Jump to content
Dogomania

Uwaga jamniki.... i reszta


bianka0

Recommended Posts

Mika a może Pik nie chce jeść bo nie ma konkurencji do korytka ?
Kiedy inne psiaki stoją i patrzą w miskę delikwenta to i apetyt zaraz większy :evil_lol:

A Żaba bardzo pasowałaby do moich, widziałam jej zdjęcie. :lol:
Ciekawe czy w tym roku będą grzyby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Ja już nic nie rozumiem :shake:
Ostatnio w przyrodzie dzieją się dziwne rzeczy, niczego nie można zaplanować.[/QUOTE]


To tak nic nie planując przyjmijmy, ze grzyby BĘDĄ i tego się trzeba trzymać,

A powiem Ci jeszcze, tak odbiegając od tematu grzybów, mam na tymczasie KOCIOJAMNIKA lub KOCIOJASZCZURKĘ :p też by do ósemki pasowała :lol:

Link to comment
Share on other sites

No tak ! I jestem jedyna na dogo, która ma taką krzyżówkę w domu :lol:
zaryczę się jak ją będę oddawać.
Teraz zaczynam rozumieć jak ciężko być domem "na chwilę" i bynajmniej nie chodzi mi o jakieś dodatkowe obowiązki, chodzi mi o uczucia i o strach czy aby trafi dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego się cieszę że u mnie przy tej ilości psów tymczas już nie wchodzi w grę.
Ostatnie dwa tymczasy - Dumka i Negra właśnie zostały na stałe.

Obejrzałam przed chwilą filmik z kocijaszczurką , długie jest maleństwo, jamnicze :cool3:

Edited by bianka0
Link to comment
Share on other sites

Ja nie biorę tymczasów bo i mieszkanie małe, i mama wiekowa, i czasu mało a przede wszystkim tak jak u Ciebie "wszystkie miejscówki zajęte" ale ta jaszczurka sama wlazła mi w drogę.
Co do długości to ani zdjęcia ani filmik jej nie oddają, jest jak wycior :evil_lol:
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło MAM JAMNIKA !!!

Link to comment
Share on other sites

Też czekam na grzyby......:eviltong:. Co to są grzyby po cygańsku??

U mnie tymczasy zawsze kończyły się DS, wiec już nie mam złudzeń, że DT być nie mogę. A limit 12 sztuk w domu przekroczony już być nie może, bo praca, zwierzaki, gotowanie i cały dom na głowie to już za dużo.....a czlowiek coraz to starszy, a nie młodszy....:shake:

Bianko, jamniory idące gęsiego są urocze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Wszystkim smakuje woda z kałuży. Nawet jak mam bidon z wodą i chrupki, to ich nie interesuje. To są prawdziwe psy, najbardziej smakuje im woda z kałuży i zajęcze bobki.
Dopiero wtedy są naprawdę szczęśliwe. :p[/QUOTE]

hahaha jakbym o moich sznupach czytała :D Dżordż już się też wyspecjalizował i jak gdzieś trafi na "gniazdo" rodzynek czyli zajęczych bobków to je obrabia ile wlezie, a na następnym spacerze pędzi tam sprawdzać czy nie przybyło :lol:

[quote name='bianka0']
A grzyby po cygańsku to sałatka z podsmażanych rydzów lub gąsek, z pomidorami i papryką, w lekkiej zalewie octowej, pikantna :p[/QUOTE]

mniammmmm, zaśliniłam się na dobranoc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']W ściółce jeszcze nic nie piszczy. Ogólnie to jest sucho w lesie, oby nie było powtórki z zeszłego roku.
A grzyby po cygańsku to sałatka z podsmażanych rydzów lub gąsek, z pomidorami i papryką, w lekkiej zalewie octowej, pikantna :p[/QUOTE]
Przeczytałam i odruchowo przełknęłam ślinę (od razu ślinotok) , bo udusiłabym się nadmiarem ;). Makabra, ja kocham dobre jedzonko! I jak tu schudnąć? , bo z wagi spaść można łatwo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Przeczytałam i odruchowo przełknęłam ślinę (od razu ślinotok) , bo udusiłabym się nadmiarem ;). Makabra, ja kocham dobre jedzonko! I jak tu schudnąć? , bo z wagi spaść można łatwo ;)[/QUOTE]


znaczy musżę jak najszybciej odebrać od Ciebiereszte moich słoiczków z wyrobami z Jamnikowa Lubelskiego.

