Jump to content
Dogomania

Sznaucery A CTRy


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no dobrze to w ten weekend Ci podarujemy, ale w nastepny nie ma przebacz:)

Malawaszka wiec zparaszamy do naszego nowo otwartego salonu, a moze uda sie z twojej pocichy zrobic CTR-a, wtedy to byly szok bys mowila ze przywiozlas sobie od ruskich ctr-a miniaturke, ze nowa rase wprowadzaja:)

Ola

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiak1111']Dziewczyny!
Ja też chcę zobaczyć fotki! Może stworzyłyście nowy trend i wszyscy zaczną tak strzyc... W razie czego chcę mieć mejsce w terminarzu u Was. Później się nie dokopię a i ceny zawyżycie! :D
Gosia i Buba.[/quote]

Gosia jak się szybko zapiszesz, to masz strzyżenie gratis. Modele do trenowania potrzebne. :wink:

Widzę, że porzuciłaś "dogsy"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Malawaszka wiec zparaszamy do naszego nowo otwartego salonu, a moze uda sie z twojej pocichy zrobic CTR-a, wtedy to byly szok bys mowila ze przywiozlas sobie od ruskich ctr-a miniaturke, ze nowa rase wprowadzaja:)
[/quote]

:roflt: nie żebym nie wierzyła w Wasze umiejętności, al nie wiem czy udałoby się to z Luny włosów :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiak1111']No to z gór wróciłam i zgłaszam się w kwestii tego śmietnika! [/quote]

Cos krótko byliście. I jak minęła podróż?
A smiecie niestety wywiezione. Trzba poczekac na następną partię. :lol:

[quote name='gosiak1111']
Ludku, dogsy po słynnej dyskusji umarły same - śmiercią naturalną.[/quote]

Czasem jeszcze podrygują. :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Cos krótko byliście.[/quote]
Byliśmy trzy dni, dziecko odwiedziliśmy na obozie. Nasz pies jest maniakiem jeśli chodzi o jazdę samochodem, także nie było żadnych problemów. Szalała jak wariat na śniegu po górkach - broda cała w soplach.
[quote]nic straconego niedlugo tniemy grafa, wiec kolejna porcja futerka bedzie [/quote]
O tak, z Grafa poproszę na cztery łapki!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Albo moda się już rozniosła, albo to wasze 2 CTRy widziałem (identycznie ostrzyżone) ostatnio na Polach Mokotowskich :lol:

BTW - czy nikt nie potrafi podać optycznych różnic "dla laika"?

np: "CTR ma gęstsza sierść od Sznaucera, bardziej kręcooną, a także ... "
Coś takiego, żeby laik mógł rozróżnić co widzi na spacerze ... :-(

Link to comment
Share on other sites

Optyczne to możesz sobie na zdjęciach porównać - w galerii CTRów masz psy Olci np, a w galerii sznaucerów są olbrzymy Ka-Vangi - ja chciałam się dowiedzieć o różnice psychiczne - chyba mi się udało, ale ciekawa jestem wypowiedzi ludzi, którzy mają jednocześnie sznaucery i CTRy 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...