Jump to content
Dogomania

FiFi- 3m-czna drobinka poszukuje domku - ma dom


pati-c

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Cioteczce "lutomskak" jestem umówiona na jutro na wizytę w sprawie małej. Pani zainteresowana mieszka w Rembertowie w domu z ogrodem. Ma dwa psiaki- staruszka owczarka i sunię 7m-czną z Palucha. Fifi miałaby do dyspozycji dom (w tym kolanka Pańci ;) )i ogród.
Jutro zdam relację z wizyty.

Link to comment
Share on other sites

Fifka nadal u mnie.
Pani jest przesympatyczną osobą, niestety mała okazała się za duża. Pani ma 7m-czną totalnie zwariowaną sunię,a że Fifi też do flegmatyków nie należy,to dziewuchy zaczęły dawać czadu :roll: Zabawa na całego- pół domu fruwało. Zgodnie doszłyśmy z Panią do wniosku,że to trochę za dużo dobrego.

Tak więc Fifka leży właśnie obok mnie i odsypia szaleństwo,a Pani nadal szuka małej suni- do 2lat, nie większa niż jamnik miniaturka. Im mniejsza tym lepsza. Może być na krótkich nóżkach,kolor i rodzaj sierści nieistotny. SPOKOJNA I PRZYTULAŚNA! Jeśli ktoś wie gdzie takie mini-mini się znajduje,to proszę o info. Super domek czeka.

A za moment foty z naszego dogomaniackiego wyjazdu ;)

Link to comment
Share on other sites

Kasik- masz na myśli Kondora oczywiście? :evil_lol::lol:

a tu Kongo i jego nowy Pan..i wszędobylska Fifka vel Hivka :diabloti: (Kobix ma fantazje :eviltong::lol: )

[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1063/2009cd175.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam info,że Kondor nie przeżył :-( Był prawdop.chory i dlatego wywalony z gniazda.

Fifi i Kaszmir vel Misio -drugi psiak,który po długiej podróży, nocy w aucie i poranku na wielkiej łące trafił dziś do hoteliku w Konstancinie. Misio,to psiak cudowny- łagodny, spokojny, taki trochę nieśmiały. B.dobrze zniósł długą podróż autem. Szuka super domu.

[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6571/2009cd189.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...