Jump to content
Dogomania

Stara, chora na raka Dobka bezdomnego człowieka


Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wieści na razie takie:
Pana nie ma pod moim blokiem. Najprawdopodobniej przeniósł się na działkę. Ale też jest prawdopodobne, że gdzieś pod zadaszone i nieco cieplejsze miejsce. Pogoda straszna!!!

Dzwoniłam i przypomniałam tel. do Fundacji Nadzieja Dobermana. Dzisiaj obiecał zadzwonić. Jutra ja do niego dzwonię i piszę, jakie są wstępne ustalenia.

W każdym bądź razie nadal chce psa leczyć. Bardziej chodzi o brak możliwości dojechania na miejsce. Pan dzielnie pilnuje swojego dorobku. Gdy oddala się na moment, to inni bezdomni interesują się jego "majątkiem". Nie może zamknąć drzwi i bezpiecznie oddalić się ze swojego miejsca.

Dzięki wielkie za każdą pomoc dla Was wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']Dzwoniłam i przypomniałam tel. do Fundacji Nadzieja Dobermana. Dzisiaj obiecał zadzwonić. Jutra ja do niego dzwonię i piszę, jakie są wstępne ustalenia. [/quote]

Male sprostowanie. Ja tylko posredniczylam a w konsultacji i ewentulanym pozniejszym leczeniu pomaga i finansuje fundaja Irasiad Zagubionym.

[url=http://www.irasiad-zagubionym.pl/]irasiad-zagubionym.pl[/url]

[B]Dziekujemy!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Pan już dzwonił i będzie się umawiał na wizytę u weta w Warszawie. Jest bardzo wdzięczny wszystkim za pomoc. Kiedy mówię, że nie ma za co, upiera się stanowczo, że jest za co, bo niewiele osób jest w stanie dostrzec potrzeby takiego człowieka jak on. Oczywiście wiele zdrówka Wam życzy :lol:

Blonditipsy, buty jak najbardziej się przydadzą. Rozmiar 42-43 :)

Aktualnie zamieszkują w jakimś remontowanym budynku, gdzie powstanie pub. Pilunją wszystkich gratów i czekają na możliwość przeniesienia się na działkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']Erin32, ja uważam, że pomysł jest rewelacyjny. Nie mam pojęcia jaka jest możliwość pomocy takim osobom. Zawsze myślałam, że nalezienie pracy, dla osoby bez adresu zamieszkania, jest wręcz niemożliwe. Społeczeństwo z góry odrzuca takich ludzi; brak zaufania, zła opinia, strach... No i też nie wiemy czy ten Pan jest skłonny do podjęcia pracy. Zdrowie chyba mu dopisuje, choć wygląda na starszego już człowieka. Ale czy on sam wierzy w swoje możliwości? Czy jest człowiekiem obowiązkowym? Czy odczuwa taką potrzebę? Trzeba się dowiedzieć, jaka jest możliwośc pomocy i dla niego.

A i zapomniałam dodać, że Pan życzy wszystkim zgromadzonym tutaj cioteczkom zdrowia :razz:[/quote]

No właśnie tak jest, zupełnie nie wiem czemu tak się dzieje, bo przecież nie każdy bezdomny jest zły, ale ludzie oceniają po tym czy ma dom, czy też nie ma a nie po tym jak się zachowuje. A tu widać wielką miłość, widać że Pan sam nie ma za wiele, ale ma wielkie serce i pomaga swojej suczce jak może. Czasem się zdarza, że taki bezdomny lepiej się opiekuje swoim psem niż ludzie teoretycznie lepiej do tego przygotowani, czyli tacy co mają dom i pieniądze, ale często tacy ludzie nie mają serca dla innych. A co do pracy, to może poszuka w agencji ochrony gdzieś. Należy oceniać ludzi nie po tym gdzie mieszkają a po tym jacy są. Pozdrawiam zulugula, niesamowita z Ciebie kobieta. I naprawdę uważam, że takim osobom trzeba pomagać, bo czasem Ci ludzie okażą Ci więcej serca niż ludzie, którzy mają dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szooogun']na jakie konto można wpłacać pieniądze na operację?[/quote]


Na konto fundacji

[URL="http://www.irasiad-zagubionym.pl"]www.irasiad-zagubionym.pl[/URL]


dopiskiem Dobermanka Warszawa

Bank Millenium S.A.
Gdańsk, ul.Wały Jagielollońskie 14/16
90 1160 2202 0000 0001 2241 2990

Na razie Pan sie z lecznica nie skontaktowal. Nadal czekamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataJ']Na konto fundacji [URL="http://www.irasiad-zagubionym.pl/ z"]irasiad-zagubionym.pl[/URL] dopiskiem Dobermanka Warszawa

Bank Millenium S.A.
Gdańsk, ul.Wały Jagielollońskie 14/16
90 1160 2202 0000 0001 2241 2990

Na razie Pan sie z lecznica nie skontaktowal. Nadal czekamy.[/quote]

to ja tylko proszę o info na stronie, że pan się skontaktował i pies będzie operowany

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...