Jump to content
Dogomania

Dunia uratowana i ma nowy domek, dziękujemy poker i powodzenia dunia w nowym domu


Recommended Posts

Właśnie wróciłyśmy ze spaceru. Dunia bez smyczy pierwszy raz, Odważyłam się bo na ogródku bardzo ładnie słuchała. Oczywiście w polach też słuchała. Zrobiła dwa ogromne koła- poszalała, a potem razem z Figą do przodu. W domu łazi za mną . Mój cycek. Perła.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 845
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

O tym łobuzie. Na spacerku zawsze znajdzie coś do jedzenia. A to gówienko a to zaschnięty obornik. Otwieram pyszczysko a tu lament na całą wiochę. Mówię że jest wstrętna i że dostanie w dupę. Chyba wie że to nie prawda bo ciągle to robi. Nawet Figa interweniuje w czasie wyjmowania świństwa z pychola warcząc na Duńkę. W domu uprzedzam żeby nie całować dzisiaj panny. Jak puszczę ze smyczy leci na przód , zawołam - popatrzy na mnie, uśmiechnie się , pomacha ogonem i leci dalej. Ostatnio poleciała za facetem na rowerze z wielką suczką. Na szczęście zatrzymała się w końcu. Zawał. Jednak nie wiemy co przeżyła i pewne zachowania nie są do przewidzenia. Mam nauczkę. Puszczam tylko jak jest pusto. Calkowicie pusto i bezpiecznie. Zachowują się bardzo podobnie. Uczą sie od siebie zachowan.

Link to comment
Share on other sites

Czasem kładzie się na łóżku Kuby albo w sypialni i szczeka. To oznacza :do cholery czy ktoś się w końcu pobawi bo mam tyle energii. Jest natrętnym lizaczem wszystkiego. Liże nas , poduszkę , zabawkę , narzutę, siebie. Gryzie wszystkie zabawki. Szczurek -zabawka Figi ma coraz krótszy ogon. Kupilam- chyba kauczukową kostkę której nie udało się obgryść, więc leży w końcie.Od wczoraj za płotem mamy wilczycę która szczeka. Dunia zaczeła dzisiaj o 6.00 razem z wilczycą. Ma rację , w koncu moje panny były tu pierwsze. Pozdrawiam. Poker, czekamy na wizytę poadopcyjną.Pozdrawiam wszystkie ciotki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dziś dostałam informację od Basi i Barni,że synek Duni jednak jest na łańcuchu :placz:.
Nie mogę go teraz zabrać , bo wyjeżdżam pod koniec czerwca na 5 - 6 tygodni.
Kto by mógł go przetrzymać w tym czasie, po powrocie go wezmę. Daję miesięcznie 130 zł na jego utrzymanie.

Link to comment
Share on other sites

Bylam jakies 2 tygodnie temu zobaczyc co z synkiem Duni, bo wiem ,jak Poker strasznie ja pokochala , ukazal sie mym, oczom biedny synek na lancuchu , skonczyl tak jak jego mama , w dziurawej budzie , pewnie za duzy urosl , bo wczesniej "babcia " klnela na Boga ,ze ten bedzie malutki , niestety jest wielkosci Duni i wyglada calkiem podobnie .
Babki nie bylo na posesji , ona ma z 90 lat jak nie wiecej , Na wsi teraz bedzie moja mama , okolice Czestochowy , wlasciwie wies Maslonskie , ma za zadanie udac sie do niej i popytac o syna Duni , mama to okropna psiara wiec z pewnoscia bedzie czatowala na nia i popyta .

Link to comment
Share on other sites

A ta babka ma jeszcze jakieś psy?Niestety może być tak, że jak jej się zabierze wszystkie to znów jakieś będzie miała, synek przytacha skądś, ech walka z wiatrakami.A szczeniorka szkoda, tym bardziej jak do Duni podobny, sfilcuje się i zmarnieje a to dziecko przecież jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Ma jeszcze jedna suczke ,malutka wielkosci pinczerka , biega luzem po dzialce, Pani mowi ze jest fajny ,bo maly , Syna Duni nie chciala oddac ,bo mowila ,ze beda sie razem swietnie bawic, dodam ,ze oboje nie sa sterylizowani :-( ale chyba synek Duni wyrosl i wyladowal na lancuchu , z tego co pamietam to mowila ,ze ktos jej kradnie kapuste na dzialce ,gdzie jest buda i pewnie ma ja pilnowac ;-/

Link to comment
Share on other sites

martwię się o niego i gdyby nie wyjazd, to już by był u nas. Jeżeli on jest wielkości Duni , to jaki on tam duży ?

Błagam , kto go przetrzyma do mojego powrotu ? Jak pisałam , daję na jego utrzymanie 130 zł miesięcznie, może w razie potrzeby ktoś jeszcze parę groszy by dorzucił.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli uda Ci się go wyciągnąć, to dołożę 30 PLN przez te dwa miesiące.
Zapytaj o miejsce tutaj, koło Wrocka
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184857-Dom-Tymczasowy-%28P%C5%82atny%29-Okolice-Wroc%C5%82awia!!-Mo%C5%BCliwosc-F-vat-lub-paragonu[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pokladziu']Ja też deklaruję 2 razy po 30zł.[/QUOTE]
Serdeczne dzieki i zapisuje cie tutaj na tym watku Doneczka .

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186509-Syn-Duni-wyladowal-na-lancuchu-ma-szanse-na-nowe-zycie-walczymy-o-jego-wolnosc-!!!?p=14765782#post14765782[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...