Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

[quote name='tree'][SIZE=6][COLOR=darkorchid] Du bi[FONT=Times New Roman]βt die Pflaume [/FONT][/COLOR][/SIZE]
P.S.
Niech twoja przyjacółka z Austrii Tobie wyjaśni dosłownie co to znaczy :eviltong:[/quote]



Mysle ze Wind bardzo sie zainteresuje obrazaniem na forum innych uzytkownikow bez przedstawiania sie, co jest łamaniem podstaw regulaminu.. a jak ktos juz nie zna podstaw to bardzo mi przykro, radze sie douczyc.



A z reszta chyba zapomnialas ze w necie nikt nie jest anonimowy:):diabloti:

Jak ja uwielbiam takie "wartościowe" osóbki ktore zawsze sa najlepiej poinformowane i wielce szpanuja wlasnym intelektem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oj dziewczeta wiecej luzu,po co te nerwy???
jak pani tree chce se popisac niechaj pisze, to wolny kraj:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: swiadczy to tylko o niej, ze popiera takie zachowania jak tego chodofcy z Niemiec...szok i tyle:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/forum/search.php?searchid=1362652[/url]
15 postow pani Tree dotyczy tej sprawy wiec chcialabym wiedziec skad ona wie pewne rzeczy bo skoro pisze je anonimowo to moze to sama Pani N.????

Link to comment
Share on other sites

nio co;)))))
jedni sie popisuja niemieckim a inni intelektem hahahaha zwlaszcza chodofca z niemiec;-)))))ot tam to gjenjusze normalnie zyja:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: nic dziwnego, ze wojny przegrywali , a i Wanda niemca ze nie chciala:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Bureczku prosze bardzo:
mam na imie Patrycja, mam 14 lat, swoj pierwszy stosunek odbylam za porada przeczytana w Bravo Girl na plazy, ale nie polecam bo nie dosc ze bolalo to potem mnialam wszedzie w zebach piasek...
coz wiecej???

Link to comment
Share on other sites

Oj, to przykre, może trzeba było poczytać mądrzejsze gazety. W zasadzie nie o takie info mi chodziło, no ale cóż, widać ten pierwszy raz nie był dla Ciebie bardzo traumatyczny skoro z taką łatwością o nim piszesz. Do wszystkiego trzeba dorosnąć.

Link to comment
Share on other sites

[img]http://www.cebf.asso.fr/phpBB2/images/smiles/icon_136.gif[/img][img]http://www.cebf.asso.fr/phpBB2/images/smiles/icon_136.gif[/img][img]http://www.cebf.asso.fr/phpBB2/images/smiles/icon_136.gif[/img]

Wstyd naprawd. Przeszkole w poprawczaku:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Orsini mam dla Ciebie propozycję udaj się na forum dla niegrzecznych dziewczynek co to Bravo mają za Biblię.My tu dyskutujemy o psach a nie o niewypałach seksualnych.Poza tym forum to nie śmietnik,a czytając twe posty jestem pełna obaw,co do Twojej normalności.Pozdrawiam Cię i życzę powrotu do zdrowia,no chyba że przerwałaś kurację :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pentu'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/search.php?searchid=1362652[/URL]
15 postow pani Tree dotyczy tej sprawy wiec chcialabym wiedziec skad ona wie pewne rzeczy bo skoro pisze je anonimowo to moze to sama Pani N.????[/quote]
[B]Coś też mi sie tak wydaje...[/B]
[B]Niby zarejestrowana od 2006 a tu 16 postów i tylko na ten niemiły temat... :shake: [/B]

[B]Dziewczyny dajcie spokój Orsini przecież ona sobie żarty robi... :lol: [/B]
[B]Troche poczucia humoru... :lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tree']och nnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiikkkkkkkkka przecież my mamy poczucie humoru :cooldevi:- co do posądzania mnie o to iż jestem Anią N. - BŁĄD :smokin:
co do zalogowania w 2006 roku to przecież nie każdy musi się na forum udzielać do tej pory wystarczało mi czytanie a teraz postanowiłam "przemówić ludzkim głosem" :cool3:[/quote]
To co piszesz nie ma nic wspólnego z poczuciem humoru...
Tak samo z przemówieniem ludzkim głosem....
Jeśli nie jesteś Anna N. to napewno jesteś z nia w jakiś sposób związana...
My tu sie znamy i nie jesteśmy ukryte za nic nie znaczącymi nickami, natomiast Ty...
Kim Ty jesteś?
Jesli jesteś uczciwa to sie przedstawisz...

Link to comment
Share on other sites

Życzę Ci abyś znalazła drogę do uczciwości, a wtedy napewno odnajdziesz szczęście... i nie sil sie na złośliwości jak widzę na galeri szczeniaczków... ja wiem co mam... i tego nie ukrywam.
patrzcie dziewczyny jak "koleżanka" sie troszczy o moja wiedzę.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4307821#post4307821[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NNikka'][B]Dziewczyny dajcie spokój Orsini przecież ona sobie żarty robi... :lol: [/B]
[B]Troche poczucia humoru... :lol: [/B][/quote]
Nnikus nie da rady, zeby miec poczucie humoru trzeba sie wykazac chocby minimalna inteligencja, czego tym paniom brakuje i to bardzo;-))))))Nie wymagaj od nich za wiele-naprawde to nic nie da:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
Cala sytuacja jest poprostu tak straszna, ze jedyne co pozostaje to smiac sie z tego a w miedzy czasie wyciagac konsekwencje w stosunku do panstwa chodofcuf z niemiec, bo wielokrotnie zlamali prawo i to nie kynologiczne a zwykle prawo i za to poniosa odpowiedzialnosc. Wtedy juz nikt sie smiac nie bedzie, a na pewno nie oni:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Na marginesie - ja bym w życiu nie kupiła psiaka od kogoś, kto "przerzuca" swoje (i pewnie nieswoje) psy... "Przerzuca" - a nie hoduje z pasją... A takie wypowiedzi mnie zniesmaczają, bo w oczach pani tree sprowadzają psy do miana rzeczy i nic nie znaczących egzemplarzy.

Link to comment
Share on other sites

tree gdzie jest Decoris???a tam gdzie jej miejsce, ja sie nie dziwie jej wcale, ze nie chce dyskutowac z takimi jak ty, a poza tym tylko winny sie tlumaczy, [B]a z czego ona ma sie tlumaczyc???z choroby psychicznej jakis chodofcuf???[/B]czy z tego ze pies jest zdrowy???litosci

Link to comment
Share on other sites

a bronię Camparisów tylko dlatego że wszyscy przykleiliście im miano "złych hodowców" a oni tacy nie są widocznie to decoris nie powiedziała wam wszystkiego :cool3: a właśnie gdzie ona w takim razie jest :crazyeye: uważa że jak umieści informację na swojej stronie :zly7: to wszystko jest załatwione ? OTÓŻ NIE :motz:



Aneta zajeła juz stanowisko na swojej stronie umiesciła oświadczenie i jako osoba bedaca Miedzynarodowym Sedzia Kynologicznym nie bedzie dyskutowac z nikim bo nie ma z czego sie tłumaczyc.NIkt nie pisze ze to "zli hodowcy" bo kazdy ma swoje wizje hodowlane i nikt im nie broni hodowac tak jak sobie obmyslili ale negujemy ich gangsterskie poczyniania oraz sposob w jaki chca po zniszczyc psa piszac takie info na stronie oraz to ze wydaje im sie ze sa bogami w swiecie yorkow i ze jak kiwna palcem kazdy ma potulic uszy po sobie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...