Jump to content
Dogomania

Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!


ciapuś

Recommended Posts

[quote name='bico']na wątku Soni nic nie pisze, że jest już u Stoko_raz:roll: No ale oczywiście liczę, że i tak wszystko jest w porządku i Sonia będzie szczęśliwa:lol:
Stoko_raz, no szkoda, że Kodinki nie poznałaś osobiście:-([/quote]
No własnie jakieś to dziwne :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzka']No własnie jakieś to dziwne :cool1:[/quote]

u Soni na wątku, już pisze, że jest ok:multi:

Tylko kiedy się Kodince poszczęści?:-( Ta "wizyta przedadopcyjna" nie była dla Kodinki, a przez to Kodinka do nowego domu nie pojechała:mad: Przy całej życzliwości dla bidulki Soni oczywiście:lol:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, bardzo przepraszam,że piszę na wątku Kodinki, ale to sytuacja podbramkowa, a część z Was tutaj jest z Łodzi, więc może ktoś mi pomoże :( W nocy z piątku na sobotę podczas spaceru z moją sunią znalazłam szczeniaka. Około 7-dmio miesięczny, chudy i trochę zalękniony. Było około północy, żywej duszy dookoła, a psiak siedział sam. Wzięłam więc go do domu na "przenocowanie" i nakarmienie. W niedzielę powędrowałam do weta żeby sprawdzić czy psiątko ma chip. Okazało się,że ma. Weterynarz załatwił nam z bazy danych nr tel. właścicielki. Odnalazłam ją, psa się wyrzekła :( Okazało się,że pod koniec marca szczeniaczek był adoptowany ze schroniska i właśnie tam został zachipowany.
Błagam Was o pomoc w znalezieniu DT lub DS :placz: Ja nie mogę go dłuzej trzymać, ponieważ nie mam warunków na 2 psy, a poza tym moja sunia jest bardzo zadrosna(zawsze byłą jedynym pieskiem) i akceptuje go głównie dlatego,że "pańcia każe". Nie jestem w stanie poświęcić tyle czsu i uwagi temu dzieciaczkowi, ile tego potrzebuje. Maleństwo nie zna nawet podstawowych komend :crazyeye:
POMÓŻCIE, sama nie dam rady, a bardzo mi zależy żeby znalazł kochający dom, bo już dosyć się w swoim kilkumiesięcznym życiu nacierpiał :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']Kodinke też wypatrzy ten jeden jedyny przeznaczony dla niej człowiek.([SIZE=1]kodinka miała opłacony DT do 16-07 następna wpłata nie wpłyneła więc czekamy !)[/SIZE][/quote]
wpłata nie wpynęła, bo skarbnik był na urlopie, zasłużonym zresztą ;):evil_lol:

Wieczorem zrobie przelew i porządek z finansami.

I oczywiście dokładnie przeczytam wątek, bo z pobieżnego przeglądu wynika mi, że coś się zadziało w sprawie Kodinki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']
I oczywiście dokładnie przeczytam wątek, bo z pobieżnego przeglądu wynika mi, że coś się zadziało w sprawie Kodinki :lol:[/quote]

była nadzieja, ale jeszcze tym razem się nie udało:roll:

[B]a tymczasem zapraszam na bazarek, dla kolegi Kodinki - Bonusa:cool3:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/korale-bransoletki-kolczyki-wisiorki-hand-made-na-pomoc-rexowi-bonusowi_26-07-a-142287/[/url]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Zuzka, [/B]masz zablokowaną możliwość odbioru prywatnych wiadomości, dlatego [COLOR=magenta]Kodinkę [/COLOR][COLOR=black]raz jeszcze przeproszę za offa i wkleję moją odp. tutaj[/COLOR]

Dziękuję za odp. Psiaczuś jest mały, głową mi sięga tak do kolana. Moim zdaniem już niewiele urośnie (jeżeli w ogóle urośnie). Mimo tego, że jest wychudzony, jest po prostu śliczny :loveu:
Zdjęcia przyślę jutro, przed momentem była u mnie znajoma sąsiadów żeby go obejrzeć. Jest w nim zakochana, ale boi się,że nie dogadają się z jej obecny psem (również samiec). Ma nam dać odp. jutro. Jeżeli będzie ona negatywna, prześlę zdjęcia i będę bardzo prosiła o pomoc w znalezieniu domku dla tego cudownego psa.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kolejne wpłaty dla Kodi:

