowy w schronisku - odwiedzin na wątku mało, pies katowany, z urwaną nogą, przejechany - wątek oblegany. Ma to i przełożenie na wpływ pieniążków na ratowanie delikwenta. Czy to zarzut wobec wspomnianych ludzi? Nie, jedynie stwierdzenie prawidłowości.[/quote]
dokładnie tak
i dokładnie tak, jak napisała Rytka - jakby go tam zostawiła w postaci połamanego szkieletu na tym łańcuchu, to serce by pękało na jego widok, a ludzie sami chcieliby pomagać
[U]ale dzięki Bogu nie zrobiła tego[/U] - wolę nakarmionego z błyszczącą sierścią Gufiego bez sprzedanych cegiełek, niż z pełną skarboną, ale w tak strasznym stanie, w jakim był

powoli powoli pieniążki się uzbierają, teraz i tak nie ma gdzie go umieścić po operacji, bo u Ninki w domu zastój :roll:

Link to comment
Share on other sites

Juz dodalam zdjęcia,ja to jestem taka gapa:oops:szczerze to gdybym przewidziała,ze Gufi wyląduje u mnie na tymczasie to poprosilabym 'kogoś' o prowadzenie wątku.Zakładając wątek chciałam tylko zaapelowac o pomoc ,ze moze 'ktoś' :evil_lol:go wezmie na dt ,ewentualnie poprosic schronisko o przyjecie psów:roll:Jak sie potoczyło... wiadomo,znana juz jest moja silna wola i konsekwencja:diabloti:

Ajula a ja myslałam,ze termin u Ninki juz zaklepany:roll:czyli Guf moze do niej trafić jak sie zwolni u niej miejsce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']
Ajula a ja myslałam,ze termin u Ninki juz zaklepany:roll:czyli Guf moze do niej trafić jak sie zwolni u niej miejsce?[/quote]
tak zaklepany, tylko nie wiadomo, kiedy to miejsce się zwolni, może to jeszcze potrwać
innych DT ani widu, ani słychu - napisałam w dziale domów tymczasowych, że szukamy miejsca, napisalam też do kilku osób z Poznania, ale nikt nic nie wie o wolnych miejscach :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']dziewczyny wysylam link do cegielek i do forum Gufiego do dziewczyn z dogomanii;)
moze akurta sie ktos nowy zjawi i uzbieramy wiecej grosza:shake:[/QUOTE]
kamila, zaglądnełam. Na razie zaznaczam sobie wątek, później na spokojnie go sobie poczytam żeby być w temacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Witam :) Dostałam e-maila od Kamila_s. Postaram sie wspomóc psiaka.[/quote]

Dziekuje elmira za przybycie:loveu::loveu:
Gosia zrobila juz bazarek dla Gufiego!!:multi::multi:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/firmowe-sexy-bluzeczki-kosmetyczka-torba-na-operacje-gufiego-do-17-08-a-143936/[/URL]

Gosiu dziekujemy!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:
Zapraszamy wiec na bazerk i do podnoszenia...;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']To giteśnie! :multi: Ryciu, przypomnij mi proszę/ upewnij mnie, Gufek ma szczepienia zarówno p/wściekliźnie jak i chorobom? Tak?[/QUOTE]
Guf zaszczepiony p.chorobom za dwa tyg. drugie szczepienie p.chorobom i wscieklizna, bo gufi z uwagi,ze ugryzł do krwi,jest na kwarantannie:diabloti:
szczepienie odbyło sie u innego weta niz tego z rtg.u ktorego Guf był 2 razy do tej pory/w sumie fajny facet ale jego całe dnie nie ma bo jest na wyjazdach-swine,krowy itd./na szczepienie poszłam wiec tam gdzie zawsze chodziłam z Frytka,Mania czy teraz z mopem.W tym gabinecie co zawsze chodze, przyjmuje 2 óch wetów,na zmiane i jeden cos dziwnie drogi:mad: za szczepienie +odrobaczenie/aniprazol 6tab./wziol 70zł.a w marcu ten drugi za to samo u mopa szczepienie +wscieklizna ten drugi wziął 55zł:roll:Poprosze zeby mi dopisał na rachunku dokładnie za co te 70zł./ile szczep.ile odropb. itp/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...