Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tigrunia']Po pieskach :evil_lol: Lub nr startowych ;)

Ojj .. to duże szanse, ze zobaczymy Etienkę :loveu: Ja na pewno bede w Bydgoszczy , nad Czaplinkiem się jeszcze zastanawiam. Chciałam bardzo do Szczecina jechać ale nietety wypada mi wtedy Egipt .. :roll:[/quote]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]No to się na pewno spotkamy :)…szkoda ze nie będzie was w Szczecinie ale z drugiej strony ja tez wolałabym Egipt:cool1:;)[/SIZE][/FONT]

[quote name='Magda_Miki']Mnie odpowiada:lol: Poznań też może być.


BTW
Może należy odświeżyć temat "My i nasze yorki?":eviltong:[/quote]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Madzia Koszlin mamy blisko wiec na pewno tam się pokażemy :) [/FONT][/SIZE]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czyż bym się jeszcze nie pokazywała na tym forum?;):lol:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Madzia Koszlin mamy blisko wiec na pewno tam się pokażemy :) [/FONT][/SIZE]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czyż bym się jeszcze nie pokazywała na tym forum?;):lol:[/SIZE][/FONT][/quote]

To super:cool3:

A nie wiem, nie pamiętam...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='gaba14']Ja się wybieram z Kristiną ,jesteśmy w klasie szczeniąt " suczki " ale my to bardziej tak dla przyzwyczajenia bo Krisi wszystkiego się boi także na nic wielkiego nie liczymy, będzie to jej pierwszy raz na tak dużej hali i tyle psów i ludzi naraz[/quote]
A gdzie do Katowic czy Częstochowy , bo ja będe w Częstochowie z Inką -też w klasie szczeniąt.
agasca - imie i przydomek pieska prosze to może zajże do ciebie:evil_lol: moja to Inka z Kociego Dworu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...