Jump to content
Dogomania

Uwaga jamniki.... i reszta


bianka0

Recommended Posts

[quote name='funia']Dorota !!!!!!!!!mało na zawał nie padłam.***** czy ktoś to zgłosił ???[/QUOTE]

Tak, MaDi odezwała się na wątku nowodworskim

[quote name='MaDi']Zaglądam w tej samej sprawie.Prosze o pomoc w poszukiwaniach psa. Szczegóły na profilu :
[URL]https://www.facebook.com/Fundacja.LSOZ[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Popatrzcie na buraka z Lubartowa !!!
[video]http://demotywatory.pl/4290111/LLB-18414[/video][/QUOTE]

Boże, a co z tym pieskiem???
A tego GNOJA na Policję trzeba podać!!!!!!!!!!! Co za sk****yn!!!!!!!!!!!!!!!!!
I jeszcze się nawet GNÓJ nie zatrzymał, żeby pomóc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Funiu dziękuję i czekam z utęsknieniem na całusa. Czas się zresetować, mam ostatnio ciężkie dni i doła.[/QUOTE]
Mówisz i masz .Ja mam decydujący wtorek od niego trochę zależy więc też z chęcia się zresetuje w następną sobotę :razz:

PS .Suchy jest w gotowości aby zamówić Ci kamerkę ,ale do 3 marca konto puste więc moze on Ci wskaże jakie a TY sobie zamówisz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DoPi']ha ja ogladałam już wcześniej, trzeba przymrużyć oko, fajnie sie wtedy ogląda :lol: a na bazarek sie nie załapałam, bo do netu mam trudny dostep. Nie zostało tam co w spiżarni? bo przednówek i nie ma co jeść:placz:[/QUOTE]

Witaj Dorotko :lol:

Zostało jeszcze sporo przetworów, tylko nie wiem co by Cię interesowało.

[quote name='mari23']epidemia jakaś?

choć witrualnie - całusa i pozdrowienia przesyłam:calus::iloveyou:[/QUOTE]



Dziękuję za całusy, bardzo są teraz potrzebne. Może nie epidemia, ale przednówek, wszyscy teraz źle się czują. Ale już niedługo wiosna, prace na ogrodzie, sadzenie kwiatów. Będzie lepiej.:cool3:


[quote name='deer_1987']Jak sie Goliat czuje?[/QUOTE]

Goliat czuje się dobrze, tak jak funia napisała szaleje za piłeczką i teraz to jest najlepsza dla niego rehabilitacja.

[quote name='funia']Według moich sobotnich obserwacji bardzo dobrze,biega za piłką i nie daje spokoju.Przyjemnie było popatrzeć .[/QUOTE]


Dzięki funiu za odwiedziny, od razu zrobiło mi się lepiej.
Potrzebowałam bardzo jakiejś konkretnej zmiany w życiu, wróciłam z powrotem na wegetarianizm.
10 lat nie jadłam mięsa, ostatnie 5 niestety pod wpływem męża złamałam się. Teraz moja decyzja jest ostateczna. Joseef planuje co może gotować. Zapomniał już i nie jest z tego zadowolony.

Edited by bianka0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...