Jump to content
Dogomania

Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!


ana666

Recommended Posts

Prześliczny:loveu:dziewczyny ja mam jamnika Daffika 13 lat, ale to nie ma porównania, tak jak pisał ktoś wczesniej ta psina ma ze 7 może 8. Na stronie schroniska pisze że ma 12 lat, może dla jego dobra zmieńcie to, kto ma dostęp. Mój ma siwy pysk, siwy grzbiet, łapki to aż do kolan całe białe i tak już ze trzy lata, zęby też fatalne, ale to nie swiadczy wcale o wieku, w piątek usuwałam mu kamień i wetka mówiła, że pies nawet mając pięć lat może mieć fatalne zęby, gdy nie był odżywiany odpowiednio, zresztą tak jak mój:oops:
Proszę Was zmieńcie psinie ten wiek, bo może ktoś go wypatrzy a taki wiek naprawdę odstrasza:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik'] tak jak pisał ktoś wczesniej ta psina ma ze 7 może 8. Na stronie schroniska pisze że ma 12 lat, może dla jego dobra zmieńcie to, kto ma dostęp. [/quote]

Wszystkiego warto spróbować. Na fotkach Ząbek wcale staro nie wygląda, ale oczywiście nie wiem jak się prezentuje "na żywo":roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']Prześliczny:loveu:dziewczyny ja mam jamnika Daffika 13 lat, ale to nie ma porównania, tak jak pisał ktoś wczesniej ta psina ma ze 7 może 8. Na stronie schroniska pisze że ma 12 lat, może dla jego dobra zmieńcie to, kto ma dostęp. Mój ma siwy pysk, siwy grzbiet, łapki to aż do kolan całe białe i tak już ze trzy lata, zęby też fatalne, ale to nie swiadczy wcale o wieku, w piątek usuwałam mu kamień i wetka mówiła, że pies nawet mając pięć lat może mieć fatalne zęby, gdy nie był odżywiany odpowiednio, zresztą tak jak mój:oops:
Proszę Was zmieńcie psinie ten wiek, bo może ktoś go wypatrzy a taki wiek naprawdę odstrasza:-([/quote]


Porozmawiam z osobą która tym się zajmuje i wiek będzie zmieniony.

Link to comment
Share on other sites

Super chociaż, że koło psiaczka się tak dużo dzieje, wystawa, siedzi z ludzikiem przy stole, to chociaż kochany nie straci całkiem wiary w człowieka:-(a ogłoszeń ma dużo, nie wiem jak mozna małemu pomóc teraz. Dziewczyne a może trzebaby mu te ząbki zrobić, nie wiem czy to chodzi o kamień czy jakąś chorobę? jakby zorganizowac zbiórką to może by dało radę, bo pewnie w schronisku to tak jak u nas w Mielcu, na nic nie ma kasy:roll::-(
Jakbyscie coś nad tym myślały to ja rzuce narazie 20 zł:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...