Jump to content
Dogomania

Off-MIX


Miga

Recommended Posts

  • Replies 599
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KaRa_TC'] Ale ten numer gg jest napewno dobry?[/quote]
Ja mam do Ani inny numer... coś kręci 8)

Kara, ładnie u Ciebie, gratuluję szablonu. :)

Swoją drogą, [b]Dorota[/b], czy Ty widzisz co tu się wyprawia? Myśmy w ich wieku do zeszytu pisały i szczytem szczęścia było, jeśli miał twardą oprawę... a tu blogi... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Coztego podaj mi taki jaki Ty masz numer :wink:

A czasy się zmieniają prosze pani :lol: Młodzież woli pisać na klawiaturze, a nie brudzić rączki atramentem od długopisu :lol: Wygodniejszi jesteśmy :wink: ale czy do końca to jest dobre?raczej nie, ale cóż zrobić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']i jakbys miala czas (...) troszke mi pomoc :lol:[/quote]
Troszeczkę html'a "łyknęłam" (tylko troszeczkę), więc jak tylko będziesz potrzebowała pomocy to wal jak w dym. O ile będę w stanie- pomogę :wink:

A tak w ogóle Drogie Panie: POWODZENIA I WYTRWAŁOŚCI W PISANIU :D

Link to comment
Share on other sites

nr prawidłowy tyle że stary :-? przepraszam...

2495038 :) ten jest okej..

no a pamiętniczka nie bede pisac w zeszycie :P to ja już wole klawaiture tak jak Kara :P

a html'a to ja tez juz łyknełam bo pisałam w notatniku strone na TI.. miałam okazje sie z tym pomęczyć, a chodzi mi o małe wprowadzenie ;)

Link to comment
Share on other sites

A mnie trochę dziwią te blogi...
Gdy pisało się "pamiętniki" (bo tak to się kiedyś nazywało) to były one głeboko chowane przed światem...
Najgorszym dramatem było, gdy komuś wpadły w ręce...
Teraz to nie jest "tajne", wręcz przeciwnie, autor chce, by blog był czytany i komentowany...
Czy w związku z tym rzeczywiście są tam zapisywane prawdziwe fakty i uczucia?
Może teraz po prostu ludzie są bardziej otwarci?
Ale i tak tego nie rozumiem :)
Ja nie chciałabym, by każdy mógł poznać moje przeżycia i najskrytsze myśli :P

Nie krytykuję blogów, nie rozumiem tego po prostu :D

Link to comment
Share on other sites

Kara,
szczęściem wiele osób lubi się dzielić :)
ale smutkami, obawami, problemami....
Ja tak nie umiem...
Może dlatego, że dla mnie to w pewnym sensie oznaka słabości...
Wiem, że każdy czasem jest słaby, ale ja mam taki durny charakter...

Zaba,
to nie do końca prawda z tą anonimowością w necie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdarynka']
Gdy pisało się "pamiętniki" (bo tak to się kiedyś nazywało) to były one głeboko chowane przed światem...[/quote]
Blog a zeszyt to zupełnie inne środki wyrazu 8)
[quote name='Magdarynka']Ja nie chciałabym, by każdy mógł poznać moje przeżycia i najskrytsze myśli :P [/quote]
Nikt nikogo nie zmusza do pisania najskrytszych myśli, każdy pisze to, czym ma ochote podzielić się ze światem. Czasem są to najskrytsze zwierzenia, czasem tylko pobieżne relacje z życia, czasem przemyślenia na granicy filozofii i abstrakcji... Moim zdaniem, blogi to ciekawy świat, mający bardziej lub mniej luźny związek z rzeczywistością ;)
A blogowicze to baaardzo różni ludzie. Przeglądając blogi od kilku lat, podzieliłabym piszących na trzy kategorie:
1. Dzieciaki (nie chodzi o wiek tylko o sposób prowadzenia bloga), zakładają bloga, bo tak jest modnie, bo ma koleżanka, bo chcą spróbować... Nie bardzo wiedzą co mają tam pisać i do czego ma im to służyć... takie blogi zwykle zamierają po kilku, kilkunastu tygodniach.
2. Pisarze. Ludzie, którzy lubią pisać w sensie literackim. Ich blogi to często świat wykreowany w ich wyobraźni. Są lepsi i gorsi, bardziej lub mniej wytrwali, ale piszą bo lubią tworzyć.
3. Listownicy. Ludzie, którzy lubią pisać, dla których pisanie jest ulubionym sposobem wyrażania swoich myśli. Piszą prawdę, od serca, sami wyznaczają sobie granice tego czym chcą się podzielić ze światem. Ich blog sprawia wrażenie listu do przyjaciela. Te blogi mają największą szanę przetrwania próby czasu, i ich najmniej obchodzi to ile osób zagląda i komentuje.

