Jump to content
Dogomania

Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kodinka ładnie wraca do sił i niestety prowadzanie jej na zwykłej obróżce stało się bardzo trudne bo pannica ciągnie się i szarpie.Jak zwykle znalazła się na to rada :diabloti: i od dzisiaj Kodinka rozpoczęła naukę spokojnego chodzenia na smyczy w kolczatce.Już na pierwszym spacurku zrozumiała że nie może pozwolić sobie na takie wybryki.:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Nasza panna Kodinka już ujarzmiona i takie spacerki[URL="http://www.picturesanimations.com/dog_out/0/beestenplaatjes5.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dog_out/beestenplaatjes5.gif[/IMG]na szczęście idą w zapomnienie
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Panna Kodinka co chwile pokazuje do czego jest zdolna:evil: dzisiaj rano przeżyłam szok aż nogi ugięły się pode mną.Rano jak co dzień najpierw był spacer :painting:psiorków ,później papu :sabber: też psiorków,wyłożenie jedzenia w kociej :kociak: stołówce pod moimi oknami (przychodzą do niej osiedlowe kociaki) i jak obrobiłam się ze zwierzyńcem przyszła pora wyjść do sklepu po pieczywko. :hand: Mieszkam na parterze ale odkąd jest u mnie Kodinka to na wyskoczenie do tego sklepu nie zamykałam okna bo to bardzo blisko dosłownie trzy bloki dalej.W sklepie nie byłam długo no ale naszej pannicy to wystarczyło :hmmmm: pewnie Kodinka dostała apetyt na poczęstunek z kociej :kociak: stołówki i wyskoczyła sobie przez okno ,oczywiscie wszystko kotom wyjadła ale jak zobaczyła że ide to z radością przyszła do mnie i zaczela się łasić.To aż dziw że nie pognała za kotami bo przecież koci biesiadnicy rozbiegli się we wszystkie strony jak zobaczyły :eek2: u siebie takiego olbrzymiego głodomora . Przeczytałam jeszcze raz jej pierwszy post i zastanawiam się :confused: gdzie jest ta smutna , wystraszona i słabiutka Kodinka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzia63']Wyskoczyła przez okno?:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
to gówniara jedna!
ale jakie to szczęście, że sobie nie poszła na wycieczkę[/quote]
No własni wyskoczyła przez okno i na szczęscie nie miała ochoty na spacer.Niestety już nie będzie miała okazji na następny skok bo okno jest przymykane jak panna sama zostaje w pokoju.

Link to comment
Share on other sites

Witam, obserwuję wątek Kodinki już jakiś czas i przyznam, że mnie ta sunia fascynuje... Zastanawiam się, czy nadawałaby się do mieszkania, gdzie zostawałaby część dnia sama, czy raczej szukacie dla niej domu z ogrodem i właścicielem, który może z nią spędzać maksymalnie dużo czasu? i czy wymaga właściciela z doświadczeniem, który może sobie poradzić z pokazującym się najwyraźniej pokaźnym temperamentem :) jest rzeczywiście przepiękna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...