Jump to content
Dogomania

Dorota_64

Members
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

About Dorota_64

 • Rank
  Advanced Member
 1. Dorota_64

  Off-MIX

  [quote name='"coztego"'][quote name='zaba14'] A właśnie powiedzcie mi jak to jest z obrozami przeciw kleszczą i pchłom. [/quote] z mojego rachunku ekonomicznego wynika, że obroża jest tańsza niż kropelki. (nawet dobrej marki ) Obroża 50 zł na pół roku Kropler - 25 zł miesięcznie
 2. Dorota_64

  GAJA JEDZIE DO DOMU - LECZENIE ZAKOŃCZONE!

  [quote name='deszczowa']stała się rzecz niesamowita...porządkując zdjęcia Gajuni odkryłam dwa zdjęcia, których nie widziałam wcześniej...pewnie zrobił je mój TZ w ferworze walki.... Oto Gaja w pierwszym dniu akcji wybudzająca się z zastrzyku usypiającego wraz ze swoimi maleńśtwami.... spójrzmy raz jeszcze...bez komentarza... [img]http://upload.miau.pl/1/15580.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/15585.jpg[/img][/quote] Niesamowite. Chora, umęczona matka w każdej sytuacji ze swoimi dziećmi. Ludzie są gorsi od zwierząt...........
 3. Dorota_64

  GAJA JEDZIE DO DOMU - LECZENIE ZAKOŃCZONE!

  AAAAAAAA ryczę jak bóbr :drinking: AAAAAAAAA Kasiek, dziewczyno kochana, to Ty ją zobaczyłaś pierwsza... Deszczowa i Katherinas - zadbałyście o dzieciaczki. I ten reportaż.... buuuuuuu Doddy odzyskałaś Gaję dla życia buuuu. Kochani dogomaniacy, wszyscy, którzy ratowaliście Gaję - to było coś wielkiego, Pani Marto, Gaja bedzie Panią bardzo kochała, proszę o wiadomości, jak Wam się razem żyje, Gaju - mordo moja przepiękna - wspaniałego życia, miłości, pieszczot, pełnej michy, świńskich uszu, długich spacerów, kumpli do zabawy, długaśnych patyków :drinking: Jutro rano wyjezdżam z Tofcią na zielona trawkę, ale myslami jestem przy Tobie :drinking:
 4. Dorota_64

  GAJA JEDZIE DO DOMU - LECZENIE ZAKOŃCZONE!

  [quote name='asher'] A żebyście widziały, jak ona wita Doddy - normalnie cała doopka jej chodzi z radości :D [/quote] A Doddy zwykle bardzo skromnie pisała "dziś Gaja zamerdała ogonkiem" :wink: :angel:
 5. Dorota_64

  GAJA JEDZIE DO DOMU - LECZENIE ZAKOŃCZONE!

  Wielkie, ogromne gratulacje za wspaniały reportaż. Oglądałam, ryczałam jak bóbr. Zagoniłam sporo ludzi z pracy przed telewizory i wiecie co - wielu z nich oglądało. Wywiązała się nawet dyskusja o tym, jacy ludzie potrafią być parszywi dla zwierząt. Reportaż poruszył wszystkich bardzo głęboko. Byli pełni uznania dla dziewczyn, które przeprowadziły taką wspaniałą akcję :P . Wszyscy pytali mnie czy wiem, jak się Gaja czuje, co dzieje się z jej dziećmi i czy ktoś weźmie Gaję do swojego domu. Tofcia, gdy usłyszała Pysię natychmiast wspięła się na łapkach do telewizora i zawzięcie go wąchała a potem nerwowo poszczekiwała i chodziła po pokoju.
 6. Dorota_64

  Off-MIX

  Można powiedzieć, że na sterylizację jestem już umówiona z moją Panią wet, ale po drugiej cieczce. Wg Pani wet, to najlepszy okres na sterylizację, ponieważ wtedy dopiero zakończony jest proces dojrzewania hormonalnego. Co do sprzątania - dobra rada, dzięki :D
 7. Dorota_64

  GAJA JEDZIE DO DOMU - LECZENIE ZAKOŃCZONE!

  [quote name='doddy'] Wszystko zmierza więc ku temu, że Gaja w końcu pojedzie z Panią Martą.[/quote] :Rose: To dla pani Marty. A dla Ciebie Doddy, to już sama nie wiem co. :calus:
 8. Bardzo piękna historia :P Bardzo podobał mi się Dżekus jako posłaniec z torebką na szyji. :wink: Muszę tego nauczyć Tofcię: bedzie zanosic mojej córce zapytania typu: "posprzatałaś" albo "odrób lekcje" :wink: Życzę Wam jeszcze wielu wpaniałych dni spędzonych razem. Nie myśl o tym, na co nie ma wpływu (wiem, łatwo powiedzieć). Ciesz się, że masz takiego wspaniałego pieska.
 9. Dorota_64

  GAJA JEDZIE DO DOMU - LECZENIE ZAKOŃCZONE!

  :ylsuper: Yes, yes, tak trzymać Dogomania nie taka straszna :wink: Skoro ja przez nią przebrnęłam ta Pani też sobie poradzi. Gaja, Glizdeczko kochana, trzymam kciuki :lol:
 10. Dorota_64

  Off-MIX

  [quote name='zaba14']Sheep nikt z nas nie jest weterynarzem, jesli Cie to dręczy to dziwie się że jeszcze nie poszłaś z psem do weta..[/quote] My możemy tylko współczuć. Idź do lekarza :-?
 11. Dorota_64

  Off-MIX

  Jednak ślad po bombie witaminowej był :-? Wielka, ogromna koopa w kolorze kawy z mlekiem :oops: :wink: (takiego koloru były witaminki) :lol: b]coztego [/b]- Tofcia nie przepuści niczemu, zeżre wszystko. No ale pisałam o tym wielokrotnie Jakoś w tym naszym "kundelkowie" smutno. Pojawił sie oczywiście dostojny 16 letni jubilat, ale poza tym cisza.....Jesteście tam??? Pozdrawiam
 12. :BIG: Opowiedz o nim troszeczkę, opowiedz... skąd go masz, jaki jest... :lol:
 13. Dorota_64

  GAJA JEDZIE DO DOMU - LECZENIE ZAKOŃCZONE!

  No co Ty, żaden wstyd. Sytuacja jest wyjątkowa. Nie otwierają mi się ostatnie jej zdjęcia, ale mam ogólne wyobrażenie. :(
 14. Dorota_64

  Draka (weimar)... i wiele innych stworzeń

  [quote name='szaraduszka'] [b]Dorota_64[/b] gdzie można zobaczyć fotki Twojej psinki?[/quote] Niestety, nie ma na "dgm" Tofinych fotek :oops: ale mam nadzieję to zmienić niebawem.
 15. Dorota_64

  GAJA JEDZIE DO DOMU - LECZENIE ZAKOŃCZONE!

  Widziałam dzisiaj Gaję i jej dzieciaczki w telewizji (niestety, nie wiem jaka to była stacja).
×