Jump to content
Dogomania

Mentos znalazł juz nowy dom!!


Recommended Posts

posluchajcie na tej ulicy co by dalej go czekalo? zostalby wkoncu odlowiony i stalby sie rowniez tá bida- na ulicy moglby byc potracony przez auto, pobity przez zwyrodnialcow - przeganiany w káta w kát - zero szczepieni itd?
bo ja juz zglupialam czy pies zostaje w DT? czy macie inne plany?
Czy pytac o karmé dla niego?
Ja liczé , ze on wreszcie pozna co to milosci czlowieka i znajdzie domek staly

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny moj znajomy ma sklep z karmami moze nam sprzedac karme [FONT=MS Shell Dlg 2]Dibaq Euro 20kg[/FONT] za 69z, plus jeszcze koszty wysylylki kurierem:) gdyy udalo nam sie zebrac tyle kasy to przelejemy na moje konto lub odrazu tamtego faceta, karma przyjdzie do mnei a wtedy moze ktoras z was mogla by ja odemnei ze szczenrzeszyna zabbrac:) czekam na decyzje

Link to comment
Share on other sites

wiesz co nie wiem co to za karma - dla mnie to już zupelnie firma x :shake: zeby to nibylo jak chappi itp karmy z marketow - bo takie karmy to juz calkiem nic psiakowi nie dają.
Ale o tej nigdy nie slyszalam :roll: , moze i warto, a moze ktoś się znajdzie :roll: ze zbędną karmą

Link to comment
Share on other sites

dzieewczyny ten chlopak juz wliczyl w ta cene przesylke czyli karma plus przesylka bedzie nas kosztowala 69zl:) a co do zbiorki kasy to trezbas miec specjalne konto? bo ja mam internetowe i moge zbierac ale zaznaczam ze tylko do 20 lipca bo potem jade do szpitala i tam przez miesiac bede bez dostepu do neta

Link to comment
Share on other sites

Kasiu podaj dane konieczne do przelewu , a jak będą jakies wplaty to wszytsko na wątku zapisuj np. abrakdabra 20zl 10.06.2009 do 20 lipca sporo czasu to mam nadzieję, ze się ubiera do tego czasu na karmę. A jesli ma byc robiona wysylka kurierem to moze najlepiej odrazu do opiekuna

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,że pies jest bezpieczny,ale zgodzę się z wcześniejszą wypowiedzią sacred-Piranhii, ja również wolałabym wyciągnąć na to miejsce umierającą bidę ze schroniska,pies naprawdę dobrze wygląda i chyba dobrze sobie radził,nie jest chory ani głodny,dla mnie bidy oprócz tych ze schroniska to takie trzymane przez idiotów w złych warunkach i na łańcuchach,ale sory za te moje wywody,chciałam pomóc Go przewieźć i też to uczyniłam co nie było łatwą sprawą, każdy ma prawo do szczęścia ten psiak też i zasługuje na miłość człowieka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

z oddawaniem rzeczy to nie tak latwo bo sama z najbogatszych nienaleze:) mialmniedawno dol finansowy bo moja psinka dostala borelioze wiec leczenie mnie finaswowo wykonczylo dlatego psiaka sie udalo odraztowac ale fundusze gorzej. wiec pomagam jak tylko moge ale finansowo kiepsko z pomoca bedzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...