Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

Pomyslałam sobie, że może otworzyć taki topic o spotkankacha na wystawach.

Przecież chyba każdy jeździ z nas na wystawy. Jeżeli nie jako wystawca to jako widz. Zauwazyłam że na offie dziewczyny umawiały się na spotkanko na wystawie w Katowicach. Więc może tutaj przydałoby się zalożyć topic o Naszych spotkaniach na wystawach, no i powklejać z nich trochę zdjęć :wink:

Co o tym myslicie? :roll:


[url=http://www.zkwp.org.pl/wystawy/wyst05pl.htm]PLAN WYSTAW NA ROK 2005[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomysł super
Sama o tym myslałam ale nie chciałam zaśmiecać forum dlatego pisałam na offie. Tak jak już z Dagusia ustaliłyśmy chcemy sie spotkać przed lub po to zależy wystawie w Katowicach 18 marca. Tylko trzeba ustalić jedno miejsce gdzie wszyscy wiedzą gdzie jest. Bo na ostatniej wystawie było mnóstwo osób z forum ale sie mijaliśmy. Także jak będzie tak daleko i będzie wiadomo kto przyjedzie wtedy ustalimy razem miejsce spotkania. Będę trzymać rękę na pulsie i tym razem musi sie udać ;)

Link to comment
Share on other sites

[b]Agatko[/b] mnie pomysł się także bardzo podoba, bo na offie dosyć dużo o tm pisaliśmy, ale tak jakoś później się o tym zapomina ajak się chce do tego wrócić to trzeba sto stron przeskoczyc, a tutaj wsyztsko będzie przejrzyście.
Ja także jak [b]Klaudia[/b] trzymam rękę na pulsie i juz myślę o 18stym, a dodatkowo się cieszę, bo od 18go do 28 będę miała wolne. Najpierw rekolekcje a później Święta. To mi się podoba :lol: :lol:
[b]Marcelko[/b] masz być na pewno na tej wystawie, nie ma żadnych wymówek. Ja na Krakowską postaram sie wpaść jak nie autkiem to pociągiem no chyba że ktośby się z tych strona zabierał autkiem to się wpcham jakoś :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak się cieszę, ze się spotkamy!!

Ja bedę w Katowicach na 100%. Co do Krakowa to jeszcze nie wiem...

A może spotkamy się co pełne godziny w Spotku na dole po lewej stronie. Po prawej są rozłożone stoiska.

Proponuje też jakiś czerwony znak.

Co wy na to??

Link to comment
Share on other sites

Śliczna no my chcemy się spotkać może o konkretnej godzinie przed wejściem na wystawę tzn ci którzy jadą jako widz bo wiadomo że wystawiający będą zajęci więc ich poszukamy przy ringu już grupą będzie łatwiej sie poznać. Także co do godziny i miejsca jeszcze sie dogadamy. Ja i Dagusia od rana mamy czas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...