Link to comment
Share on other sites

Już muszę przygotowywać nowy bazarek, żeby przetwory zdążyły dotrzeć na stoły na święta. Nie policzyłam jeszcze nawet ile czego zostało, czas się do tego zabrać.
Ale ten rok był ubogi w grzybki, tylko kurki i opieńki.

Malawaszko cieszę się że nie tylko moje psiaki uwielbiają bobki zajęcze.:evil_lol: Zauważyłam że sarnie i dzika już im tak nie smakują. Rarytasem są zajączka, może dlatego że nadal jest ich najmniej.

Mika podeślij Pika :diabloti:, damy radę, w tuczeniu jamników mój TZet nie ma sobie równych. Oddamy prawdziwą paróweczkę.

A z tym schudnięciem to rozpacz, właśnie jestem na diecie od funi, ale dla mnie tego dietetycznego jedzenia jest za dużo, a waga ani drgnie. Na razie uzbroiłam się w cierpliwość i nadzieję :p

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: Z tym tarzaniem to świetna sprawa.
Notorycznie zdarza się to Maluchowi i Goliatowi. Ale gustują w tych wybitnie pachnących , ludzkich. Już nie raz musieliśmy ich wieźć z tyłu samochodu i przy otwartych oknach.
Ale jeszcze nie sezon na papierzaki, ludzie po lasach jeszcze się nie plączą, latem będzie trzeba uważać.
Tinka jest bardzo grzeczna, dziarsko truchta za nami na spacerach, chociaż najbardziej lubi kojczyk z kołderkami i głaskanie. Ciągle ma lekko podwyższone transaminazy, ale za tydzień kontrolne badania i jak będą ok, to ciachamy cycuszki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']ciociu ja przez chorobe straciłam 12 kg teraz powoli odrabiam a Pik jest straszny ale taki już zostanie[/QUOTE]

Mika gdybym mogła Ci oddać swoje wyhodowane 12 kg...
A z Pikiem niekoniecznie. Kubuś, ten jedynak wybrzydzał w jedzeniu i był suchy jak glizda. Po 10 tym roku życia zaczął jeść bez namawiania, po 12 tym zaczęłam jedzenie ograniczać.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś lubi Goliacika lub Poleńkę, to może zagłosujecie na któregoś z nich :roll:

Przy niewielkiej konkurencji moje pieski są na szarym końcu :-(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/223242-MAM-PSIAlent!!!-G%C5%81OSOWANIE-DO-15.03-!-Zwyci%C4%99zna-wygrywa-PAKIETY-OG%C5%81.dla-bezdomnych-%29/page7[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Jeżeli ktoś lubi Goliacika lub Poleńkę, to może zagłosujecie na któregoś z nich :roll:

Przy niewielkiej konkurencji moje pieski są na szarym końcu :-(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/223242-MAM-PSIAlent!!!-G%C5%81OSOWANIE-DO-15.03-!-Zwyci%C4%99zna-wygrywa-PAKIETY-OG%C5%81.dla-bezdomnych-%29/page7[/url][/QUOTE]
Ło Jeżu - to ja lecę głosować!!! Musze tylko poczytać co i jak:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Ło Jeżu - to ja lecę głosować!!! Musze tylko poczytać co i jak:)[/QUOTE]

Dziękuję bardzo w imieniu Polci i Goliacika :loveu:

[quote name='Sarunia-Niunia']Bianko, a gdzie tam można znaleźć jakiś ranking?[/QUOTE]

Na pierwszej stronie, ale Twoje głosy będą zliczone dopiero jutro.

Edited by bianka0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...