Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

[quote name='jola_li']Poproszę numer konta - niewiele, ale dorzucę ;-).[/QUOTE]

dziekujemy :loveu: nr konta wysłałam.
[B]Danusiu[/B] deklaracji stałych mamy 200 zł ale wpłynęło narazie od 3 osób z 9.. no i ktoś pisał ze przez pay.. nie wiem jak ta nazwa brzmi wpłaci za pół roku (120 zł) ale nie wiem na kogo konto poszło to. Ogólnie razem wszystkich dotychczasowych wpłat: bazarki i te 3 stałe deklaracje + od cioteczek to mamy równe 705 zł :loveu:
[B]moni12[/B] ty deklarowałaś 20 zł czy 30zł na miesiac ?

Link to comment
Share on other sites

Ja też deklarowałam stałą, ale [B][U]na hotelik[/U][/B]... A póki co nie możemy przecież ruszyć z załatwianiem czegokolwiek, bo za mało deklaracji.

Ja się broń Boże nie wycofuję, nie zrozumcie mnie źle. Pieniądze przeleję. Zastanawiam się tylko jak to wszystko rozegrać, bo sprawa nie wygląda różowo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']dziekujemy :loveu: nr konta wysłałam.
[B]Danusiu[/B] deklaracji stałych mamy 200 zł ale wpłynęło narazie od 3 osób z 9.. no i ktoś pisał ze przez pay.. nie wiem jak ta nazwa brzmi wpłaci za pół roku (120 zł) ale nie wiem na kogo konto poszło to. Ogólnie razem wszystkich dotychczasowych wpłat: bazarki i te 3 stałe deklaracje + od cioteczek to mamy równe 705 zł :loveu:
[B]moni12[/B] ty deklarowałaś 20 zł czy 30zł na miesiac ?[/QUOTE]


Te 120 zł za pół roku to ode mnie - poleciały Paypalem do Mileny (Danka zna szczegóły)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']okej rozumiem :) ale ta deklaracja jest z góry na pół roku ? czy tylko na pół roku deklarowałas ?[/QUOTE]


Mam nadzieję, że dwupak znajdzie domek dużżżżżżżżżżżżżżoooooooooo wcześniej, więc na razie przesłałam za 6 miesięcy, licząc od Stycznia 2011...a potem zobaczymy co będzie...

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, miło Was wszystkie powitać u schyłku dnia..miło, że tak tłumnie bywały dzis cioteczki u dwupaku. Doceniamy poranne/w środku nocy? powitania Darii, witamy wszystkie zapracowane i bywające u nas w nietypowych godzinach czyli z " innego wymiaru czasowego" z dalekich stron... Wszystkie tutaj skupiamy się na losie dwóch biednych, schronowych psiaków i to nas łączy. Mam nadzieję, że oprócz tego lubimy bywać na tym wątku...oby był on dla nas odskocznią od dramatów, sporów na dogo, a dla M&P stał się drogą do wolności.
[quote name='dara9']I ja też jestem...Witam wszystkich w nowym roku, ten dla suniek musi być szczęśliwy![/QUOTE]
Znowu o świcie??? Jak egzaminy? Trzymać jeszcze te kciouki?

[quote name='jola_li']Poproszę numer konta - niewiele, ale dorzucę ;-).[/QUOTE]
Dziękujemy jolj_li. Czy to będzie deklaracja stała, czy jednorazowa? Bardzo dziękujemy.

[quote name='Diora']Ja też deklarowałam stałą, ale [B][U]na hotelik[/U][/B]... A póki co nie możemy przecież ruszyć z załatwianiem czegokolwiek, bo za mało deklaracji.

Ja się broń Boże nie wycofuję, nie zrozumcie mnie źle. Pieniądze przeleję. Zastanawiam się tylko jak to wszystko rozegrać, bo sprawa nie wygląda różowo...[/QUOTE]
Diora, nikt nam nie powiedział, że będzie łatwo...pewnie, że sprawa jest trudna, ale dopóki nie wiemy, jak stoimy z kasą, możemy tylko snuć b[B]ezpodstawn[/B]e fantazje na temat hoteliku. Musimy obliczyć siły na zamiary.
Zastanawia mnie tylko jedna sprawa w Twiom poście, albo nie zrozumiałam go. [U]Pogrubione masz słowo hotelik.[/U] Czy chodzi Ci o konkretny hotelik ? Nie za bardzo rozumiem Twoje słowa. Zbieram przecież deklaracje właśnie po to, by Dwupak wyszedł ze schroniska do hoteliku albo DT, ale to sprawa dalsza. Bez deklaracji nie ruszymy z niczym.

[quote name='jogolcia@pdx']Te 120 zł za pół roku to ode mnie - poleciały Paypalem do Mileny (Danka zna szczegóły)[/QUOTE]
Tak, pieniążki z " innego wymiaru" poleciały " okrężną drogą". Szczegóły znam, jestem w kontakcie z tymi osobami i dam znać, jak wszystko będzie załatwione.
Jogolcia, dzięki za wsparcie. U Szansy nie bywałam ostatnio z powodu braku internetu, ale rzuciłam tam okiem- tez z doskoku- i widzę, ze opiekę psiak ma fachową- same doświadczone ciotki.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam Kremcię... przerzuciłam watek..to straszna bida z tego , co zorientowałam się..może czegoś nie doczytałam, ale nie wydaje mi się, żeby długo mogła pozostawac w schronie taka biedna i chora?? nie wiem dokładnie, jak tam sprawa wygląda, ale widzę, ze zainteresowanie nikłe...
[B][SIZE=3][COLOR=red]Dziewczyny z Obornik - wejdzcie na wątek KREMCI!!!----[SIZE=2][COLOR=black]tam nie ma czasu[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Tak, pieniążki z " innego wymiaru" poleciały " okrężną drogą". Szczegóły znam, jestem w kontakcie z tymi osobami i dam znać, jak wszystko będzie załatwione.
Jogolcia, dzięki za wsparcie. U Szansy nie bywałam ostatnio z powodu braku internetu, ale rzuciłam tam okiem- tez z doskoku- i widzę, ze opiekę psiak ma fachową- same doświadczone ciotki.[/QUOTE]

Danka - z przyjemnością tu wchodze, bo tyle wątków jest zarobaczonych kłótniami i niesnaskami, że aż się chce wyć :scream_3: albo :mad:... A co do przelewu, to jestem spokojna - tylko odpowiadałam na pytania :eviltong:...

"Moja" Szansa jest pod opieką świetnych cioteczek (z wyjątkiem takiego oseska na dogo jak ja, ale uczę się szybko) - wszystkie mamy wielkie nadzieje na jej całkowity powrót do zdrowia i szybkie znalezienie DS...

Buziaki dla dwupaku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniao']witam dziewczynki po krótkiej przerwie i życzę wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

a Wam Meggi i Peggi tego wymarzonego domku, w końcu![/QUOTE]
Witaj zguba zaginiona w sieci. Jak po świątecznych imprezach? Troche normalności przydałoby się...dnia naszego codziennego
[quote name='dara9']A ja nie 'nadanżam' za Wami cioteczki!
zaglądam szybko a tutaj tyle naskrobane..ale dobrze! Dziewczynom przydadzą się odwiedziny bo cisza tu ostatnio była.

Danko egzaminy w toku, kciuki to już pewnie Cię bolą ;)[/QUOTE]
Bolą, ale wytrzymamy.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...