Jump to content
Dogomania

FiFi- 3m-czna drobinka poszukuje domku - ma dom


pati-c

Recommended Posts

Dzisiaj, dzięki kochanej Cioteczce Funi trafiła do mnie na DT mini-psinka FiFi :loveu:
Maleństwo ma ok.3 m-ce i zostało wyciągnięte z zamojskiego schronu,gdzie ,jak wszyscy wiedzą, lekko nie ma..
Tycinka jest ,mimo kiepskiego startu, w dobrej formie. Niesamowicie garnie się do człowieka- uwielbia mizianie, branie na kolanka i drapanie po brzuszku :)
Rewelacyjnie jeździ autem- nie ma choroby lokomocyjnej. Jest pozytywnie nastawiona do całego świata- kocha ludzi, psy i koty :D

[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2262/img2123y.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma nieprzebrane pokłady energii -prawdziwe żywe srebro :)

Dzisiejszy spacerek na łące. Fifka super się pilnuje, reaguje błyskawicznie jak się ją woła i nauczyła się na "hop" wskakiwać do auta ;)

[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/2944/img2146l.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

matka chrzestną jest Torusia ,to ona zabrała ja ze schronu .


pati napisz ,ale chyba juz trzeba zacząć ją ogłaszać im szybciej tym lepiej .
Jeśli tak ,to poprosze kogoś .

Ona ma cudna czarną bródkę ,jak koziołek .:lol:

Link to comment
Share on other sites

Gdyby nie Cioteczki Chrzestne Torusia i Funia,to mała nie trafiłaby do mnie tak expresowo.

Jutro jedziemy do weta :-D Czy ona była na cokolwiek szczepiona? Wiadomo coś na ten temat?

Ogłaszać można już jak najbardziej- mała bez zastrzeżeń nadaje się do adopcji :) Im szybciej znajdzie domek,tym lepiej -mniej zamętu w jej malutkim łebku.

Link to comment
Share on other sites

Świetne zdjęcia :) Allegro postaram się zrobić dziś wieczorem, max jutro. A mogę prosić o więcej opisu suczki i ogólnie jej historię? Jaki ma charakter? Jak odnosi się do kotów/psów (po zdjęciu rozumiem, ze dobrze :evil_lol:) i ludzi, w tym dzieci ;)

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki za allegro :-D

Mała została uratowana z zamojskiego schronu. Jak tam się znalazła,to nie wiem-może Cioteczki Chrzestne coś wiedzą?
Charakter ma zwariowano-miziasty. Uwielbia biegać, skakać,bawić się,ale także kocha się przytulać :loveu: Pilnuje się i słucha rewelacyjnie! Do wszystkich stworzeń jest nastawiona b.pozytywnie- cieszy się i macha ogonkiem- testowane na dzieciach z podwórka, znajomych i persie sąsiada :)
Można z nią bezproblemowo podróżować- nie ma choroby lokomocyjnej. Umie na komendę wskakiwać do auta ;)
Posiada też cechę idealną dla spiochów- śpi przy człowieku (tu się przyznaję,że ją rozpuściłam i może ładować się do łóżka :oops: ) tak długo,póki ten się nie obudzi :)
Koopki robi na dworze,zdarza się jej siknąć w domu,ale to kwestia czasu.

Link to comment
Share on other sites

to ja się przyznaję że kazałam JEJ spać na posłanku obok mojego łóżka i się posłuchała,podła jestem bo do łóżka nie wpuściłam :oops: niestety nie wiem jak trafiła do schroniska,ale była tam nie dłużej niż 3 tygodnie może nawet 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...