Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='Saththa']Ale Luncia łaziła tak o sobie? W porządk uwszytsko, prawda.?[/QUOTE]

tak - ładnie wszystko wygląda a ona łaziła bo jest taką marudą i trzeba się nią zajmować - nie mogła sobie miejsca znaleźć bo pewnie szew trochę ciągnie, bo ubranko przeszkadza, bo ... dziś coś pije więcej wody więc nie wiem czy ma podwyższoną temp. czy coś boli, chociaż nie powinno bo jest na przeciwbólowych lekach i na antybiotyku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']ze 3 dni tu nie zaglądałam a czytania chyba na godzinę! i znów nie wiem o co chodzi, kto i z czym był u weta, kto nowy doszedł a kto znalazł domek....takie tu tempo:crazyeye::evil_lol:[/QUOTE]

no co ty? a ja dziś własnie myślałam, że nic tu się nie dzieje :lol:

Link to comment
Share on other sites

tak ci się tylko wydaje a od mojej ostatniej wizyty zapisanych jest całe 5 długaśnych stron. dodatkową trudność sprawiają twoje futra których masz niezliczoną ilość i z których większość wygląda identycznie:eviltong::eviltong: (tylko nie bij za to:evil_lol:) więc ja nadal nie wiem co się z czym je :oops: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahaha niezliczona ilość sztuk 3 (w domu :lol: ) - czyli tyle co u Ciebie :D + jedna sztuka w kojcu - podobna zupełnie do niczego :D[/QUOTE]
oj...ja myślałam że ich jest dużo więcej! z 5 małych sznupków co najmniej + niedźwiadek :) do tego jeszcze koty. to ja poproszę rozpiskę: imię, zdjęcie i status (czy to tymczas czy rezydent) i obiecuję zapamiętać już wtedy kto jest kto :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...