Jump to content
Dogomania

Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.


Shaluka

Recommended Posts

Ciotka jak Ty takie filmy oglądasz to na pewno na drugie nigdy pora nie przyjdzie;) Niezłe to i życiowe. Ja mam jedno a już parę razy zaliczyłam kopa w głowę, oko (okularom kiepsko wróżę). No i nie wiadomo kiedy człek pojawia się w miejscu w którym zupełnie nie spodziewałam się go widzieć w tak krótkim czasie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']
Pierwszego ząbka możesz nie zauważyć...chyba, że codziennie będziesz zaglądać w paszczę :evil_lol: Przy następnych na pewno zauważysz :flaming:[/QUOTE]

na pierwsze ząbki najlepszy jest test łyżeczkowy ;)
Czyli:
bierzesz metalową łyżeczkę i lekko pukasz po dziąsłach... jeśli nawet mini mini kawałek wydobywa się pond skórę to łyżeczka go wyczai ;) usłyszysz charakterystyczny dźwięk ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']na pierwsze ząbki najlepszy jest test łyżeczkowy ;)
Czyli:
bierzesz metalową łyżeczkę i lekko pukasz po dziąsłach... jeśli nawet mini mini kawałek wydobywa się pond skórę to łyżeczka go wyczai ;) usłyszysz charakterystyczny dźwięk ;)[/QUOTE]

haha tylko, że w przypadku mojego dziecia jest tak...najpierw widać ząbala pod skórą kilka dni wcześniej :) a dopiero potem się wybija na świat...

Link to comment
Share on other sites

Witam,
pozwolę sobie zaprosić Mamusie na bazarek :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192110-BAZAREK-DZIECI%C4%98CY-pluszaki-buciki-ubranka-dla-potr%C4%85conej-Pain-do-10.09[/url].
pieniądze zostaną przeznaczone na spłatę ogromnego długu po leczeniu maleńkiej suni,
zapraszam, naprawdę dobrej jakości rzeczy dla Maluszków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Kropa, ale śliczna :loveu: Jak ma na imię? Ile ważyła/mierzyła po urodzeniu? Nic się nie chwalisz ;)[/QUOTE]

Chwalę się , chwalę, ale jeszcze na pół gwizdka, bo dopiero jutro wychodzimy do domu.
Matylda troszkę się nam pośpieszyła ....;)
Urodziła się 6-go września (zamiast 17-go), cc, 3,45kg, 58cm.
Jak narazie jest baaardzo spokojna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kropa']Chwalę się , chwalę, ale jeszcze na pół gwizdka, bo dopiero jutro wychodzimy do domu.
Matylda troszkę się nam pośpieszyła ....;)
Urodziła się 6-go września (zamiast 17-go), cc, 3,45kg, 58cm.
Jak narazie jest baaardzo spokojna.[/QUOTE]

Cc, to dlatego taka gladziutka buzka i glówka ksztaltna, bo slyszalam ze jest jajowata i pomarszczona jak sié tyle godzin méczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']GRATULUJE!!!!!

dzoewczyny, nie znacie jakiejś mamy w super potrzebie (ciężka sytuacja materialna).. Mam do oddania kilka ciuszków w rozmiarach 68-74-80, i chciała bym pomóc jakąś mamę.. Ciuszki są po dwójce dzieci, ale są w dobrym stanie....[/QUOTE]

u mnie kiedyś w osiedlowym sklepie było ogłoszenie
popatrze dzisiaj czy jeszcze jest
najwyzej podpytam ekspedientek - bo rzeczy miały być zbierane przez panie w sklepie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']3x bardzo będe wdzięczna...[/QUOTE]

postaram się jutro rano jak nie bedzie lało tam wstapić
dzisiaj taka pogoda, ze niem ochoty nosa wychylac z mieszkania
a jak ne to dopiero po weekendzie
ale będę pamiętać

kurcze tylko nie pamietam kiedy to dziecko miało się rodzić, bo pamietam ze w ogłoszeniu było (napisane ręcznie) ze Pani jest w 7-8 m-cu ciązy i przyjmie wszystko dla dziecka bo nie ma nic
wydaje mi się, ze wisiało niedawano ale to niedawno to może być kilka miesięcy temu

Link to comment
Share on other sites

Hej ja będę chciała oddać też kilka rzeczy w tym wózek, ale to dopiero w przyszłym roku i też chciałabym znaleźć kogoś kto tego naprawdę potrzebuje, a nie sprzeda na allegro ...
Ja jestem w 19 tyg i wiem juz na 100% że będzie moja Apolonia miała brata :)
trzymajcie się brzuszkowe dogomaniaczki gratuluję też tym rozpakowanym mamą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']Hej ja będę chciała oddać też kilka rzeczy w tym wózek, ale to dopiero w przyszłym roku i też chciałabym znaleźć kogoś kto tego naprawdę potrzebuje, a nie sprzeda na allegro ...
Ja jestem w 19 tyg i wiem juz na 100% że będzie moja Apolonia miała brata :)
trzymajcie się brzuszkowe dogomaniaczki gratuluję też tym rozpakowanym mamą[/QUOTE]

wow...Patuś , no to będziesz miała SuperDuo ;):cool2:
zdróweczka życzę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...