Jump to content
Dogomania

Maleńki kłębek nieszczęścia - *DIVA* - MA WSPANIAŁY DOM!!!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url=http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-m-odziutka-przytulanka-DIVA-marzy-o-w-asnym-Domku-W0QQAdIdZ131993933]Maleńka, młodziutka przytulanka - *DIVA* - marzy o własnym Domku - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Kraków[/url]

[CENTER][SIZE=3][COLOR=green][B]Oto maleńka[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=red]DIVA[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#cc33cc]PIES-IDEAŁ[/COLOR][/SIZE][/B]


[SIZE=3][COLOR=green][B]W schronisku wyglądała jak [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=green][B]kłębek nieszczęścia....[/B][/COLOR][/SIZE]


[SIZE=3][COLOR=green][B]Z warstwy kudłów i dredów widać było cudne, bursztynowe oczka[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][COLOR=#008000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]Diva została wypatrzona przez wolontariuszy i pojechala do hoteliku dla psów.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]Tam została uwolniona z kudłów i odrazu odżyła.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000][/COLOR][/B]
[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=#008000][COLOR=red]Diva[/COLOR] przebywa obecnie w hoteliku w woj. opolskim.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=#008000]To młoda sunieczka - [/COLOR][COLOR=#ff0000]ma ok. 2- 2,5 roku[/COLOR][/SIZE][/B]

[COLOR=seagreen][B]Pyszczątko to [COLOR=#ff0000]niesłychanie miły pies[/COLOR]. [/B][/COLOR]
[COLOR=seagreen][B]Naprawdę - [COLOR=#ff0000]niekłopotliwe, grzeczne, spokojne [/COLOR]psiąteczko. [/B][/COLOR]
[COLOR=seagreen][B]Nic tylko brać! [/B][/COLOR]

[COLOR=seagreen][B]Jest [COLOR=#ff0000]rozkoszna.[/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=seagreen][B] Przymila się, łasi, wskakuje na kolana. Cały czas chciałaby być miziana. [/B][/COLOR]
[COLOR=seagreen][B]Biega za opiekunami wszędzie, na krok nie opuszcza. [/B][/COLOR]
[B][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/B]
[COLOR=seagreen][B]Takie [COLOR=#ff0000]malutkie, słodziutkie psiąteczko do przytulania[/COLOR].[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#2e8b57]Bardzo lubi inne psy - chetnie się z nimi bawi.[/COLOR][/B]


[B][SIZE=3][COLOR=#3366ff]Pomożemy w transporcie do nowego Domu!![/COLOR][/SIZE][/B]


[B][SIZE=3][COLOR=magenta]PROSIMY O POMOC!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/B]

[COLOR=#ff1616][B]telefon pod którym można uzyskać informacje o tym psiaku[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff1616] Klaudia nr tel 509 -173 446[/COLOR]
[COLOR=#ff1616][U][COLOR=#0000ff]mailto:[email protected] [/COLOR][/U][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff1616][U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff1616][U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff1616][COLOR=#009900]"Oddam Ci całą moją miłość,

Oddam Ci całe moje serce,

Oddam Ci nawet moją dusze,

Tylko mnie przytul, weź na ręce.



Spojrzę Ci wtedy ufnie w oczy,

Wtulę swój nosek w Twoje ramię,

Przyrzeknę wierność już na zawsze ...

A tej przysięgi nic nie złamie.


Więc daj mi tę ostatnią szansę,

Pomóż w bolesnej mej udręce,

Stanę sie całym Twoim życiem,

...Tylko mnie przytul, weź na ręce..." [/COLOR][/COLOR][/B]
[/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo:

[CENTER][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=650944954] [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="Magenta"]allegro Divy[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/url][/CENTER]


Nie wiem dlaczego mimo kilku prób nie udało mi się zmienić koloru czcionki :niewiem:

Pozawoliłam sobie skopiować cały tekst z dogomani bo myślenie dzisiaj jakoś mi też nie idzie :shake:

Link to comment
Share on other sites

To ja wkleję maile od Pani:

Witam,
piszę w sprawie pieska(suczki o imieniu DIVA).
Proszę napisać czy ta drobinka znalazła już domek.
Jeśli nie to bardzo proszę o informacje co trzeba zrobić aby było można
ją adoptować.

