Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

ja dziś nie wiem czy jeszcze będe tutaj... więc cioteczki prosze odzywajcie sie ! :loveu: niech ktos sprawdzi liste obecności hehehe :D dzisiaj mam z grupa występ na WOŚP- coprawda to jeden układ taneczny.. ale mało ćwiczony :) no więc tak.. obecność sprawdzić, pilnować by wątek nie zginąl w natłoku innych i wypowiadać sie kochane :)

Link to comment
Share on other sites

Angel, to trzymam kciuki za występ ! :D

Za dziewuszki psiapsiółki też, jak zawsze of korsa.

I z innej beczki, mamy domy chętne na gończą istryjską Azję, macie coś takiego u siebie ?
To zgłaszajcie:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/199806-GO%C5%83CZE-i-ich-mixy-w-potrzebie-w%C4%85tek-zg%C5%82oszeniowy-i-dyskusyjny?p=16073153#post16073153[/url]

Link to comment
Share on other sites

O Angel masz rachunkowość:cool3: ja też zdobywam wiedzę w tym kierunku:p
Zaglądam do dziewczynek na tyle na ile czas pozwala...teraz dopiero na szybcika dorwałam się do komputera, w pracy czas nie pozwolił na zajrzenie :shake: nie wiem cóż mogę robić innego jak tylko zaglądać...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://pestus.wrzuta.pl/sr/f/2C7SOV90fkr/buziaki[/IMG]
Buziaki kochane dziewczyny i oczywiście kochany Dwupaczku. Jestem juz, udało mi sie ujść prawie w stanie nienaruszonym z tamtej strony, tylko jakoś słabiutka jestem, ale duch- mam nadzieję pozostał mocny...
Nie wyrabiam się z czytaniem zaległosci, ale muszę napisać, ze jestem pełna podziwu dla Was za pełnienie straży w [B]państwie Dwupakowym[/B] mimo obowiązków i innych spraw.
Ogłoszonka psiny, widzę, mają zakupione na bazarku, pieniążki powoli wpływają, powysyłam znowu trochę zaproszeń na wątek.
Dzięki, ze bywałyście ciągle tutaj- mimo, że akcja na wątku nie przypomina lotu błyskawicy, bo tak być raczej nie może.
Musimy uzbroic się w cierpliwość tzn ja , bo Wy ją macie---i powoli drążyć tę skałę ,metodą kropli spadających bez przerwy. I tak jest o niebo lepiej niż na początku historii Dwupakowej. Mamy jasny cel, zaczynamy obrastać we fundusze, sa ogłoszenia, allegro i trzeba nad tym dalej pracować.
A przy okazji wytłumaczcie sobie jakies tam aktywa i passywa, bo ja na ten temat nic nie wiem.
Dzis listy obecności nie sprawdzam, udaję, ze nie zauważam uciekinierów na wagary, postaram sie popełnić straż nocną, ale nie wiem, czy siły na to pozwolą..chociaz dla Dwupaku trzeba sie sprężyć.
Link do głosowania na schronisko nie działał mi. Zaraz spróbuję znowu...az do skutku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']jestem i ja :D tak dara rachunkowość.. ale narazie tylko Aktywa i Pasywa.. wszystko zaczyna mi sie mieszac już :( może ty wyjaśnisz mi jak to wszystko odróżnic.. wiem na co się dziela ale.. nie ogarniam jeszcze zbytnio tego ;p[/QUOTE]
Niestety ja nie jestem odpowiednią osobą do tłumaczenia...aż strach mi liczyć ile to lat już nauki a ja jeszcze się zastanawiam jak przychodzi co do czego ;) Ale tak to jest jak się nie pracuje w 'zawodzie' tylko ukradkiem doucza ;) Jak będziesz miała ciągle styczność z księgowością, potem może również w pracy, to wszystko ogarniesz :)

Danko witamy spowrotem! Dużo zdrówka i sił Ci życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...