A blogi tak jak każde inne miejsce w internecie, to po prostu kolejne narzędzie do poznawania ludzi :D

Link to comment
Share on other sites

To już teraz wszystko rozumiem :D
Różnica między blogiem, a pamiętnikiem jest dość duża...
W pamiętniku zapisuje się rzeczy, których nie mówi się nikomu, albo tylko bardzo zaufanej osobie :)
A blog to po prostu opisywanie swojego życia.
Nigdy nie czytałam blogów, stąd pewnie te wątpliwośći :D
Dzięki za wyjaśnienia :D

W razie problemów z grafiką, czy HTML'em służę pomocą :)

Link to comment
Share on other sites

Ojej czemu nie lubicie wesel? zadziwiacie mnie ;) ja lubie się wyszaleć, a wesele to taka spokojniejsza zabawa, ktora osobiście strasznie mi się podoba ;) poznaje sie nowych ludzi itd. :P a przeżyć, przeżyje to wesele, bo z bratem bawiłam się na sylwka i wiem że dogadamy się nawet we trójkę :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Ojej, awansowałam! :o A tak lubiłam być dogomasterem... I łapki były fajne...
8)
[quote name='zaba14']Ojej czemu nie lubicie wesel? [/quote]
Ja wogóle nie lubię żadnych spędów. Jeśli impreza to w kameralnym gronie... A już rodzinne spędy... :roll: Wszelkie wesela, komunie, chrzciny itp... delikatnie mówiąc- nie przepadam (chociaż mam całkiem fajną rodzinę). A wesela zwłaszcza są denerwujące... od małego tak mam, nie wiem dlaczego mnie to tak wkurza (nawet podczas własnych chrzcin cały dzień ryczałam, chociaż na codzień byłam bardzo grzecznym maluszkiem ;) )

Link to comment
Share on other sites

[img]http://img210.exs.cx/img210/6676/tweety6vb.jpg[/img] To jest moj Bokser ze schroniska. Niestety nie mam wiecej jego zdjęc :( A grosza nie mam jeszcze zdjec Weron obiecala ze cos wykombinuje ale cos marnie jej to idzie :roll:
Bokser wabi się Tweety jest ze schroniska nie wiem w jakim jest wieku ma pare latek. Jest uparty ale wporzo qmpel. :lol: 8) Jest ze mną rok. Byl wtedy taki ospaly i w ogole. A teraz to energia go rozpiera ciągle by na dworzu byl a jak jest snieg to już w ogole nie chce wchodzic do domu podobnie Grosz. A na emblemacie mam zdjecie grosza szczeniaka teraz ma inna siersc i wogole nie jest taki puszysty a szkoda :( Ale i tak go kofffam :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smile']To jest moj Bokser ze schroniska. [/quote]
To fantastyczne, że uratowałeś tego wspaniałego psa!!!
Od dwóch dni tak okropnie boli mnie głowa, że nie mam nawet ochoty usiąść do komputera, a Wy tak fajnie tu sobie gadacie. :cry:
[b]Blogi [/b]- moja córka (13 lat) coś "brzęczy na ten temat" :wink Założyła bloga, ale widzę, że go nie kontynuuje. Jednocześnie pisze pamiętnik (tak jak ja w jej wieku) i chyba to bardziej jej odpowiada, przynajmniej na razie. Niestety, nie mam czasu śledzić innych blogów.
[b]Wesela i inne spędy[/b] nie cierpię, ale za to bardzo lubię maleńkie kolacyjki, w ścisłym gronie, kiedy wspólnie gotujemy to co najbardziej lubimy i z lekka zakrapiamy....
[b]coztego[/b] chyba w niedzielę wysłałam Ci wielką prośbę o umieszczenie zdjęcia Tofci w Galerii, na temacie "Gafy i inne śmieszne miny..." (czyżby prośba została usunięta?) Niestety, ja po wielokrotnym przeczytaniu instrukcji, jak wkleić zdjęcia ani dudu :oops:
Ponawiam prośbę :modla: Tofcia na tym zdjęciu wygląda, jakby miała kaca giganta po Sylwestrze. Data się zgadza.
Ale mnie boli głowa........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...