Pozdrawiam serdecznie
Agata

jestem bardzo zainteresowana adopcją tej odrobinki.


:multi::multi::multi::multi::multi::multi:

I to jeszcze zamieszka w Krakowie!!!:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

prosze zaglądnijcie do naszej Saruni - po 1,5 roku od adopcji, kobieta już Jej nie chce...:-(

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-sarunia-kochana-przytulanka-w-typie-rat-terriera-zwrot-z-adopcji-138955/#post12378465"][COLOR=#000000]POMOCY!!*SARUNIA*- kochana przytulanka - w typie Rat Terriera -ZWROT Z ADOPCJI![/COLOR][/URL]

[IMG]http://img260.imageshack.us/img260/8336/dscf5468gd4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']prosze zaglądnijcie do naszej Saruni - po 1,5 roku od adopcji, kobieta już Jej nie chce...:-(

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-sarunia-kochana-przytulanka-w-typie-rat-terriera-zwrot-z-adopcji-138955/#post12378465"][COLOR=#000000]POMOCY!!*SARUNIA*- kochana przytulanka - w typie Rat Terriera -ZWROT Z ADOPCJI![/COLOR][/URL]

[IMG]http://img260.imageshack.us/img260/8336/dscf5468gd4.jpg[/IMG][/QUOTE]

:shake::shake::shake:ludzie są chorzy z braku umiejętności kochania, jak można...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']To ja wkleję maile od Pani:

Witam,
piszę w sprawie pieska(suczki o imieniu DIVA).
Proszę napisać czy ta drobinka znalazła już domek.
Jeśli nie to bardzo proszę o informacje co trzeba zrobić aby było można
ją adoptować.

Pozdrawiam serdecznie
Agata

jestem bardzo zainteresowana adopcją tej odrobinki.


:multi::multi::multi::multi::multi::multi:

I to jeszcze zamieszka w Krakowie!!!:loveu::loveu:[/QUOTE]

:multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że do Divy uśmiechnęło się szczęście :Cool!:

[quote name='clo']Diva w środę za tydzień jedzie do nowego domu po wcześniejszej sterylce:)!ale allegro mam prośbę czy można by podmienic na naszego pikiego kochanego?[/QUOTE]

Allegro jest wyróżnione, podświetlone i chyba pogrubione...
Oczywiście, jeśli Divie nie jest już potrzebne szkoda, żeby sie zmarnowało ogłoszenie. Proszę podać link do pieska, którego mam umieścić w ogłoszeniu i koniecznie namiary na osobę, która będzie udzielać informacji o psiaku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Zaprosiłam Panią Agatę na wątek - byłoby super mieć wieści z pierwszej ręki :)[/QUOTE]

Dziękuje bardzo za zaproszenie.
Nie możemy się już doczekać, kiedy sunia do nas przyjedzie trochę zmienimy jej imię na Divi mam nadzieje, że nikogo nie urazimy. Chcieli byśmy podziękować wszystkim za wyciągnięcie Suni ze schroniska bo tam pewnie nigdy byśmy jej nie znaleźli. :)
Dziękujemy również WIOŚNIE za opiekę, szkoda że są takie bieduli na świecie, ale na szczęście są dobrzy ludzie którzy się nimi zajmą.

My też będziemy starali się pomagać.

Link to comment
Share on other sites

Divi witaj!!bardzo mi bylo milo wczoraj z toba rozmawiac!i ciesze sie ,ze dogadalyscie sie potem z wiosna!mysle,ze nasza diva/divi bedzie miala najlepszy dom pod sloncem!

lidan jakbys mogla zrobic allegro dla naszego Pikiego?
[url]www.dogomania.pl/forum/f28/pilkarz-mix-sheltie-od-dziecka-w-schronisku-pokazmy-mu-lepsze-zycie-platny-dt-136184/[/url]

tel adopcyjny i mail jak do divy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...