Jump to content
Dogomania

Kat i ofiara!jak daleko sięga ludzkie okrucieństwo? Miki znalazł cudowny dom w Gliwic


ihabe

Recommended Posts

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miki jest teraz właśnie z Nianią i jej synem oraz moim mężem na kroplówce. Mały podobno śpi na siedząco, Niania trzyma mu łebek oparty a Pawełek nóżkę aby była wyprostowana:loveu: Normalnie aż mi się płakać chce, że tak bardzo go wszycy pokochali. Ale prawdę mówiąc tego psiaka nie da się nie kochać, jak on tymi ślepkami tak patrzy to serce pęka z miłości:loveu:
Jak ktoś mógł patrzeć w te oczka i taką krzywdę mu zrobić:-(:-(:-( To mi się nie mieści w głowie:-( to jest największa dewiacja jaką znam:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Okazuje się, że każdy ma inne doświadczenia z tymi samymi wetami. Ja mam zaufanie do Kliniki dra Czogały w Brynowie. Ihabe napisała, że Brynów to ostateczność.
Najważniejsze, żeby wszystko z Mikim było dobrze.Nie moge się doczekać najświeższych wiadomości.[/quote]

[B]Dokładnie: Brynów - to OSTATECZNOŚĆ ...:angryy:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halgre58'][B]Dokładnie: Brynów - to OSTATECZNOŚĆ ...:angryy:[/B][/quote]

Ana napisała to nie wątek o dobrych czy złych wetach ale poplptkować można, nie:evil_lol:
Mnie sie wydaje, że Klinika to Firma a firmę tworzą ludzie a ludzie są różni i się ciągle zmieniają. Dr Czogała to fachowiec ale nie za kazdym razem uda nam się właśnie do niego dostać tylko do jego pracowników. A o pracownikach i ich kompetencjach oraz ludzkim podejściu duzo słyszałam i sama doświadczyłam.
Dr Stefanek z Chorzowa bardzo mnie rozczarował. Poczułam się strasznie gdy tę biedną istotkę potraktował jak odpad. :shake::-( Tak sie nie robi. Mój osiedlowy Wet, w tym samym dniu, dokładnie go zbadał jak na swoje gabinetowe warunki, obmacał, obsłuchał, sprawdził uszka, sprawdził buźkę... tego zaś zabrakło w Chorzowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Miki jest teraz właśnie z Nianią i jej synem oraz moim mężem na kroplówce. Mały podobno śpi na siedząco, Niania trzyma mu łebek oparty a Pawełek nóżkę aby była wyprostowana:loveu: Normalnie aż mi się płakać chce, że tak bardzo go wszycy pokochali. Ale prawdę mówiąc tego psiaka nie da się nie kochać, jak on tymi ślepkami tak patrzy to serce pęka z miłości:loveu:
Jak ktoś mógł patrzeć w te oczka i taką krzywdę mu zrobić:-(:-(:-( To mi się nie mieści w głowie:-( to jest największa dewiacja jaką znam:-([/quote]

:-(:-(:-( :-(:-(:-( :placz:

Link to comment
Share on other sites

Maluszek z godziny na godzinę jest szczęśliwszy:

[IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki/090609/IMG_1287.jpg[/IMG]

[IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki/090609/IMG_1291.jpg[/IMG]

[IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki/090609/IMG_1303.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dowiedziałam się, że Miki został znaleziony w pobliżu jakiejś 'dzielnicy cudów' i dookoła jego małego ciałka było pełno kamieni:-(:shake:
ktoś go pewnie chciał ukamieniować..Podobno leżał tam od 2 dni, nie wiem dlaczego nikt wcześniej nie zareagował.

Strasznie się za nim stęskniłam, jutro go na szczęście zobaczę:multi::loveu:
Dużo ludzi mnie dziś o niego pytało, są przejęci losem Mikiego.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia gdzie jest dzielnica cudów, ale Bytom, to okropne miasto i pewnie takich dzielnic jest więcej. Mieszkam tu 3 lata i przeklinam dzień, w którym wpadłam na ten "genialny" pomysł.
Niedawno dowiedziałam się, że w sąsiednim bloku, po śmierci własciciela, jego syn uśpił starego, co prawda, ale zdrowego owczarka. :-( Bezduszny pracownik Pogotowia Górniczego.:angryy::angryy::angryy: Mam nadzieję, że ojciec go straszy po śmierci.:mad:
Ale wracając do tematu.- Miki jest przecudny, kochany i oby trafił do najlepszego domku pod słońcem.:multi:
Też wpłaciłysmy z córką pare złotych, myślę, że dotrą jutro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...