Jump to content
Dogomania

Uwaga jamniki.... i reszta


bianka0

Recommended Posts

[quote name='bianka0']Będziemy walczyć.
Jeszcze nie mam wyobrażenia jak, ale będę.
Gdybym chciała tak jak powinno się w/g zaleceń, to trzeba by było Golicikowi poświęcić 4 godz dziennie, a tyle mi pozostaje na dobę na sen.
Coś wymyślę.[/QUOTE]... to napewno :)... wszystkie dobre myśli płyną do Was :)

Link to comment
Share on other sites

Są Ewa, nawet całkiem spore, ale to jest żmudna praca. Ćwiczymy z nim 4 godz dziennie, do domu przyjeżdża co drugi dzień fizjoterapeuta z laserem. Za tydzień zaczniemy akupunkturę, teraz jest jeszcze na antybiotyku z powodu zapalenia oskrzeli więc to jeszcze niemożliwe. Trzeba będzie nakłuwać dolną część klp, więc musi przestać kaszleć.
Ma swój wózeczek zrobiony na wymiar, ale jest leniwy, nie chce w nim chodzić, woli na kocyku pod pachwinkami. Dzisiaj po raz pierwzy jeździł 5 minut w wózeczku po domu, a nie leżał w nim.
Kupkę kontroluje, oddaje podczas ćwiczeń pionizacyjnych i jest wtedy wyraźny ruch ogonka. Mocz nadal oddaje bezwiednie. Pojawiły się też skurcze łapek podczas masażu, a w czasie drażnienia opuszek dość silny ruch wyrywania łapek. Najtrudniej jest z pionizacją, jest leniwy i za ciężki, więc jest na specjalnej karmie odchudzającej w wyliczaniem każdego grama.
Dostaje też wszystkie możliwe leki. To wszystko co możemy dla niego zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Popatrzcie co funia znalazła :[INDENT] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/971600_241216169380020_833892399_n.jpg[/IMG] [/INDENT]


Niestety, nie przepadam za świętami i tą obłudą z nimi związaną. W pracy w tym okresie obserwuję świniobicia i spychanie najprostszych obowiązków wobec zwierząt na ostatni plan. Ale ludziom nie przeszkadza w tym okresie czuć się bardzo dobrymi.

Ale mam też bardzo dobrą wiadomość.
Po pięciu latach walki gmina Janów Lubelski została zmuszona do zamknięcia 4 obskurnych klatek na wysypisku śmieci i wykazywania ich jako schroniska dla zwierząt. Weterynarz, który usypiał tam 100% odłowionych psów, przeszedł sobie ,, na wcześniejszą emeryturę ".
Gmina Janów Lubelski zawarła umowę od 01.01,2014. z dr Anną Smyk prowadzącą schronisko w Lipinach pod Biłgorajem. :lol:

Czasami niemożliwe staje się możliwe. To dla mnie najlepszy prezent pd choinkę.

Edited by bianka0
Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']Czy to ta Ania z Warszawy?[/QUOTE]

Tak to Ta Ania. Wstawiałam niedawno zdjęcia z jej przytuliska. Ma teraz status schroniska, ale jakie to schronisko, skoro wszystkie psy przebywają w domu na kanapach ? Tylko te strasznie dzikie do momentu oswojenia się są w boksach. Ona zabrała kilka starych, schorowanych jamników ze schronisk. Jamniki to jej ukochana rasa. To ona po świętach będzie robiła akupunkturę Goliacikowi.

Właśnie skończyliśmy laseroterapię, Goliat odprowadził pana fizjoterapeutę na wózeczku pod samą bramkę.


[quote name='deer_1987']*Trzymamy za Was mocno kciuki-![/QUOTE]

Dziękuję, ciągle są bardzo potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Popatrzcie co funia znalazła :[INDENT]
[/INDENT]


Niestety, nie przepadam za świętami i tą obłudą z nimi związaną. W pracy w tym okresie obserwuję świniobicia i spychanie najprostszych obowiązków wobec zwierząt na ostatni plan. Ale ludziom nie przeszkadza w tym okresie czuć się bardzo dobrymi.

Ale mam też bardzo dobrą wiadomość.
Po pięciu latach walki gmina Janów Lubelski została zmuszona do zamknięcia 4 obskurnych klatek na wysypisku śmieci i wykazywania ich jako schroniska dla zwierząt. Weterynarz, który usypiał tam 100% odłowionych psów, przeszedł sobie ,, na wcześniejszą emeryturę ".
Gmina Janów Lubelski zawarła umowę od 01.01,2014. z dr Anną Smyk prowadzącą schronisko w Lipinach pod Biłgorajem. :lol:

Czasami niemożliwe staje się możliwe. To dla mnie najlepszy prezent pd choinkę.[/QUOTE]


Dobre wiadomości. A jak do tego dojdzie poprawa zdrowia Kochanego Goliacika to nic więcej nie potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

To my też trzymamy kciuki za Goliacika.
Dorotko, robisz bardzo dużo, żeby Goliacik wrócił do sprawności. To bardzo ciężka praca i ogromny wysiłek. Wierzę, że się uda.
Moje rude chłopaki też obiecali trzymać swoje 7 łapek ;)
[IMG]http://imageshack.us/a/img838/6355/dscn3632x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2008/08/choinka4.gif[/IMG]Na te święta co nadchodzą,[/B]
[B]życzę ciepła i miłości.[/B][B]Niech Cię ludzie nie zawodzą[/B]
[B] i niech uśmiech w Twym[/B]
[B] sercu zawsze gości.[/B]
[IMG]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR96hM35eyXLeEFRyFV88Vp30Ij4jvXK46jKMkWU4kYZw-RxxI6DHWVkDro[/IMG]
[B] Pięknych Świąt!!![/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...