Jump to content
Dogomania

Maks [*]


Rybka_39

Recommended Posts

To smutna historia.

Maks pamiętam go jako małą kulkę, biegał i bawił się z dzieciakami Maks mieszkał u mojego sąsiada.
Byli dobrymi kumplami, Pan Maksa dokładał starań i socjalizował go już od pierwszych dni pobytu u niego.
Gdy Maks dorósł jeździł z Panem nad wodę, jego Pan uwielbiał wędkować, zawsze zabierał ze sobą psa.
Często Pan zabierał też ze sobą Maksa do pracy- Pan Maksa pracował jako ochroniarz.
Maks był psem zadbanym, mieszkał w bloku, był bardzo przywiązany do swojego Pana.
Niestety..los bywa czasem złośliwy...
Pan Maksa miał poważne kłopoty z nogami...doszło do pewnej przykrej sytuacji...z przyczyn zdrowotnych Pan Maksa nie może się już nim zajmować..został zmuszony oddać ukochanego psa do schroniska...
Ból właściciela i ból psa...
Max ma 5 lat.
Nie jest kastrowany.
Ma książeczkę zdrowia i wszystkie ważne szczepienia.
Jest dobrym stróżem, ale nie jest agresywny do ludzi i dzieci, toleruje koty...suczki też nie wiem jak z samcami, to bywało rożnie.
Maks nie bardzo sobie radzi w schronisku.
Proszę o pomoc w imieniu Maxa.
[IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/29857.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/29857.jpg[/IMG]
:-(

[B]Max został uśpiony.
:(
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Rybka_39 w sobotę na 100% będę w schronie, bo muszę tam zawiedź karmę to porobię mu zdjęcia i zobaczę jak on reaguje na ludzi, jeśli będzie sam w boksie i nie będzie warczał to pogadam z pracownikiem czy mogłabym go wyprowadzić z boksu i porobić mu lepsze fotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39'](...)Maks pamiętam go jako małą kulkę, biegał i bawił się z dzieciakami Maks mieszkał u mojego sąsiada.
Byli dobrymi kumplami, Pan Maksa dokładał starań i socjalizował go już od pierwszych dni pobytu u niego.
(...)Jest dobrym stróżem, ale nie jest agresywny do ludzi i dzieci, toleruje koty...suczki też nie wiem jak z samcami, to bywało rożnie.
[IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/29857.jpg[/IMG]
[/quote]

[B][COLOR=red]To mądre, zrównoważone cudo już za TM... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Został zabity. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Za co? Za to, że był dobrym owczarkiem kaukaskim :angryy:[/COLOR][/B]

Jak ten zacytowany opis ma się do tłumaczeń o wielkiej agresji tego psa..?

A to z drugiego wątku tego psa:
[quote name='Rybka_39']Szkoda psa, bo była szansa, jednak gdyby szansy nie było- to ja byłabym za uśpieniem, [B]ja już sie z tym pogodziłam- wiedziałam, że Max tak skończy[/B] [/quote]
to pozostawię bez komentarza...

Link to comment
Share on other sites

Pozostaw.
Nie rozumiesz moich intencji, więc masz rację nie komentuj.
Wiedziałam, że jest prawdopodobieństwo że zostanie uśpiony- ale nie teraz, myślałam, że to raczej kwestia miesięcy- bo ludzie nie często adoptują u nas takie psy, po prostu się boją.

No tak urok dogomanii, popłakać i szukać winy jak już jest po wszystkim..wiesz co teraz to już trochę za późno....rozmawiałam z moją mamą trochę po założeniu wątków- Max tolerował ludzi, ale wypyszczyć się potrafił- potrzebowałby odpowiedniego podejścia i szkolenia.

PS ja płaczę łzami nie emotkami.

[B]Koniec WĄTEK DO ZAMKNIĘCIA PROSZĘ TU NIE PISAĆ[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...