Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Evelina']Piekna [b]Ka-ka[/b] :D

Zastanawiam sie tylko po co jej biustonosz na tej fotce ? :oops:
Jak na moj gust troche szpeci :oops:
Wybaczcie, ze tak grymasze, ale pisze szczerze bez checi urazenia kogokolwiek. :D[/quote]

To juz chyba tylko Ka-Ka moze wyjasnic :oops: :D

Link to comment
Share on other sites

NIE MOŻNA :evilbat:
myślałam, że rechotanie jakoś tak automatycznie podciągniecie
w takim razie...

CO TO ZA TURLANIE I RECHOTANIE ??????????????????????????????????????

lepiej ?? 8) :D nie chciałam, zeby poczuła się potraktowana nierówno :wink:

Link to comment
Share on other sites

piłą????? no to.....

MYDŁEM, MYDŁEM Ją !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat:


[size=2]P.S>tak spojrzałam na spokojnie na te fotki i doszłam do wniosku, że powinni oficjalnie uznać zawód Dobrej Wróżki :hmmmm: zgłaszam kandydaturę Wind do tytułu [b]Pierwszej Wróżki III RP [/b]:D[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']piłą????? no to.....

MYDŁEM, MYDŁEM Ją !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat:


[size=2]P.S>tak spojrzałam na spokojnie na te fotki i doszłam do wniosku, że powinni oficjalnie uznać zawód Dobrej Wróżki :hmmmm: zgłaszam kandydaturę Wind do tytułu [b]Pierwszej Wróżki III RP [/b]:D[/size][/quote]

hehehe popieram :D kandytature i oddaje swoj glos na Wind ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']

[size=2]P.S>tak spojrzałam na spokojnie na te fotki i doszłam do wniosku, że powinni oficjalnie uznać zawód Dobrej Wróżki :hmmmm: zgłaszam kandydaturę Wind do tytułu [b]Pierwszej Wróżki III RP [/b]:D[/size][/quote]

Nic z tego Ka-Ka ;) Mnie wystarczy bycie fotografem 8) Wrozki i czarownice to wyzwanie dla odwaznych z latajaca miotla pod siedzeniem :lol: Ja mam na to za slabe serce i nerwy :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wind, robisz świetną robotę :wink:

A Wy - wszystkie Dogo-modelki, które się odważyłyście tu zaprezentować - jesteście super :roll:

[size=1]i chyba na tym zakończę peany nad Waszą urodą, moje drogie,bo jakbym napisał tak troszkę więcej i od serca, to byłby chyba to mój ostatni post w życiu :angel: 8) [/size]

Link to comment
Share on other sites

Pęęęęękaaaasz?????

za późno, kandydatura zgłoszona, głosy już poszły :lol:

a tak poza tym, to latanie jest fajne :D:D:D

i szczerze powiem, że jak sobie przypomnę lot na motolotni, to w sumie taka miotła pod tyłkiem, tylko szersza :lol: jak się wznosiliśmy, to pomyślałam: "Głupia kobieto !!!! Tym przeciez nie można bezpiecznie latać :o "

ale przeżyłam, opanowałam pierwszy strach i było świetnie...ech w końcu z Gór Świętokrzyskich jestem. a to największe w Polsce skupisko czarownic :lol: :lol: :lol:

tak więc wprawiaj się :wink: a poza tym-wróżki na miotłach nie latają....a mieszanie wróżek z czarownicami, to poważny występek :evilbat: 0X

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']
tak więc wprawiaj się :wink: a poza tym-wróżki na miotłach nie latają....a mieszanie wróżek z czarownicami, to poważny występek :evilbat: 0X[/quote]

Powiedz to mojemu TZ-towi ;) Gdy ide do kuchni (a dziwnym trafem dosc rzadko to czynie), zawsze z zaciekawieniem podpytuje ile skrzydel nietoperza, odnozy muchy i lapek ropuch wtlaczam do pieczolowicie przygotowywanej potrawy :evil: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...