[B]Ra_dunia (bazarek) - 50 zł[/B]
[B]Forum Schroniska i adopcje zwierząt - 50 zł[/B]
[B]Bjuta ( na sterylkę) - 50 zł[/B]
[B]Fona - 65 zł[/B]
[B]Aneta 355 - 20 zł[/B]

[B]Dziękujemy serdecznie :multi::loveu:[/B]

[B]Zrobiłam przelew na kwote 150 zł za kolejnych 10 dni i mamy pobyt opłacony do 26 lipca włącznie[/B]

[B][COLOR=red]W kasie na moim koncie pozostało 310 zł [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=black]Chyba nie wszystkie wpłaty na moje konto o których pisze w swoich postach wpisane są w pierwszy post ;)[/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black]Ciapuś - popatrz proszę i uzupełnij. [/COLOR]
[COLOR=black]Jak narobią nam się zaległości trzeba będzie przetrzepywać wątek i będzie łatwo coś przegapić :razz:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Cioteczki, szybciutko raportuję, że mamy wpłaty od:

[B]Zuzek - 20 zł[/B]
[B]Boco - 10 zł[/B]
[B]Ra_dunia - 20 zł[/B]

Dziękujemy :loveu:

spadam dalej.........:evil_lol:[/quote]


Ciapuś, sorrki że Cie męczę ale popatrz jeszcze raz i zobacz czy te wpłaty też wpisałaś ;)

To był post z 3 lipca.

Tam gdzie napisałam "Boco" powinno byc oczywizda [B]BICO[/B], przepraszam :evil_lol::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Ciapuś, sorrki że Cie męczę ale popatrz jeszcze raz i zobacz czy te wpłaty też wpisałaś ;)

To był post z 3 lipca.

Tam gdzie napisałam "Boco" powinno byc oczywizda [B]BICO[/B], przepraszam :evil_lol::oops:[/quote]
Ja sie już pogubiłam
Jeśli
Zuzek - 20 zł
Bico - 10 zł
Ra_dunia - 20 zł
To u Ciebie powinno zostać na koncie 360zł

Zuzek - 20 zł
nie było więc dopisuję a
Bico - 10 zł
Ra_dunia - 20 zł
sie dubluje więc nie wiem czy 2 razy wpłacili po takiej samej kwocie czy Ty 2 razy podałaś

Może sprawdź dokładnie wszystkie wpłaty od samego początku i wpisz je a ja przekleje do pierwszego postu z dzisiejszą datą

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na spacerze poddałam Kodinke sprawdzianowi posłuszeństwa bez smyczy.No i panienka zarobiła u mnie następnego piątaka bo na zawołanie przychodziła i ładnie bawiła się z moimi psiakami .Nareszcie mogła pobiegać bo ganiały się jak szatany.Żałuje że nie zabrałam ze sobą aparatu no ale na następnu raz naoewno wezme.Tak więc mówie wam zachowanie ślicznotki zmieniło się nie do poznania.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Negri , Ciapuś[/B] - wszystko się powinno zgadzać, bo ja jeszcze sama robiłam podsumowanie (Ciapuś zajęta przy Ciapulce i nie tylko, to przebrnęłam wątek i wszystko podsumowałam). Mam nadzieję, że niczego (oprócz daty :evil_lol:) wtedy nie pomyliłam...
o ... tu robiłam podsumowanie:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/12595241-post458.html[/URL]
ze złym miesiącem ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przelałam moją miesięczną deklarację dla Kodinki.

O ile się nie mylę, kiedyś już o to pytałam...

[B]Czy moja pierwsza wpłata na Kodi (z czerwca) dotarła ???[/B] [B]Pieniążki były wpłacone miesiąc temu, ale mojej wpłaty nie ma nadal w pierwszym poście.[/B]

[B]Proszę, dajcie znać, czy te pieniążki dotarły.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...